Gerdab.IR | گرداب

برنامه‌ محبوب پیش بینی وضع آب و هوا

تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴

تاکنون نرم افزارهای بسیاری برای پیش بینی وضعیت آب و هوایی عرضه شده اند اما برنامه جدیدی روانه بازار فناوری شده که با استقبال کاربران مواجه شده است.

به گزارش گرداب به نقل از خبرگزاری مهر، اطلاع از وضعیت آب و هوایی، یکی از نیازهای همیشگی انسان ها است. اپلیکیشن و گجت های بسیاری برای پیش بینی وضعیت آب و هوا عرضه شده اند که کاربران با استفاده از آنها می توانند اطلاعات دقیق و کاملی را درباره آب و هوای سرتاسر دنیا در اختیار داشته باشند. اما اخیرا اپلیکیشن جدیدی با نام  Weather Timeline Forecast عرضه شده که با استقبال کاربران مواجه شده است.

این برنامه علاوه بر نصب روی اسمارت فون و تبلت ها می تواند با ابزارهای پوشیدنی مانند ساعت های هوشمند نیز ارتباط برقرار کند. اپلیکیشن های هواشناسی یک سازمان هواشناسی سیار و شخصی هستند که به کاربران اجازه می دهند در هر ساعتی از شبانه روز به بررسی و کنترل دمای هوا بپردازند. 

برنامه های زیادی برای اطلاع از وضعیت آب و هوایی عرضه شده اند که به یکدیگر شبیه هستند، اما اپلیکیشن  Weather Timeline Forecast از قابلیت های متفاوتی برخوردار شده تا این برنامه تبدیل به یکی از محبوب ترین و برترین برنامه های پیش بینی وضعیت آب و هوایی شود. این برنامه از فضایی زیبا و ساده برخوردار است تا کاربران به سادگی بتوانند با این اپلیکیشن ارتباط برقرار کنند. کاربران پس از نصب این برنامه و انتخاب شهر خود می توانند از وضعیت آب و هوایی آگاهی کسب کنند. این اپلیکیشن می تواند پیش بینی خود از وضعیت آب و هوایی تا یک هفته آینده را به نمایش بگذارد.

برنامه Weather Timeline Forecast بر پلتفورم های اندروید نصب می شود.