Gerdab.IR | گرداب

تست سرعت اینترنت همراه اول

تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۴

استفاده از اینترنت در جوامع امروزی در بین مشترکان بسیار مهم می باشد و آنها این سرویس را برای انجام اکثر کارهای روزمره

به گزارش گرداب به نقل از جی اس ام، و حتی شغلی خود به کار می گیرند. درهمین راستا امکان تست کیفیت و سرعت اینترنت اپراتورها در اختیار مشترکان قرار گرفته که همراه اول پیشگام در این موضوع شده است.


سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با ایجاد سامانه سنجش سرعت و کیفیت اینترنت، امکان تست کیفیت اینترنت را برای کاربران ۱۳ اپراتور، با هدف ساماندهی وضعیت ارائه این خدمات در کشور، ممکن کرده بود که  اپراتور همراه اول این امکان را برای مشترکان خود فراهم نمود.


همراه اول با هدف ایجاد شفافیت بیشتر، امکان تست سرعت اینترنت را با استفاده از نرم افزار OOKLA Speedtest برای مشترکین خود فراهم نموده است.


نرم افزار OOKLA Speedtest ابزاری قدرتمند برای تست سرعت اینترنت می باشد که قادر است تا در هر زمان و هر مکانی با استفاده از روش های استاندارد و با اندازه گیری شاخص هایی مانند سرعت دانلود، سرعت آپلود و زمان تاخیر، امکان ارزیابی عملکرد اینترنت را به صورت رایگان برایتان فراهم نماید.

تست سرعت اینترنت همراه در وبسایت همراه اولتست سرعت اینترنت همراه در وبسایت همراه اول …


کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده می باشد و مطابق تصاویر زیر کافی است تا درخواست شروع تست بدهید سپس نرم افزار در مدت زمان کوتاهی عملکرد اینترنت شما را اندازه گیری می کند و نتایج را نمایش می دهد.


نسخه موبایلی این نرم‌ افزار برای گوشی‌ های با سیستم عامل‌ های اندروید و iOS نیز عرضه شده است و از طریق google play و iTunes در دسترس است.


شما چقدر نسبت به خدمات دهی اینترنت اپراتورها رضایت دارید؟