Gerdab.IR | گرداب

220 سایت صهیونیستی در سالگرد شهید رضایی نژاد هک شد

تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۳۹۱

در سالروز ترور دانشمند هسته‌ای شهید رضایی‌نژاد، تیم دیتاکدرز به سرورهای صهیونیستی حمله کرده و به لطف خدا و تلاش شبانه‌روزی نیروهای جوان خود موفق به هک کردن 220 سایت صهیونیستی شده است.

به گزارش گرداب، هکران جوان ایرانی در اقدامی نمادین و در اعتراض به ترور دانشمندان هسته ای کشورمان در سالگرد ترور شهید "داریوش رضایی نژاد"، 220 سایت رژیم صهیونیستی را هک کردند.

تیمی متشکل از جوانان ایرانی اعضای اصلی این گروه امنیتی-اینترنتی را تشکیل می دهند و در حوزه جنگ سایبری موفق به حمله ای بزرگ به سرور ها و سایت های صهیونیستی شده اند.
 
یکی از اعضای این تیم هکری که خود را "ایرانیان دیتاکدرز" می نامند، گفت که در تاریخ 1/5/1391 سالروز ترور دانشمند هسته ای شهید رضایی نژاد، تیم ما به سرور های صهیونیستی حمله کرده و به لطف خدا و تلاش شبانه روزی نیروهای جوان خود موفق به هک کردن 220 سایت صهیونیستی شدند.
 
وی تصریح کرد: «3 سایت مرکز امنیتی آموزش نیروهای ویژه اسرائیل، انجمن اصلی اسرائیل و یک سایت تجاری-بانکی که کارتهای اعتباری مالی صهیونیست ها را پشتیبانی می کرده است جزء مهمترین سایت هایی است که به وسیله تیم امنیتی ایرانیان دیتاکدرز هک شده است.»

وی ادامه داد: «علاوه بر سایت های ذکر شده، یک سایت سرویس دهنده اینترنت که کارهای مدیریت سایتها و خطوط را بر عهده داشته نیز به وسیله این تیم هک شده است.»

این عضو تیم امنیتی ایرانیان دیتاکدرز هدف این حمله سایبری را اعتراض به عدم شناسایی حق مسلم ایران در برخورداری از انرژی هسته ای و همچنین بازپس گیری انتقام خون شهدای ایرانی که ناجوانمردانه ترور شدند، اعلام کرد.

در آدرس اینترنتی تیم دیتاکدرز آمده است: تیم امنیتی دیتاکدرز فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و از همان ابتدا هدف خود را امنیت بخشی به شبکه ها و سایت های کشور عزیزمان و همچنین مقابله با دشمنان ایران در فضای سایبری قرار داد. این تیم کاملا شخصی و مستقل بوده و طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

منبع: مهر