Gerdab.IR | گرداب

آيپاد زیر تیغ جراحی!

تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۳۹۴

همه ما می‌دانیم که گجت‌های ما بیشتر از آنکه تعمیر شوند، تعویض می‌شوند،ولی در هر صورت شركت ifixit رتبه بندی خاصی به میزان تعمیرشوندگی یک مدل می‌دهد که این عدد در مورد آیپاد تاچ نسل 6 حدود 4 است که تا حدودی ناامید کننده به نظر می‌رسد.

به گزارش گرداب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ گروه ifixit همواره پس از عرضه یک گجت جدید دست به کالبدشکافی آن می‌زند و اجزای داخلی آن را بررسی می‌کند.این بررسی‌ها در مورد محصولات اپل که اطلاعات سخت افزاری کمتری در مورد آن‌ها منتشر می‌شود مفیدتر است.

حال نیز شاهد بررسی آیپاد تاچ جدید در این بررسی‌ها هستیم.


آيپاد مورد عمل جراحي قرار گرفت!

آیپاد تاچ جدید از لحاظ ظاهر وابستگی زیادی به آیفون 6 دارد ولی مهمترین تفاوت آن با آیفون،حذف حسگر اثر انگشت است که نبود آن برای خرید آهنگ‌ها یا بازی‌ها با اثر انگشت حس می‌شود؛ قابلیتی که مورد استقبال طرفداران آیفون نیز قرار گرفته بود.آيپاد مورد عمل جراحي قرار گرفت!


برای جداسازی صفحه نمایش از بدنه کیس نیاز به استفاده از گرما دارید،در زیر صفحه نمایش باتری 1043 میلی آمپر ساعتی و دیگر اجزای آیپاد قرار دارد.این باتری نسبت به نسل پیشین تنها 13 میلی آمپر افزایش داشته‌ است.


آيپاد مورد عمل جراحي قرار گرفت!


همچنین پس از جداسازی باتری، اسپیکرها نیز از محل خود خارج می‌شوند. بر روی بدنه و قسمت‌های مختلف آیپاد نشانه‌هایی وجود دارد که به فرآیند ساخت آن مربوط است و ممکن است تراشکاری بی‌نظیر بدنه این حس را به شما القا کند که چگونه آلومینیم را اینگونه ساخته‌اند.


آيپاد مورد عمل جراحي قرار گرفت!


دوربین آیپاد همانند نمونه‌های آیفونی نیست و مهم‌ترین فرق آن مربوط به عدم پشتیبانی از لرزشگیر خودکار است که وجودش می‌توانست کیفیت عکس‌های آیپاد را بهبود بخشد.


آيپاد مورد عمل جراحي قرار گرفت!