Gerdab.IR | گرداب

اعتراف جریان فتنه:

ماجرای ترانه موسوی دروغ بود

تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۳۸۹

هیچ فردی با نام موسوی در آدرسی که یکی از این منابع مدعی بود منزل سابق این فرد است زندگی نمی کرد و جالب آن که داستان به شیوه فیلم های هندی هر بار تغییر می کرد و سوزناک تر می شد تا هر پیگیری به بن بست برسد. فردی هم که به عنوان شاهد ماجرا اعلام شد، حرفهایی سرشار از ضد و نقیض گویی زد، ضمن اینکه این فرد در تاریخ مورد ادعا یعنی هفتم تیر، سرکار خود حاضر بوده است.

پس از یک سال و درحالی که بعضی سران فتنه و یارانشان تلاش کردند ترانه موسوی را به عنوان کشته حوادث پس از انتخابات نشان دهند، اخیرا رسانه وابسته به آنها نوشت که ماجرای ترانه موسوی از ابتدا دروغ بود.

به گزارش گرداب، سایت آزادی بیان نوشت: نزدیک به یک سال پس از انتشار شایعات و گزارشهای متناقض در باره بازداشت، تجاوز و سرانجام کشته شدن «ترانه موسوی» اکنون یک «منبع مطلع» می گوید این داستان از اساس ساختگی و جعلی است.

این سایت به نقل از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود نوشت: "من از طرق مختلف و با مراجعه به تمام اطلاعات موجود در وبلاگ های ایرانیان چپ، چریک آنلاین و زیرزمین کوشش کردم تا ردی از این فرد، خانواده، دوستانش، همکارانش و یا حتی اهالی روستایی که ادعا شد وی در آن دفن شده بیابم ولی هیچ مدرکی از اینکه اصولا چنین فردی وجود خارجی داشته باشد در دست نیست."

این فرد مطلع در ادامه به این سایت گفت: "من با منابعی که این سه وبلاگ معرفی می کردند تماس گرفتم، هیچ نشانی از منزل ترانه موسوی نبود، هیچ فردی با نام موسوی در آدرسی که یکی از این منابع مدعی بود منزل سابق این فرد است زندگی نمی کرد و جالب آن که داستان به شیوه فیلم های هندی هر بار تغییر می کرد و سوزناک تر می شد تا هر پیگیری به بن بست برسد. مثلا در مرحله بعدی این وبلاگ ها عنوان کردند که خانواده از محل به شمال نقل مکان کرده اند و بعد پدر ترانه را هم در داستان خود مرحوم اعلام کردند.

گذشته از آنکه مطلقا حتی یک نفر هم پیدا نشد که ادعای دوستی با ترانه موسوی صاحب عکس منتشر شده و مقتول این داستان بکند، فردی هم که به عنوان شاهد ماجرا اعلام شد حرفهایی سرشار از ضد و نقیض گویی زد، ضمن اینکه این فرد در تاریخ مورد ادعا یعنی هفتم تیر سرکار خود حاضر بوده است.

در مرحله بعدی تمام آموزشگاه های آرایشگری، خیاطی، آشپزی و… در محدوده مورد نظر مورد مراجعه قرار گرفت و هیج یک از صاحبان این آموزشگاه ها وجود چنین فردی را تایید نکردند جالب اینکه یکی از منابع وبلاگی می گفت این عکس را از صاحب آموزشگاه آرایشگری در نزدیکی حسینه ارشاد گرفته و دیگری مدعی بود که از منزل ترانه موسوی این عکس را «کش رفته است»"
 
منبع: جهان