Gerdab.IR | گرداب

برگزیدگان ماراتن برنامه‌نویسی کشور

تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۴

رقابت 48 ساعته‌ 60 تیم برنامه‌نویس در «دومین دوره ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه» در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

به گزارش گرداب ایسنا، دومین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد فرصت لذت بردن در فرآیندی که ترکیبی جذاب از آموزش و تجاری سازی و خلاقیت، آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی- اقتصادی در حوزه کسب وکارهای نو، لذت حل مساله به شیوه‌های گوناگون در فرآیندی خلاقانه، پرورش ایده‌های خلاقانه در حوزه برنامه نویسی موبایل، توجه به رغبت‌ها و علایق متفاوت دانشجویان و شناسایی توانمندی‌ها و هدایت استعدادها در حوزه برنامه نویسی از روز پنجشنبه، 19 شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف آغاز به کار کرد.

در این ماراتن دانش‌آموزان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های سراسر کشور در قالب تیم‌های دو تا چهار نفره در 48 ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک نرم‌افزار موبایل را با موضوع مشخص شده از طرف کمیته داوری برنامه نویسی و ارائه کنند.

تیم داوری مسابقات متشکل از استادان و متخصصان حوزه برنامه نویسی و با سرپرستی آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف و با مدیریت حمیدرضا ربیعی در روز شنبه، 21 شهریورماه پس از بررسی، سه تیم برگزیده را انتخاب خواهند کرد.

بر اساس گزارش، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این دوره از مسابقات شنبه، 21 شهریورماه ساعت 14 در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.