Gerdab.IR | گرداب

پایان دنیا در شبکه‌های اجتماعی

تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۱

داغ‌ترین پست‌ها و مباحث مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی همچون فیس‌بوک، توییتر و .... مباحث مطرح شده و حاشیه‌های نظریه آخر دنیا در 21 دسامبر 2012 می‌باشد.

پایان دنیا در شبکه‌های اجتماعیبه گزارش گرداب به نقل از تلنا، داغ‌ترین پست‌ها و مباحث مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی همچون فیس‌بوک، توییتر و .... مباحث مطرح شده و حاشیه‌های نظریه آخر دنیا در 21 دسامبر 2012 می‌باشد.

به قدری این موضوع مورد توجه قرار گرفته است که حتی در میان ایرانیان و فارسی‌نویسان در شبکه‌های اجتماعی مباحث مطرحی در این باب غوغا کرده است.

تا جایی که حتی داستان‌های تخیلی و لطیفه‌ها و طنزهای آخر دنیا در روز 2012/12/21 نقل کلیه محافل گروه‌ها و صفحه‌های پرطرفدار فارسی در شبکه اجتماعی فیس‌بوک بوده است.

همچنین این روزها اخباری از قبیل: کشتی نوح چینی، خوشگذرانی‌های آخر دنیا، آخرین امورات بر روی زمین و.... بازتاب زیادی در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی در سرتاسر جهان داشته است.

کافی است برای کنجکاوی در این باب 21 دسامبر 2012 یا آخر جهان در 2012 یا کلماتی در این باب را در موتورهای جستجو، جستجو نموده و لینک‌های جالبی را ببینید.

شایان ذکر است منبع این مباحث و شایعات فیلم 2012 که ملقب به پیش‌بینی 2012 نوستراداموس ساخته هالیوود است که در آن زمین را در 21 دسامبر 2012 با یک واقعه کیهانی متلاشی شده نشان می‌دهد که تنها تعداد کمی از ثروتمندان ار این واقعه فرار می‌کنند.