Gerdab.IR | گرداب

ادامه سانسورهای مدعیان آزادی بیان

با فشار رژیم صهیونیستی، یوتیوب کانال حماس را حذف کرد

تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۴

با پافشاری سران رژیم صهیونیستی، مدیریت یوتیوب کانال رسانه‌ای حماس بر روی این شبکه‌ اجتماعی را حذف کرد.

به گزارش گرداب از میزان؛ مدیریت، سایت یوتیوب روز یکشنبه تحت فشارهای مسئولان صهیونیستی کانال رسانه ای رسمی جنبش مقاومت اسلامی حماس در کرانه باختری را بست. این کانال محصولات سمعی و بصری حماس را نمایش می داد.

روز شنبه ، پایگاه خبری "هوارتص" وابسته به رژیم صهیونیستی، اعلام کرد شبکه اجتماعی یوتیوب بنا به دستور سران رژیم صهیونیستی کلیپ "ما سربازان خدا هستیم" متعلق به جنبش حماس را از خروجی خود حذف کرده است.

این کلیپ در روز نخست به آمار خیره کننده نیم میلیون بازدید رسید که موجی از نگرانی را میان سران رژیم صهیونیستی پدید آورد.

اما یوتیوب به دنبال پافشاری سران رژیم صهیونیستی در نهایت تصمیم به بستن چندین صفحه و کانال رسانه ای حماس بر روی شبکه های اجتماعی گرفت.

این شبکه اجتماعی چند روز پیش کلیپ "اخت المرجله" را حذف کرد. این کلیپ به موضوع زنان پاسدار مسجد مبارک الاقصی پرداخته بود و به یکی از پربیننده ترین کلیپ ها مبدل شده بود.

امانوئل نحشون، سخنگوی امور خارجه کابینه نظامی رژیم اشغالگر قدس، در نامه ارسالی به "گوگل اسرائیل"، که بر یوتیوب نظارت دارد، این موضوع را مطرح کرد و عنوان کرد که پیش تر با فیسبوک نیز تماس برقرار کرده است.

 

در این نامه آمده است: این فیلم حملات تروریستی اخیر را به تصویر می کشد و به ستایش از اعضای حماس می پردازد. علاوه بر این، از یهودیان به شیوه نفرت انگیز و نژادپرستانه یاد می شود که از زمان انتشار آن تاکنون سه حمله دیگر رخ داده است.