Gerdab.IR | گرداب

اجرای طرح USO در مناطق روستائی

تاریخ انتشار : ۰۲ اسفند ۱۳۹۴

وضعیت اجرای طرح خدمات عمومی الزامی (USO) در روستاها و مناطق دور افتاده سراسر کشور در دوازدهمین جلسه کمیسیون فنی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی بررسی شد.

به گزارش گرداب، در این جلسه که با حضور قائم مقام، معاونان، برخی از مدیران ستادی و مدیران کل مناطق رگولاتوری و پیمانکار اجرای پروژه USO برگزار شد، علی‌اصغر عمیدیان گفت: با توجه به توسعه روزافزون ICT و الزام ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات، اجرای طرح USO در مناطق روستائی با جدیت پیگیری شده و مدیران مناطق سازمان در استان‌های مختلف بر اجرای مطلوب آن نظارت می‌کنند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی افزود: با توجه به افزایش حجم کار و در راستای سیاست تمرکززدایی، بسیاری از امور در حوزه بسترسازی و نظارت بر ارائه خدمات با کیفیت در حوزه ICT باید به ادارات کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در مناطق واگذار شود.

وی تصریح کرد: ادارات کل تنظیم مقررات مناطق نه‌گانه بعنوان بازوی اجرایی رگولاتوری در سراسر کشور مسئولیت انجام وظایف را بعهده دارند و طرح ایجاد رگولاتوری منطقه‌ای نیز در حال حاضر با هدف انجام مطلوب‌تر فعالیت‌ها پیگیری می‌شود.