Gerdab.IR | گرداب

جاسوس نقاب دار اجیر شده آمریکا:

تحریم ایران افسانه است

تاریخ انتشار : ۲۱ تير ۱۳۸۹

یک جاسوس سازمان سیا تحریم ها را برای متوقف کردن ایران توهم نامید؛ و خطاب به غرب گفت: رویای توقف ایران را متوقف کنید. با این اقدام ها ایران تغییر نمی کند.

یک جاسوس سازمان سیا طی سخنرانی در موسسه طراح انقلاب های رنگین در حالی که صورت خود را با نقاب پوشانیده بود تاکید کرد که فشار علیه ایران و ادامه روند تحریم ها برای توقف ایران هسته ای افسانه ای بیش نیست.

به گزارش گرداب به نقل از آسوشیتد پرس، اين جاسوس سازمان سیا اقدام های آمریکا و رویکرد های این کشور در برابر ایران را بی تاثیر نام نهاد و تحریم ها را افسانه نامید.

بنا بر این گزارش، اين جاسوس سازمان سیا تحریم ها را برای متوقف کردن ایران توهم نامید.

وی که در موسسه واشنگتن و سیاست خاور نزدیک سخنرانی می کرد خطاب به غرب گفت: رویای توقف ایران را متوقف کنید. با این اقدام ها ایران تغییر نمی کند.

جاسوس سیا در ادامه ضمن ابراز ناراحتی از عدم دگرگونی سیاسی در فضای ایران به ویژه بعد از انتخابات، غرب را متهم به کم کاری کرد و گفت: شما با نام بردن "جمهوری اسلامی" و دعوت به گفتگو برای ایران گل فرستادید، شما برای ایران شکلات فرستادید و آن ها را به مهمانی دعوت کردید.

وي در ادامه به دفاع از رژیم صهیونیستی و شبکه های فارسی صدای اسراییل و بی بی سی فارسی پرداخت، و در پایان اذعان کرد که با وجود فعالیت های جاسوسی خود و همدستانش علیه نظام ایران، جمهوری اسلامی کماکان استوار است و خود و آمریکا سرخورده شده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران