سيسكو:
بر اساس گزارش تازه‌اي كه از سوي مؤسسه سيسكو منتشر شده، هكرها در حال پيروزي در نبرد امنيتي بر شركت هاي تجاري و صنعتي هستند.
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۳
کد خبر: ۱۵۲۱
گرداب- به گزارش فارس به نقل از وي تري، ارزيابي امنيتي سيسكو در نيمه سال 2010 نشان مي دهد كه بدافزارنويسان روز به روز علاقه بيشتري به سرقت اطلاعات تجاري و صنعتي نشان مي دهند؛ لذا صرف بودجه بيشتر براي حفظ امنيت در حوزه آي تي و حفاظت از كاربران، اهميت بيشتري دارد.

بر اساس گزارش ياد شده، هكرها در قالب تيم هاي زبده و با حمايت مالي مناسب درصدد پيشبرد اهداف خود بر مي آيند. اين در حاليست كه نيروهاي امنيتي و قضايي نه از سازماندهي عالي و مناسب برخوردارند و نه از نظر مالي به خوبي حمايت و هدايت مي شوند. ارائه شواهد در مورد فعاليت هاي مخرب هكرها و بدافزارنويسان نيز كار ساده اي نيست و احتياج به زمينه سازي و بررسي همه جانبه دارد.

در اين گزارش سه حوزه به عنوان نگراني هاي اصلي مورد اشاره قرار گرفته اند كه عبارتند از: ابزار سيار متصل به اينترنت، شبكه هاي اجتماعي و ابزار بصري سازي اطلاعات.

بي توجهي نيمي از كاركنان شركت هاي امنيتي به تنظيمات امنيتي و خط مشي هاي استفاده از رايانه براي انجام عمليات خرابكاري به كمك هكرها آمده است.


نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد