Gerdab.IR | گرداب

امیری افشا کرد:

تحت شکنجه های شدید بودم تا با سیا همکاری کنم

تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۸۹

امیری گفت: اسرائیل آمادگی خود را برای تحویل گرفتن من و نگهداری ام در زندانهای خود اعلام کرده بود تا من را مجبور به صحبت کردن بکنند و اگر حرف نزدم در زندانهای مخفی خودشان نگهداری کنند.

"شهرام امیری" از آگاه بودن رژیم صهیونیستی از ربوده شدن وی پرده برداشت.

به گزارش گرداب به نقل از واحد مرکزی خبر، وی افزود: رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود ما آماده هستیم تا وی را وادار به صحبت کردن بکنیم.

امیری گفت: اسرائیل آمادگی خود را برای تحویل گرفتن من و نگهداری ام در زندانهای خود اعلام کرده بود تا من را مجبور به صحبت کردن بکنند و اگر حرف نزدم در زندانهای مخفی خودشان نگهداری کنند و به نام من اطلاعات دیگری را به مطبوعات دنیا منتقل و اعلام کنند که با ما همکاری کرده و به اسم من اطلاعات جعلی را به عنوان اطلاعات اصلی و ضد جمهوری اسلامی ایران منتشر کنند.

امیری گفت: سه روز بعد از اینکه برای سفر زیارتی در عربستان به سر می بردم، یک خودروی ون سفید رنگ مقابل من توقف کرد که سه سرنشین داشت. یک راننده، فردی با کت و شلوار رسمی و نفر سومی هم سرنشین عقب خودرو بود که وی هم لباس رسمی بر تن داشت. انها به من گفتند ما از کاروان دیگری هستیم که به طرف مسجد النبی می رویم و اگر مایل هستید خوشحال می شویم شما را هم برسانیم. من به سمت خودرو رفتم تا سوار شوم اما زمانی که در خودرو را باز کردم و خواستم بنشینم سرنشین عقب خودرو اسلحه ای را به پهلوی من قرار داد و گفت ساکت باش و سر و صدایی نکن انها من را بیهوش کردند. هنگامی که به هوش آمدم چشمهایم بسته بودند و فقط صدای هواپیمای غول پیکر که مسافربری نبود شنیدم. متوجه شدم که احتمالا در یک هواپیمای نظامی هستم.

وقتی به مقصد رسیدم متوجه شدم در داخل خاک آمریکا هستم.

وی تاکید کرد: در این مدت فشارهای روانی و شکنجه های روحی که به من وارد شد بسیار شدید بود. من را تحت این فشار روانی قرار دادند که یک سری اسناد و مدارکی را که همراه یک لپ تاپ بود با یک رسانه آمریکایی مطرح کنم که با خواست خودم به امریکا پناهنده شده ام و این مدارک را به همراه خودم به آمریکا اورده ام.