فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی و جهاد و مبارزه ادامه دارد و تا دشمنانی مانند امریکا و اسرائیل و این تکفیری‌های خدانشناس را داریم، جهاد و مبارزه با اینها تا ظهور آقا امام زمان (عج) ادامه دارد.
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۰
کد خبر: ۱۶۳۱۳
به گزارش گرداب از مشرق، سردار سرلشکر جعفری در حاشیه مراسم وداع با پیکر مطهر شهید حاج حسین همدانی افزود: شهید همدانی از پیشکسوتان جهاد و مبارزه بود، این شهید بزرگوار عمر خود را در راه انقلاب اسلامی و اسلام صرف کرد و در آخر هم اجرش را گرفت.

وی با بیان اینکه شهید همدانی ویژگی ها و توانمندی های خاصی داشت گفت: شهید همدانی در هدایت عملیات های دفاعی و سخت نظامی از ابتدای جنگ و بعد از جنگ در اداره سپاه استانی و مسائل ناامنی و امنیت کشور حضور فعال داشت.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: شهید همدانی در فتنه 88 فرمانده سپاه تهران بود و او بود که ماجرای عاشورا و فتنه 88 تهران را جمع کرد.

وی با بیان اینکه شهید همدانی بسیار مردم‌دار و مهربان بود گفت: اعتقاد خاصی به استفاده و به‌کارگیری نیروهای جوان در عرصه های گوناگون داشت، شهید همدانی در جنگ نرم هم توانمندی داشت و کار فرهنگی می کرد و یک چهره فرهنگی واقعی بود و در مجموع این توانمند‌ی‌های بالا بود که در سن 65 سالگی باز هم دست از مبارزه و جهاد برنمی‌داشت.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد