Gerdab.IR | گرداب

صدور مجوز سرشماره‌ پیامک‌های انبوه

تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۴

دوری از مشکلات اخلاقی و امنیتی در متن های ارسالی و خودداری از تبلیغ کاندیداها خارج از زمان اعلام شده بخشی از جمله موارد اعلامی رئیس مرکز IT و رسانه های دیجیتال به مدیران سرشماره های پیامک های انبوه است.

به گزارش گرداب، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در نشستی با مدیران سرشماره های پیامک های انبوه، پیرامون صدور مجوز سرشماره های پیامکی و همچنین انتخابات اسفندماه توضیحاتی ارائه کرد.

موسویان در این نشست اظهار داشت: متن های ارسالی از سوی سرشماره ها باید به گونه ای پایش شود که نه تنها مشکلات اخلاقی و امنیتی ایجاد را نکند بلکه کمتر موجب آزردگی کاربران تلفن همراه شود.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با بیان نکاتی پیرامون اهمیت انتخابات این دوره گفت: از هرگونه تبلیغ کاندیدا خارج از زمان اعلام شده از سوی وزارت کشور پرهیز شود.

وی افزود: با توجه به رشد شتابان فناوری در عرصه های مختلف به ویژه تلفن همراه، باید با نظر و پیشنهاد شرکت های سرشماره به بهترین شکل با تغییرات ایجاد شده و همچنین روندهای آینده تعامل داشته و نسبت به مدیریت آنها اقدام نماییم.

در این نشست که مدیران تمامی سرشماره ها حضور داشتند آقای جلیلوند مدیر عامل شرکت آتیه داده پرداز را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده و مقرر شد زمینه تشکیل اتحادیه سرشماره های انبوه نیز به زودی فراهم شود.