Gerdab.IR | گرداب

پس از هک ایمیل شرکت "نیروی ویژه امنیتی" انگلیس فاش شد؛

همدستی آشکار واشنگتن در جنایات جنگی علیه مردم سوریه + سند

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۳۹۱

توطئه "‌استفاده دولت بشار اسد از سلاح‌های شیمیایی" بهترین راهی است که مخالفان اسد به این وسیله دولت بشار اسد را کنار زده و با مداخله نظامی در این کشور هم مردم سوریه را به خاک و خون بکشانند و هم میراث و دارایی های سوریه را چپاول کنند.

همدستی آشکار واشنگتن در جنایات جنگی علیه مردم سوریه
به‌ گزارش گرداب‌ به نقل از "پاک‌اَلِرت‌پرِس"، یک هکر مالزیایی موفق شده اطلاعات این ایمیل را بدست آورده و محتویات آن را منتشر کند. این ایمیل بین "David Goulding" مدیر توسعه شرکت دفاعی "Britam" (نیروی ویژه امنیتی در بریتانیا) و موسس شرکت "Philip Doughty" رد و بدل شده است.

بر اساس بسیاری از اسناد کاملا واضح است که "بریتام" رابطه نزدیک کاری با گارد ملی عربستان سعودی دارد و حتی پیشنهاد برنامه تمرینی را به این گارد و برخی دپارتمان‌های داخلی و گروه‌های ویژه آن داده است.

متن ایمیل نشان‌دهنده یک طرح تایید‌شده توسط واشنگتن و با بودجه و سرمایه‌گذاری قطر در راستای توطئه‌ای به‌نام "استفاده دولت بشار از سلاح شیمیایی" بر ضد مردم سوریه می‌باشد.

این بهترین بهانه برای دولت‌مردان جنگ‌طلب و خون‌خوار آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست است که مانند عراق در سوریه مداخله نظامی کرده و مردم بی‌گناه سوریه را به خاک و خون بکشانند.

تصویر ایمیل در زیر قابل مشاهده است.

همدستی دولت اوباما در جنایات جنگی علیه مردم سوریه
برای مشاهده تصویر در ابعاد اصلی روی آن کلیک کنید

متن ایمیل:

"‌ما یک پیشنهاد جدید دریافت کرده‌ایم. دوباره درباره سوریه است. قطری‌ها پیشنهاد یک معامله جذاب را کرده‌اند و قسم می‌خورم این ایده توسط واشنگتن تایید شده است.

ما باید یک سلاح شیمیایی به حمص بفرستیم. سلاحی که شبیه پوسته موشک‌های روسی است که احتمال می‌رود دولت بشار اسد این موشک‌ها را داشته باشد(با این تفاوت که  موشک‌های روسی، شیمیایی نیست).

آن‌ها(قطری‌ها) از ما خواسته‌اند که از پرسنل اوکراینی‌ای که قادر به تکلم زبان روسی هستند استفاده کنیم و از آن‌ها فیلم تهیه کنیم‌(‌که نشان داده شود این سلاح‌های شیمیایی توسط روسیه به دولت بشار اسد داده شده است)."

رژیم صهیونیستی، آمریکا، انگلیس و متحدانش پس از این‌که نتوانستند دولت بشار اسد را با انواع و اقسام حربه‌ها به زیر بکشانند؛ حربه‌ی "سلاح شیمیایی" را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

در حقیقت توطئه "‌استفاده دولت بشار اسد از سلاح‌های شیمیایی" بهترین راهی است که مخالفان اسد می‌خواهند به این وسیله دولت بشار اسد را کنار زده و با مداخله نظامی در این کشور هم مردم سوریه را به خاک و خون بکشانند و هم میراث و دارایی های سوریه را چپاول کنند.