Gerdab.IR | گرداب

روش هایی برای افزایش سرعت اندروید

تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۴

می توانید با استفاده از ترفندهای خاص سرعت موبایل اندرویدی خود را چند برابر کنید.

به گزارش گرداب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان هنگامی که شما برنامه ای را بر روی گوشی و یا تبلت خود نصب می کنید باعث اشغال شدن مقداری از حافظه داخلی و جانبی شما خواهد شد و علاوه بر آن در هنگام اجرای برنامه مقداری از حافظه رم دستگاه هوشمند شما مورد استفاده برنامه قرار خواهد گرفت.

روش های جادویی برای افزایش سرعت اندروید + آموزش

اما نکته ای که بسیاری از کاربران دستگاه های هوشمند به آن توجه نمی کنند این است که بعد از اتمام کار شما با برنامه های مورد نظر و بستن آنها، هنوز مقداری از حافظه رم دستگاه در اشغال این برنامه ها می باشد. زمانی که مدت طولانی شما به این نکته توجه نکنید عملکرد گوشی شما ضعیف و در نتیجه گوشی کند خواهد شد. برای جلوگیری از این مشکل بهتر است که شما اقدام به خالی کردن حافظه ی رم دستگاه خود کنید تا از کند شدن دستگاه خود جلوگیری کنید.

روش های جادویی برای افزایش سرعت اندروید + آموزش

برنامه های زیادی برای آزاد کردن فضای رم دستگاه های هوشمند وجود دارد که یکی از این برنامه ها را شرکت ایسوس با نام APUS Booster+|Speed Up Phone برای دستگاه های اندرویدی ارائه داده است. کار با این برنامه بسیار ساده است اگر چه که کار با دیگر برنامه های موجود در این زمینه نیز آسان است اما برنامه های دیگر دارای مشکلاتی هستند که از مهمترین آن به پاک کردن فایل های خام حافظه شما که برای مدت طولانی مورد استفاده نمی باشد می توان اشاره کرد.

روش های جادویی برای افزایش سرعت اندروید + آموزش