Gerdab.IR | گرداب

فیروزآبادی سعادت آباد نشین شد!

تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۴

دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی در اولین گام اجرایی، ساختمانی جدید در سعادت‌آباد را برای استقرار خود در نظر گرفت و هنوز مشخص نیست که قرار است چه کارهایی در این بخش انجام شود.

به گزارش گرداب از تسنیم، سید ابوالحسن فیروزآبادی هفته گذشته رسما در سالن همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور سه وزیر کابینه یازدهم و نهاوندیان -رئیس دفتر رئیس جمهور- به عنوان دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی معارفه شد.

برگزاری چنین مراسم معارفه‌ای با حضور اعضای کابینه یازدهم دولت که در واقع عضوی از بخش حقوقی‌های شورای عالی فضای مجازی هستند، پیشاپیش خبر از رخدادهای قابل توجهی در آینده می‌داد که شاید یک نمونه از این اتفاقات بروز و ظهور یافته است.

دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی با اینکه یک هفته است در قالب مسئول این حوزه معارفه شده، نمایشگاه ایران تلکام 2015 را که ابتدای هفته جاری شروع شد به دلیل سفر وزیر ارتباطات به آمریکا، افتتاح کرد.

در همان حال و هوای نمایشگاه و بازدید وی از سالن‌های تلکام، برخی افراد مشغول کار در مرکز تحقیقات مخابرات از تصمیم جدید فیروزآبادی برای مرکز ملی فضای مجازی می‌گفتند.

حال با اینکه یک روز از اتمام این نمایشگاه می‌گذرد، صحت شنیده‌ها تأیید می‌شود.

گویا دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی ساختمانی را در خیابان سعادت‌آباد برای مرکز ملی فضای مجازی در نظر گرفته و خودش نیز در آن مستقر شده است.

در حالیکه به گفته‌ یکی از مسئولان روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی این ساختمان در نظر گرفته شده اما هنوز تصمیمی برای آن گرفته نشده است؛ فیروزآبادی هم علاوه بر استقرار در این ساختمان جدید به ساختمان فعلی مرکز ملی فضای مجازی واقع در خیابان کارگر شمالی هم سرکشی می‌کند.