Gerdab.IR | گرداب

اجلاس جهانی 2015 شرکت VMware

تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۴

شرکت VMware در اجلاس خود تحت عنوان «VMworld» نحوه‌ی استفاده از خدمات رایانش ابری را از طریق سخت‌افزارها و نرم‌افزارها تشریح کرد.

به گزارش گرداب از ایتنا؛ شرکت VMware بزرگ‌ترین تولیدکننده نرمافزارهای مجازی‌سازی با برگزاری اجلاس جهانی VMworld 2015 سعی کرد به سازمان‌ها نشان دهد که چگونه با استفاده از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود، خدمات رایانش ابری چندگانه را مورداستفاده قرار دهند.

شعار اجلاس «VMworld 2015» این بود: «اجسام از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیکترند.»
با این شعار شرکت VMware سعی کرد به سازمان‌های جهان نشان دهد که خدمات رایانش ابری تا چه اندازه به آن‌ها نزدیک هستند و در مقابل سازمان‌ها سرویس‌های مذکور را تا چه اندازه دوردست می‌بینند.

شرکت VMware در این اجلاس که در ماه جاری میلادی (سپتامبر) برگزار شد، انواع محصولات سازمانی خود را معرفی کرد و در تمامی آن‌ها بر خدمات رایانش ابری چندگانه، تأکید داشت.

این شرکت اظهار داشت که سیستم‌های چندگانه به سازمان‌ها امکان می‌دهند به‌صورت همزمان به خدمات اختصاصی ابری، خدمات عمومی ابری، نرم‌افزارهای-به‌عنوان-خدمات (SaaS) مبتنی بر فضای رایانش ابری و تمام زیرساخت‌های موردنیاز خود به‌صورت همزمان دسترسی داشته باشند.

همچنین در این اجلاس محصول جدیدی با نام «EVO SDDC» معرفی شد و شرکت مذکور آن را به‌عنوان مراکز داده مبتنی بر نرم‌افزار معرفی کرد و توضیح داد که کلیه‌ی نرم‌افزارها و خدمات VMware می‌توانند روی آن در اختیار گرفته شوند.