Gerdab.IR | گرداب

نررم افزاری برای آنالیز شخصیت

تاریخ انتشار : ۲۲ شهريور ۱۳۹۴

نرم افزار کریستال به صورت دقیق به شما می گوید که با دوستانتان و همکارنتان چگونه صحبت کنید و ایمیل بزنید.

به گزارش گرداب از باشگاه خبرنگاران جوان اپلیکیشن جدید "کریستال"  اطلاعاتی را که شما در فضای مجازی و حساب های کاربری خود به صورت عمومی به اشتراک می گذارید را بررسی می کند و براساس آنها شخصیت شما را تشخیص می دهد و به دیگران می گوید که چگونه با شما ارتباط برقرار کنند.

برنامه کریستال با اطلاعاتی که از صفحه های حساب های کاربری شما جمع آوری می کند یک پروفایل جدید برای شما می سازد تا دیگران به بهترین شکل بتوانند به شما ایمیل بزنند. نکته ی قابل تامل نرم افزار این است که اطلاعات دقیق و درستی را از شما به دوستانتان ارائه می دهد.
 

این برنامه حتی کوچکترین جزئیات در مورد ایمیل زدن به شما را مانند شکلک ها و استیکرهای مورد علاقه شما را در اختیار دوستانتان قرار می دهد.

برای مثال برنامه کریستال به شما می گوید که  یک آدم مهربان و در عین حال جدی هستید و دیگران در ارتباط با شما از چه کلمات و جملاتی استفاده و پرهیز کنند.

 
این برنامه به صورت بسیار جالب اطلاعات شما را جمع آوری می کند مثلا از کسانی که صفحه شخصی شما را دیده اند می خواهد فرم هایی را پرکنند.
 

شما می توانید برنامه کریستال را روی جیمیل خود داشته باشید تا بدانید ازکدام جملات برای ایمیل زدن به دوستان و همکاران خود استفاده کنید.