Gerdab.IR | گرداب

افشاگري هاي تازه از اعتراف هاي سركرده هاي شبكه مضلين

سرنخ سايت هاي مستهجن به كجا مي رسد؟

تاریخ انتشار : ۳۱ خرداد ۱۳۸۹

فعالین شبكه هاي مستهجن مضلين، افرادی از جنس ملت ايرانند كه هدف و طعمه غرب واقع شده اند تا جنگ نرم را هرچه سريع تر در ايران به پيروزي برسانند!

«وزارت اطلاعات به دنبال من است. جرم من اشاعه فحشاست. 13 وب سايت و وبلاگ مستهجن راه اندازي كرده ام. توليد 600 صفحه اينترنتي با عنوان يك كتاب مستهجن داستاني را هم در فعاليت هايم دارم. هدف از اشاعه فحشا توسط من اقتصادي نبود؛ ارتباط هاي مستمري با كنگره يهوديان مقيم كانادا و اتباع رژيم اشغالگر قدس دارم. هدف من از راه اندازي وب سايت ضدديني، دريافت پناهندگي از كشورهاي تركيه و آمريكا بود.»

اظهار نظرهاي بيان شده، نه ادعاي «سازمان سيا» و نه سخنان «سران موساد» است. اين ها اعتراف هاي افراد سركرده شبكه هاي مستهجن مضلين است. ايرانياني از جنس ملت ايران كه هدف و طعمه غرب واقع شده اند تا جنگ نرم را هرچه سريع تر در ايران به پيروزي برسانند! شرح كامل اين اعتراف ها و اظهارنظرها همان هدفي است كه گزارش پيش رو تعقيب مي كند.

اخبار، مقاله ها، يادداشت ها و گزارش هاي بسيار منتشر شده در بيشتر رسانه ها و مطبوعات داخلي طي ماه هاي اخير با مضمون افشاگري از شبكه هاي مضلين به جز آن كه ماهيت سركردگان اين گروه ها را شرح و بسط داد، ثمره ديگري هم داشت و آن، نمايش اوج اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در شناسايي، كشف و انهدام شبكه هاي جاسوسي، معاند و غيراخلاقي بود كه خوراك فكري و مالي شان از سوي ايالات متحده آمريكا و حاميان اروپايي و صهيونيستي آنها تامين مي شد.

گذشته از اين موارد، مطالعه اعتراف هاي سران اين شبكه هاي مستهجن اينترنتي كه فضاي مجازي را آلوده توليدهاي محتوايي غيراخلاقي با هدف ضربه زدن به ارزش هاي اخلاقي، ديني و اسلامي ايرانيان كرده اند، بيانگر كودتاي نرمي است كه با گذشت زمان تغيير چهره داده و به اشكال متنوع، خود را نمايان مي كند.

 
«ش.و» 26 ساله در فهرست اعتراف هاي خود، علم به مجرمانه بودن تمامي فعاليت هاي صورت گرفته در فضاي سايبر را مي پذيرد و با اطلاع از جرم آشكار فعاليت در «وب سايت هاي غيراخلاقي» به خيانت خود نسبت به اخلاق و ارزش ها اصرار مي ورزد تا جايي كه تهيه و توليد، 490 مجموعه كليپ مستهجن و ضداخلاقي، تهيه و انتشار كليپ هايي كه هر يك به طور متوسط 8000 بار توسط كاربران دانلود شده اند و به تعداد غيرقابل شمارشي از كاربران به وسيله تلفن همراه و لوح فشرده شاهد آن بوده اند را مرتكب مي شود.

همچنين وي اقدام هاي ضدمباني خانوادگي را تا جايي پيش مي برد كه با وجود دريافت پست الكترونيكي مبني بر از هم پاشيده شدن زندگي فردي كه فيلمش در معرض انتشار است، پخش و انتشار تصاوير مستهجن از حريم خصوصي افراد را متوقف نمي كند.

