Gerdab.IR | گرداب

پیامک‌‌تبلیغاتی برای‌مشترکین هزینه‌ندارد

تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۴

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: وقتی مشترکین پیامکی دریافت می کنند هیچ هزینه ای نمی پردازند.

به گزارش گرداب، داود زارعیان اظهار داشت : این مشترکین اگر بخواهند از سرویس های ارزش افزوده استفاده کنند باید هزینه آنرا پرداخت کنند که البته استفاده از این خدمات هم اختیاری است.

وی افزود: برخی مشترکین آگاهی لازم را در این زمینه ندارند به همین خاطر ممکن است به اشتباه خدمات ارزش افزوده را انتخاب کنند و در آن صورت باید هزینه های آنرا نیز متحمل شوند.

زارعیان توصیه کرد: وقتی شهروندان پیامکهای تبلیغاتی و پیامکهای انبوه دریافت می کنند کاری به پیامک نداشته باشند و آنرا حذف کنند.

وی افزود: اگر این پیامک ها تایید شود و یا بازخوردی از صاحب پیامک گرفته شود ممکن است هزینه ای هم تحمیل شود.

زارعیان با بیان اینکه خدمات تلفن همراه و ارتباطات اینترنتی و الکترونیکی باعث کاهش هزینه های دیگر زندگی می شود گفت: از اینکه هزینه های تلفن همراه یا ثابت افزایش یابد نباید نگران باشیم بلکه نگرانی زمانی است که از این خدمات به درستی استفاده نکنیم .

وی تصریح کرد: یکی از شاخص های توسعه دولت الکترونیک استفاده از این خدمات است و هر اندازه که در این حوزه هزینه شود چند برابر آن از هزینه های دیگر از جمله ترافیک و هزینه های اتلاف زمان کاسته خواهد شد و باید روشهای استفاده بهینه از این خدمات ترویج شود.

انتهای پیام/