Gerdab.IR | گرداب

با اینترنت پول پارو کنید!

تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۴

آدم ها از اینکه وقت خود را به بطالت میگذرانند ناراضی هستند و دوست دارند کار مهمی انجام دهند و زندگی خود را عوض کنند و همیشه در سر میپرورانند که تجارت خود را شروع کنند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان ، فضای اینترنت ایران هر روز در حال رشد و توسعه است و  ارائه دهندگان خدمات و محصولات نسبت به افرادی که از اینترنت استفاده میکنند، فعالیت اقتصادی انجام میدهند . 

برای اینکه نکات طلایی معمای کسب درآمد از اینترنت در ایران را از دست ندهید حتما این گزارش را مطالعه فرمایید، یقینا اکثر بازدید کننده های این گزارش پولدار نیستند و آرزوی پولدار شدن دارند بنابراین میخواهم برخی از رازهای کسب درآمد از اینترنت را افشا کنم.

اولین گام این است که حتما این گزارش را تا آخر و با دقت بخوانید.


کسب و کار اینترنتی میتواند به فروش محصولات یا خدمات در اینترنت هم گفته شود. امروزه بیش از 900 میلیون نفر در سطح دنیا از اینترنت استفاده می کنند و 69 درصد از این جمعیت، در طول 90 روز، یک خرید از اینترنت دارند. همچنین یک وب سایت اینترنتی ، تنها برای فروش محصول یا خدمات به کار نمیرود بلکه میتواند کارکردهای مختلفی داشته باشد.

کسب و کار اینترنتی میتواند مزایایی به شرح زیر داشته باشد:

تجارت  شما  24 ساعت در روز بدون توقف زمان فعالیت خواهد کرد.
پائین آمدن هزینه های نیروی انسانی.
حضور در اینترنت و کسب سهام بازار.
جذب مشتریان بالقوه و ناپایدار.
افزایش توان رقابتی.
و مهمتر از همه دسترسی به مخاطبین و مشتریان طبقه بندی شده  و هدفمند.

میدانم خیلی ازداوطلبان کسب درآمد از اینترنت  از روی ارضای حس کنجکاوی و به کاربردن روش های آزمون در چنگال برخی از سایتهای تبلیغ کننده کسب درآمد از اینترنت افتاده اند و یک بسته نرم افزار آموزشی هم خریده اند ، اما میگویم که دیگر لازم نیست خریداری کنید و اگر هم قصد خرید دارید ارزانترین را انتخاب کنید تا صرفا به منظور آزمون و خطا و کشف معمای کسب درآمد از اینترنت در ایران باشد.

 کارشناسان کسب و کار اینترنتی را  به 10 گروه عمده تقسیم کرد:

ايجاد اجتماعات آنلاين.
خريد، فروش و حراج كالاهاي مختلف.
تبليغات اينترنتی.
ارائه خدمات تخصصي به ديگران.
ايجاد امپراطوري اطلاعات، اخبار و آموزش.
تهيه و ارائه نرم افزارهاي مختلف.
چند رسانه اي يا مالتي مديا.
پيوستن به شبكه هاي واسطه گري .
خدمات مربوط به ايميل.
سرمايه گذاري مشترک.

همه ی ما که به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستیم این روزها عبارت های جذابی از قبیل: کسب در آمد بالا از اینترنت، کسب در آمد صد درصد تضمینی و تجربه شده از اینترنت، کسب در آمد فوق العاده و باورنکردنی ا زاینترنت،کسب در آمد میلیونی از اینترنت،بهترین و اطمنانی ترین روشهای کسب در آمد از اینترنت و دیگر واژه های خیلی چرب و دهن پرکن را زیاد شنیده ایم.

کسب درآمد بالا از اینترنت پرتکرار ترین و پربازدید ترین واژه ای است که در فضای اینترنت ایران تکرار و بازدید می شود و عده زیادی بسته های آموزشی زیادی را تهیه کرده اند اما برای شان قابل استفاده نبوده و صدای شان به هیج جایی هم نرسید زیرا توان اطلاع رسانی برای دیگران را ندارند چون سایتهای غول و پربازدید در اختیار کسانی است که برای مجموعه های کسب در آمد از اینترنت تبلیغ می کنند 

بسته های آموزشی همچنان جزء پرفروش ترین محصولات اینترنتی است. حتی خود من هم اگر به جای این مقدمه، با تمام تأکید و اطمینان صد در صد از بسته های کسب در آمد از اینترنت در ایران تبلیغ می کردم  می توانستم روزانه چند بسته از آنها را به فروش برسانم 

 مواظب باشید به هیج عنوان، بدون تحلی و تعقل، چشم بسته وارد کسب در آمد از اینترنت نشوید.


کسب در آمد از اینترنت برای افراد عادی باید از روشهای مناسب و امتحان شده صورت پذیرد و اگر کسب در آمد از اینترنت در ایران برای همه ساده وراحت بود اکنون همه میلیونر شده بودند وهمه از اینترنت در آمد کسب می کردند.