شايد غيرقابل باور باشد كه فردي 18 ساله، در عنفوان جواني كه مي بايست مشغول به مطالعه و درگير طراحي براي آينده خود و ميهنش باشد، داراي 10 وبلاگ و چند وب سايت، با محتواي مبتذل، مستهجن و سياسي است كه فقط در يكي از وب سايت هايش تعداد كثيري عكس مستهجن، فيلم هاي آموزشي مستهجن و داستان هاي مبتذل، آپلود نموده است؛ «ع.الف» 18 ساله، متهم به چنين جرايمي است.

هدفم اقتصادي نيست
«من 13 وب سايت و وبلاگ مستهجن راه اندازي و مديريت كرده ام. هدف من از راه اندازي وب سايت «الف»، فعاليت اقتصادي نيست؛ اگر چنين بود، آن زمان كه دامين و وب سايت «الف» مشتري هايي با قيمت هاي نجومي داشت، مي فروختم. هدف من، استمرار اين حركت به صورت مستمر و پايدار است و به همين علت، وب سايت «الف» تبديل به وب سايتي با كاربران بسيار شده است.»
 
اين ها گوشه اي از اعتراف هاي «س.م» 33 ساله است كه البته در مابقي اعتراف هاي خود داراي ارتباط هاي مستمر با كنگره يهوديان مقيم كانادا و اتباع رژيم اشغالگر قدس بوده و بادوام ترين وب سايت مستهجن و ضدديني را به مدت 5/3 سال بدون هيچ گونه وقفه، حتي يك روز تعطيلي ايجاد و حفظ كرده است.

جذب هزاران نفر عضو، 416 كاربر، عكس هاي مستهجن ايراني و خارجي و 478 كاربر، خاطره و داستان هاي مستهجن ايراني و... براي متهم ارسال مي كردند، اين بخش كوچكي از اقدام هاي شيطاني «س.م» به شمار مي رود.

اعتراف «و.الف» 23 ساله در مورد راه اندازي وب سايت ضدديني با هدف دريافت پناهندگي از كشورهاي تركيه و آمريكا هم، نمود ديگر مضلين است. در حالي كه متهم نام برده شده، توليد و انتشار اولين كتاب هاي مستهجن به زبان فارسي را در فضاي مجازي دنبال مي كرده، براي افراد فعال در زمينه هاي ضدديني، ضدامنيتي و ضداخلاقي، اين طور پيام مي فرستد كه: «ما براي كارتان ارزش قايل هستيم و دليل اصلي ساپورت ما همين است.» وي البته به كاربرانش اين اطمينان را مي دهد كه: «مطمئن باشيد از وب سايت شما، هيچ كجا به دليل مسايل امنيتي، نام برده نخواهد شد.»
 
نگراني افراد فريب خورده، التماس آنها از مديران وب سايت هاي مستهجن مبني بر پخش نشدن تصاويرشان بعدي ديگر، از هزارتوي مضلين است.

چندي پيش، نامه هاي افراد فريب خورده به تيم رصد سايبري سپاه، حكايت عجيب ديگري از ناگفته هاي مروجين وب سايت هاي مستهجن را افشا كرد. شرح حال اين ناگفته ها از سوي فردي كه خود را دختر خانم جواني معرفي كرده خطاب به فرماندهي سپاه پاسداران، زاييده هوش هاي سياهي است كه به اعمال كثيف و شنيع خود، كسب روزي مي كرده اند.

آن دختر جوان، به روابط شنيعي كه بين اعضاي اين گروه وجود داشته و او نيز در بعضي اوقات به وسيله آنها مجبور به چنين رفتارهايي مي شده، صحبت كرده و در ادامه اظهار داشته است كه اين گروه، با ترفندهاي خاص و با استفاده از محيط هاي اينترنتي، مانند يكي از وب سايت هاي مستهجن شبكه مضلين به اهداف شوم خود دست پيدا مي كردند.

البته در بخش ديگري از نامه او نيز اشاره شده كه فريب خوردگان، بعد از اين اتفاق، ارتباطشان را با اين گروه قطع و با وجود مشكلات روحي و رواني فراواني كه براي آنها پيش آمده براي حفظ آبرو، نتوانسته اند اتفاق هاي رخ داده را با خانواده هاي خود درميان بگذارند.

اين مسئله، شرح حال يكي از ايرانياني است كه طعمه اهداف پوشالي مضلين شده است. اين شبكه، با استفاده از وب سايت هاي شبكه اي خود اقدام به شناسايي دختران ايراني كرده و پس از برقراري ارتباط با آنها، اهداف شوم خود را اجرايي مي كرده اند. سرنوشت دختران و زنان غيرايراني از جمله افغان هايي كه به زبان فارسي مسلط هستند، ماجراي ديگري است.

شبكه مضلين مشابه ديگر شبكه هاي ضدامنيتي كه توسط سربازان گمنام امام عصر(عج) در مركز بررسي جرايم سازمان يافته سپاه پاسداران انقلاب كشف و منهدم شدند درتلاطم امواج مجازي، قصد و نيت براندازي نرم را دنبال مي كرده اند.

هنوز افشاگري سپاه پاسداران از ماهيت پوشالي «مجموعه حقوق بشر» درايران كه با اهداف جاسوسي براي غرب، كه با آغاز سال 1389 تيتر اول رسانه ها شد و به دنبال آن واكنش گروههاي معاند خارجي و بعضا داخلي را در پي برداشت، فراموش نكرده ايم.

تشكيل 29 وب سايت، متعلق به شبكه جاسوسي نام برده شده كه با پوشش دروغين «فعالين حقوق بشر» فعاليت مي كردند، نمونه اي از اين اقدام ايالات متحده آمريكا و برخي دولت هاي اروپايي به منظور استفاده از توان سايبري در شبكه مجازي بر ضد نظام جمهوري اسلامي ايران است.

شعله اين آتش سركش كه ازسوي ايالات متحده آمريكا زبانه مي كشد، موضوعي است كه نمي توان با تمديد تحريم ها تنها با گذشت چند ماه از آغاز به كار كابينه دموكرات ها- كه تصويب بودجه هايي براي جنگ نرم و تقابل رسانه اي را شاهد بوديم- همه آن چيزي است كه از «اوباما» و تيمش درمقابل ايران پيش بيني مي شد.

 
رفتارهايي كه واكنش مردم را در بر داشت تا وكلاي ملت در مجلس شوراي اسلامي و مسئولان در تقابل سياست هاي كهنه شيطان بزرگ به اتخاذ تدابيري از جمله تصويب بودجه، براي پاسخ گويي به اثرهاي مخرب جنگ نرم بيانديشند. اعتراف هاي اين گروه ها، زير سؤال بردن ارزش هاي جمهوري اسلامي ايران، ايجاد تفرقه و پراكندگي قومي و خانوادگي، اختلال در امنيت اجتماعي و بدبين كردن مردم به پيگيري هاي انتظامي و قضايي همچنين محكوم كردن نظام به نقض حقوق بشر به اشكال مختلف با شيوه و سبك هاي متنوع كه البته از سوي سيا و موصاد تغذيه و هدايت مي شوند، حاكي از عمليات براندازانه است.

همان طور كه زير سؤال بردن مقدسات ديني مذهبي با پوشش انتقاد و سازندگي، ترويج افكار و انديشه هاي سكولار و سوق دادن افراد به سمت بي ديني، فرق ضاله و شيطان پرستي، جعل نظرات و استفتائات مراجع عظام تقليد و استفاده از آنها در فضاي اينترنتي به منظور ارايه مسايل شرعي انحرافي، منافي عفت و اهانت به ائمه (عليهم السلام) به خصوص امام حسين(عليه السلام) را نمي توان، از قلم انداخت.

 
اما هتك حيثيت افراد عادي به وسيله تغيير و تحريف تصوير، كه موجب از هم پاشيدگي زندگي افراد شده و علي رغم اطلاع مجرمين از اين موضوع باز هم به فعاليت هاي خود ادامه داده اند، مي تواند آسيب هاي اجتماعي بي شماري را به اجتماع متعهد ايراني، تحميل كند.

داعيه سياسي جنگ نرم كه شبكه مضلين به دنبال آن بود، هتك حيثيت دولتي و كشوري به وسيله تغيير و تحريف تصوير و سعي در تحت الشعاع قرار دادن پرونده از راه نامه نگاري نزديكان فرد دستگير شده با وب سايت هاي به ظاهر طرف دار حقوق بشر و رعايت دقيق اصل پنهان كاري هويت و اطلاعات افراد در اثر آموزش، تماس با عناصر و گروه هاي خارج از كشور را هم البته بايد به پرونده اينان، ضميمه كرد. ناگفته نماند، اعتراف سران شبكه مضلين، جز سكوت جريان ها و اپوزيسيون هاي معاند را در بر نداشت.

در حالي كه بارها اين موضوع تحت عنوان ناتوي فرهنگي از سوي مقام معظم رهبري هشدار داده شد و پيش از اين بارها حضرت امام خميني (ره) با اين عبارات كه «آنهايي كه از اين مملكت، از اين كشور استفاده مي بردند و همه منافع شما را مي بردند و مي خوردند و خرج عياشي ها مي كردند، آنها باز مشغول توطئه هستند كه نگذارند اين كشور حال آرامش پيدا كند و وقتي كه آرامش پيدا نكند، نمي شود كه اصلاحش كرد» نسبت به هوشياري مردم و مسئولان هشدار داده و تأكيد داشته اند كه «اگر اصلاح نشود ممكن است كه باز به حال هاي سابق برگردد. از اين جهت بايد با بيداري، همه جوان هاي محترم عزيز با بيداري توجه داشته باشند.»
 
طبق توصيه هاي بيان شده، مبني بر هوشياري مسئولان و حتي گروه هاي مردمي، امام راحل درباره هوشياري اقتصادي جوانان نيز تأكيدهاي ارزشمندي دارند. چرا كه اتلاف وقت و انرژي افراد به خصوص قشر جوان جامعه و ايجاد سست انگاري، تنبلي و بي تحركي جوان در عرصه علم و فعاليت، نگهداري و انتشار مطالب مستهجن و ضداخلاقي به قصد تجارت، فروش و انجام تبليغات تجاري كشورهاي بيگانه و غربي و كسب درآمد از اين راه اهداف بزرگ تر از هم گسيختگي بنيان خانواده ها و رواج فساد و بي بندوباري به وسيله ايجاد وب سايت اينترنتي و دامين رايگان مستهجن براي كاربران، ابزاري است كه هدف هاي بزرگ تري را پشت نقاب دارد.
 
تحولات سال هاي اخير كشور رويكرد دوباره به ارزش ها و آرمان هاي انقلاب به شكل جدي را به دنبال داشت و به حاشيه راندن گفتمان هاي ليبراليسم و سكولاريسم، باعث شكست دشمن در دوگانه جلوه دادن حاكميت كشور گرديد و موجب توليد نوعي قدرت نرم در كشور شد.

آموزش و رواج «همجنس بازي» براي از بين بردن قبح برقراري ارتباط نامشروع با محارم، داستان پردازي با هدف ايجاد شكاف در خانواده ها و پاشيدن بذر بي اعتمادي بين زوجين، اختصاص لينك آگهي فروش دختران كم سن و سال ايراني در وب سايت، دعوت از كاربران متخصص در امور پزشكي جهت همكاري در راه اندازي بخش پرسش و پاسخ در خصوص مسايل مستهجن را بخشي از اهداف فرهنگي اين گروه ها برشمرد كه در چارچوب جنگ نرم مي گنجند.
پیمان رضایی

منبع: کیهان/ شماره 19674