Gerdab.IR | گرداب

شورش در اشرف

تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۸۹

اعضای ناراضی منافقین در پادگان اشرف در ادامه نارضایتی از حضور اجباری‌شان در این پادگان دست به شورش‌های پراکنده‌ای زده‌اند.

گرداب- به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) طی روزهای اخیر برای جلوگیری از فرار اعضای ناراضی، فشار و کنترل روی این افراد در پادگان اشرف به شدت افزایش یافته که این امر باعث بروز نارضایتی، انتقادات و شورش‌های پراکنده‌ای در این پادگان شده است.

بر پایه اخبار رسیده، سرکردگان این گروهک تروریستی برای جلوگیری از افزایش نارضایتی در این پادگان با دادن وعده‌های واهی،‌ اعلام می‌کنند اوضاع به زودی مساعد می‌شود. در حال حاضر رفت و آمدِ فردی در داخل این پادگان ممنوع شده و به هیچ کدام از اعضای ناراضی این گروهک نیز اجازه خروج از اشرف – حتی برای مداوا – داده نمی‌شود. سرکردگان منافقین در پادگان اشرف به بهانه گم شدن سلاح و مواردی از این دست، اقدام به بازرسی ناگهانی و سرزده از کمد اعضا می‌کنند تا به این وسیله نشانه‌هایی مبنی بر نارضایتی یا شورش نیروها بیابند.

این گزارش می‌افزاید: اخیرا و در چندین مورد توسط اعضای ناراضی این فرقه، شعارنویسی‌هایی روی دیوارها صورت گرفته و به‌طور‌‌ محدود اعلامیه‌هایی نیز علیه مسعود و مریم رجوی در اردوگاه توزیع شده و به دنبال آن چندین نفر از اعضای ناراضی دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.
 
گفته‌ می‌شود طی ۳ ماه اخیر چندین نفر از اعضای ناراضی این فرقه با استفاده از فرصت، از پادگان اشرف فرار کرده و خود را به خانواده‌های اعضای این فرقه در بیرون از پادگان اشرف رسانده‌اند. وضعیت اسفناک منافقین در اردوگاه اشرف در حالی ادامه دارد که از سال گذشته تاکنون دولت‌های غربی از جمله انگلیس اقدامات گسترده‌ای در حمایت از این گروهک برای جلوگیری از مرگ منافقین انجام داده‌اند اما این روزها شواهد از پایان نکبت‌بار این گروهک خبر می‌دهد.

چندی پیش شبکه بی‌بی‌سی گزارش داد که مسؤولان پادگان اشرف، اعضای گروهک منافقین را به زور در این پادگان نگه داشته و در واقع به اسارت گرفته‌اند. بیش از 3هزار نفر هنوز در قرارگاه اشرف زندگی می‌کنند. خانواده‌های عده‌ای از آنان و همچنین شماری از کسانی که موفق به ترک این اردوگاه شده‌اند می‌گویند مسؤولان مجاهدین، افراد را به زور در اردوگاه نگه داشته‌اند و حتی به آنها اجازه دیدار با خانواده‌هایشان را نمی‌دهند.

وضعیت منافقین از این بدتر هم شده به گونه‌ای که تعداد زیادی از اعضای این گروهک تروریستی با فرار از پادگان اشرف به ایران گریخته و تقاضای عفو کرده‌اند. توضیحات این افراد درباره وضعیت اردوگاه اشرف و روابط پشت پرده سرکردگان منافقین حاکی است که سرکردگان منافقین با سوء‌استفاده از این افراد به‌رغم آنکه در اوایل انقلاب اقدام به ترور مسؤولان و مردم بی‌گناه کشورمان و خلق حادثه تلخ 30 خرداد 60 کردند و در زمان جنگ به عنوان ستون ایرانی ارتش عراق به جاسوسی پرداختند و پس از آن نیز به عوامل مزدور آمریکا و مخالفان جمهوری اسلامی تبدیل شدند؛ فعالیت‌های اقتصادی کلانی را نیز از طریق این اقدامات انجام می‌دهند.