Gerdab.IR | گرداب

بزرگداشت امام حسن مجتبی در فضای مجازی

تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۱

در ادامه طرح بزرگداشت ائمه اطهار در فضای مجازی با هدف معرفی و شناخت این بزرگواران روز 8 مرداد تا 15 مرداد به عنوان هفته بزرگداشت مقام امام حسن مجتبی علیه السلام اعلام شد.

به گزارش گرداب، 8 مرداد تا 15 مرداد به عنوان هفته بزرگداشت مقام امام حسن مجتبی علیه السلام اعلام شد.

به منظور بزرگداشت مقام امام حسن مجتبی علیه السلام و در ادامه طرح بزرگداشت ائمه اطهار در فضای مجازی با هدف معرفی و شناخت این بزرگواران و همچنین متبرک ساختن فعالیت های کاربران و فعالان مذهبی در این فضا سایت افسران از روز 8 مرداد تا 15 مرداد را به عنوان هفته بزرگداشت مقام امام حسن مجتبی علیه السلام اعلام کرد.

پیش از این حزب الله سایبر طرح نامگذاری هفتگی در طول سال با عناوین مقدس یکی از معصومین بزرگوار را مطرح کرد که در ادامه این نامگذاری ها و همچنین نامگذاری هفته امام هادی علیه السلام، هفته جاری از تاریخ 8 مرداد الی 15 مرداد به نام مقدس کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام مزین می شود.

از تمامی فعالان سایبری در بخشهای شبکه‌های اجتماعی، بلاگرها، صاحبان وب‌سایت ها، خبرگزاری‌ها، نهادهای تولید محتوا و... که می‌توانند در دو بخش تولید محتوا و بازنشر آن مشارکت داشته باشند برای فعالیت در این هفته به نام مقدس آن بزرگوار دعوت به عمل می آید.

جزئیات و نحوه فعالیت را در سایت افسران ملاحظه فرمایید.