از طرف دیگر کسب در آمد از اینترنت برای همه به صرفه نیست و فریب تبلیغات وسوسه برانگیزی مانند به سادگی از اینترنت میلیونر شوید را نخورید. هرکسی که از اینترنت میلیونر نمی شود. مثلا بقالی سرکوچه که از اینترنت هیج بوی نمی برد اگر مغازه اش را تعطیل کند شب و روز بیست و چهار ساعته هم که پای اینترنت بنشیند به اندازه یک دهم مغازه اش از اینترنت نمی تواند در آمد کسب کند. برای پولدارشدن او، بهترین گزینه این است که روی مغازه و کارهایی که مهارت دارد بیشتر سرمایه گذاری کند قطعا از همان مسیر بهتر و زود تر پولدار می شود 


بنابراین اینترنت برای کسانی پولساز است که روشهای حرفه ای استفاده از اینترنت را بلد هستند ومی توانند هدفمندانه و راحت در اینترنت کار کنند و اگر با چشم باز و با احتیاط وارد شوند و آموزشهای ابتدایی مخصوص کسب در آمد ازاینترنت را نیز بگذرانند پس از مدتی به در آمد خواهند رسید.
حتما سوال می کنید بهترین سایت برای کسب درآمد ازاینترنت کدام سایت است یا بهترین روشهای کسب درآمد ازاینترنت را از کجا یاد بگیریم؟

تمام سایتها و وبلاگهایی که ادعای آموزش روشهای کسب درآمد ازاینترنت را دارند رموز اصلی پولدار شدن ازاینترنت را به شما نخواهند گفت. بهترین راه این است که به جای، ساعتها و ماهها سرگردانی درسایتها و وبلاگها اقدام به خرید یک نرم افزار معتبر روشهای کسب در آمد از اینترنت به قیمت جزئی کنید تا در زمان کوتاه با روشهای سالم و معقول کسب در آمد ازاینترنت آشنا شوید. اگر خرید چنین نرم افزار یا کتابی هیج سودی دیگری هم نداشته باشد حد اقل از فریب خوردن شما توسط سایتهای تبلیغاتی جلوگیری می کند و به این حقیقت پی خواهید برد که آیا اصولا از اینترنت می توان کسب در آمد کرد یانه؟ و با چه روشهایی و برچه اصولی استوار است. 

کسب درآمد از اینترنت را همیشه به عنوان یک کار آزاد ور کنار شغل اصلی خود درنظربگیرید و روزانه در حدود نیم ساعت وقت خودرا صرف این کار کنید اگر نتیجه گرفتید وقت بیشتری درنظربگیرید و ادامه بدهید و گرنه به هیج عنوان وقت خود ا صرف گشت و گذار دراینترنت نکنید و بی خیال شوید.

هیچ موقع چندین کتاب ونرم افزار روشهای کسب درآمد ازاینترنت را خریداری نکنید و مواظب باشید که فریب سایتها ووبلاگهایی مدعی کسب درآمد فوق العاده ازاینترنت را نخورید. بسیاری از کسانی که ادعا می کنند در فلان سایت ثبت نام نمایید و ماهانه چند صدهزار تومان با چند کلیک کسب درآمد داشته باشید!! در واقع فقط از همین ثبت نام شما ومعرفی شما به آن سایت، درصدی از درآمد شما به آنها تعلق می گیرد و شما زیرمجموعه آنها می شوید !

اگر روزی به دام اینگونه سایتها و وبلاگها افتادید به محض اینکه عضو شدید و دیدید درآمد خوبی ندارید، ادامه ندهید که این راه تا آخر همینگونه وسوسه برانگیز است. به صورت زنجیره ای به شما کوههای طلا وعده می دهند و شمارا به دنبال شان می کشانند اما هرچه پیشتر می روید و بیشتر کار می کنید این کوهها دورترمی شوند و هرگز به آنها نمی رسید.

دریک کلام،کسب درآمد ازاینترنت را با چشم باز و با روشهای معقول و منطقی و به تدریج شروع کنید.

 به بعضی از راه های کسب درآمد اشاره میشود:

فروش وسایل:
سایت‌های معروف زیادی وجود دارند که به کاربران امکان می دهند  لوازم شخصی خود را از طریق سایت بفروشند ( مانندCraiglist و eBay ) حتما از وجود این سایت‌ها آگاه هستید، اما آیا می‌دانستید با استفاده از این سایت‌ها می‌توان میلیونر شد؟


تبدیل خلاقیت به پول:
تقریبا بیشتر کاربران اینترنت محتواهای رسانه‌ای تولید می‌کنند. بر اساس تازه ترین گزارش ها، تخمین زده می‌شود روزانه ۳۷۵ میلیارد عکس دیجیتال گرفته می‌شود و هر دقیقه ۷۲ ساعت ویدئو در یوتیوب آپ‌لود می‌شود! آیا می‌دانستید که می‌توانید از این عکس‌ها پول درآورید؟

وبلاگ‌داری :
بلاگرهایی زیادی وجود دارند که موفق شده‌اند نوشته‌های خود را به پول تبدیل کنند.

نخستین گام، ایجاد کردن وبلاگی برای نوشتن درباره‌ موسیقی، فیلم، مد، کسب و کار و خلاصه هر موضوع مورد توجه‌ است. مطالب شما باید آنقدر جذاب باشد که بتواند خوانندگان زیادی را جذب کند و اگر تعداد خوانندگان خیلی زیاد شود، کم کم سر و کله‌ شرکت‌های بزرگ برای خریدن وبلاگ شما پیدا می‌شود.