وبلاگ "بسیجی گمنام"؛
شما که صبح تا شب می‌شینی شبکه‌های ماهواره‌ای تماشا می‌کنی مطمئن باش یه روزی به عاقبت همین شیخ زاهد و پارسا مبتلا می‌شی.
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۱۱۴۹۹
گرداب- میگن یه بار یه شیخ زاهد و پارسا داشت با بزی که از بازار خریده بود راه می رفت. چند تا از اراذل و اوباش اون منطقه افتادن دنبال شیخ، بزی که شیخ همراه خودش داشت چشم اون اراذل و اوباش رو گرفته بود. اراذل با کمی تامل و تفکر!! گفتن اگه بخوایم جلو مردم به زور کتک کاری و چاقو کشی این بز رو از شیخ بگیریم همه می فهمن که ما می خوایم از این شیخ زورگیری کنیم و بدتر میان کمک شیخ و حال ما رو می‌گیرن.

به همین خاطر یکیشون رفت سر کوچه وایساد، وقتی شیخ بهش رسید، زیر لب به شیخ گفت: «الله اکبر، آدم چه چیزا که نمی بینه، شیخ و سگ!! شیخ خجالت بکش، مگه نمی دونی سگ نجسه، برا چی با خودت ورداشتی آوردیش توی کوچه و بازار.» شیخ توجهی نکرد و رفت.

چند قدم پایین تر نفر دوم وایساده بود، تا شیخ رسید بهش گفت: شیخ من یه سوال دارم. شیخ گفت بفرما. طرف پرسید: «مگه توی اسلام سگ و خوک نجس نیستن؟» شیخ گفت: «آره خب، نجسن!»

اون حیله گر گفت: «پس من اشتباه نمی کردم، شیخ ما از اسلام خارج شده و سگ بازی میکنه.» شیخ با تعجب نگاهی کرد و گفت:« این بزه، بز؛ کجاش سگ؟»

به نفر سوم و چهارم که رسید دیگه جدی جدی امر برش مشتبه شد و همه اون اراذل و اوباش جمع کرد و ازشون پرسید، این که افسارش دست من چه حیوونیه؟

همه گفتن: «سگه دیگه، مگه نمی بینی؟»

شیخ دوباره پرسید: «واقعاً اینی که افسارش توی دستمه سگه؟»

همه گفتن: «آره بابا، مگه تو فرق سگ و بز تشخیص نمی دی؟»

شیخ که دیگه زده بود به سیم آخر افسار بز رو رها کرد و سر به بیابون گذاشت تا از گناهی که کرده و رفته سگ خریده توبه و انابه کنه!

اون سه چهار تا اراذل و اوباشم بدون کوچکترین فشار فیزیکی که به خودشون بیارن با راه انداختن یه جنگ نرم برنامه ریزی شده علیه اون شیخ ساده لوح تونستن صاحب بزش بشن.

اما هدف من از بیان این مطلب چی بود؟

هدف این بود که بگم، برادر و خواهر گرامی، شما که صبح تا شب می شینی شبکه های ماهواره ای تماشا می کنی مطمئن باش یه روزی به عاقبت همین شیخ زاهد و پارسا مبتلا می شی و بدون اینکه دشمنان ما کوچکترین زحمتی به خودشون بدن و بخوان با حمله نظامی کشور ما رو تصاحب بکنن، با پخش چند تا برنامه شبهه انگیز کاری میکنن که شما، شخصاً دست از تمام عقاید ملی و مذهبیت بکشی و کشور و ناموس و هر چی داری دو دستی تقدیمشون بکنی. حتی اگر مثل این شیخ ما نیت سوئی نداشته باشی.

این یه نمونه از جنگ نرم بود، وقتی صبح تا شب توی رسانه های بین المللی که دست خود صهیونیست هاست دارن میگن ایران دنبال سلاح هسته ایه، در حالی که عالی ترین مقام سیاسی-مذهبی این کشور، امام خامنه ای عزیز، استفاده از سلاح هسته ای رو حرام اعلام کردن، دارن برای من و شما و همه جهانیان جا میندازن که باید جلوی هسته ای شدن ایران گرفت.

