Gerdab.IR | گرداب

اعتراض کاربران به سیستم عامل اپل

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۴

بسیاری از کاربران می گویند بعد از بارگذاری و نصب تازه ترین سیستم عامل همراه اپل موسوم به iOS 9 با مشکلات متعددی مواجه شده اند.

به گزارش گرداب  فارس به نقل از وایرد نوشت، از جمله این مشکلات می توان به کاهش سریع عمر باتری اشاره کرد که باعث می شود در صورت استفاده از برنامه های مختلف عمر باتری این گوشی به سرعت به پایان برسد.
 
البته این مشکل معمولا در ابتدای همه به روزرسانی های سیستم عامل های اپل وجود دارد و باعث نارضایتی و اعتراض بسیاری از کاربران می شود.
 
کارشناسان می گویند برای کاهش این مشکل راه حل های متعددی وجود دارد و از جمله می توان با بررسی برنامه های فعال از تداوم اجرای برنامه ها و نرم افزارهای غیرضروری جلوگیری کرد. کاربران به این منظور می توانند با باز کردن گزینه Settings و سپس بخش Battery به Battery Usage مراجعه کرده و فهرست برنامه های در حال اجرا را مشاهده کنند و برنامه های بالای فهرست را که باعث مصرف بالای انرژی می شوند را انتخاب کرده و اجرای آنها را متوقف کنند.
 
همچنین با قطع فعالیت بلوتوث، AirDrop و برخی برنامه های پس زمینه هم می توان مصرف باتری را کاهش داد. البته اپل هنوز در پاسخ به اعتراضات کاربران واکنشی از خود نشان نداده است.