حالا بماند که چه موقع این ترفند اثر میکنه و ما با تعجب کامل مشاهده می کنیم که عده ای بیان توی خیابونای همین کشور و شعار "انرژی هسته ای نمی خوایم، نمی خوایم" سر بدن. مثل سه سال پیش که شعار "نه غزه - نه لبنان" سر دادن.

مراقب افکارتون باشید.

بسیجی گمنام


برچسب اخبار:
برچسب ها: جنگ نرم
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۹
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
برادر این ترفند برای کسانی که مانند ان شیخ بصیرت ندارند حتما به زودی جواب میدهد! ولی مگر یادت رفته است که ایران پر است از فداییان امام خامنه ای که بی بصیرتها حتی در خواب هم نمی بینند! برادر محال است ما بگذاریم ان عده هر غلطی خواستند بکنند. مگر ما مرده باشیم که مقتدایمان تنها بماند!

حرفت درد اوربود. گریه مان انداخت به خودمان لرزیدیم اما با حرفت ایمانمان راسختر شد. مرحبا به شما.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
گویا شما تازه به خیمه برادران امده اید که اینگونه دم از بصیرت می زنید ؟!
دعا کن بصیرت سراغت نیاید که اگه بیاید ان چیزی می بینی که نباید ببینی و انچه می گویی که نباید بگویی و انچه می شنوی که نباید بشنوی !!
تازه اونوقت به گریه و زاری خواهی افتاد !
انوقت است که ایمانت هم به فنا می رود ...
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
سلام
سال نو امسال امام استفاده از بمب اتمی را حرام اعلام نمودند ، اما بلا فاصله فرمودند هر حمله ای را در همان سطح جواب میدهیم
لطفا بفرمایید اگه حمله اتمی به ما بشود ما در چه سطحی به اونا پاسخ میدهیم!!؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
سلام
دشمن جرأت حمله اتمی به ما رو نداره چون خودش هم دچار مصیبتهای عملش قرار میگیره پس شما دوباره جمله آخرو تفسیر کن
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
محمد جان نگران ان روز نباش من و تو تکلیف داریم در هر شرایطی از کشور و منویات امام خامنه ای دفاع کنیم. یادت باشد هر بسیجی خودش یک بمب اتمی است!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
شيخ ممكنه زاهد و پارسا بوده باشه اما تحت تاثير جنگ رواني قرار گرفته بوده ، محكم نبوده
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
برادر ناشناس عزیز من رضا هستم. خیمه برادران هم کل ایران است یا لااقل اعتقاد من این است که هر که در این مملکت اسلامی است برای ارمانهای وطنش باید بمیرد. اگر تا اینجا قبولداری که ادامه را بخوان و اگر قبول نداری بحثی با جنابعالی ندارم.
فرموده اید با بصیرتها:

چیزی می بینند که نباید ببینند! و چیزی می گوییند که نباید بگوییند و چیزی می شنوند که نباید بشنوند !!
و تازه اونوقت به گریه و زاری خواهند افتاد !
انوقت است که ایمانشان هم به فنا می رود
خوب برادر تو اگر در سپاه یزید بودی و اعلام امام حسین برای بیعت با اهل بیت به تو میرسید چه میکردی؟
1. در قافله شمر و یزید میماندی یعنی بصیرت برای تو معنی نداشت!
2. به اردوگاه امام میپیوستی یعنی به بصیرت میرسیدی!
من مطمئنم تو به حد کافی به اهل بیت ایمان داری که بهشان بپیوندی اما یادت باشد بصیرت و اگاهی یزی نیست که تو تصور کرده ای. در خیمه برادران هم جز امر به معروف و نهی از منکر خبری نیست! اگر از این اصل قطعی اسلام بدت میاید بگو و خلاص . لطفا به خیمه امر به معروف و نهی ازمنکر توهین نکن. در غیر این صورت از امران به منکر و ناهیان از معروف خواهی بود و ما با این موجودات انطوری برخورد میکنیم که با اباطیل شبکه منحط من و تو
اخر اینکه ما خوذمان را معرفی کردیم. تو هم ناشناس نمان عجالتا ناهی از معروف صدایت میکنیم تا بعد!!!

گرداب عجب سعه صدری داری بابا؟
حسین کازرونی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
سلام.
خیلی جالب بود.
باز هم از این قبیل مطالب بگذارید.

یاعلی.
xssoswud
|
UNITED STATES
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۹
20
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد