Gerdab.IR | گرداب

راه اندازی اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۴

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران، از نصب و راه اندازی اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال در بیمارستان آیت الله کاشانی خبر داد.

به گزارش ، دکتر محمد تقی خسروانی مقدم گفت: این دستگاه که از دستگاه های ماموگرافی با کیفیت بالای موجود در کشور است، به عنوان اولین دستگاه ماموگرافی دیجیتال نصب شده در مراکز ملکی تامین اجتماعی استان تهران به شمار می رود.

به گفته وی، با توجه به اهمیت و نیاز شدید به این نوع دستگاه ها، بلافاصله پس از نصب آن؛ بیماران، بیمه شدگان و مراجعه کنندگان این بخش در بیمارستان آیت الله کاشانی پذیرش شدند.

خسروانی مقدم همچنین از راه اندازی سیستم HIS و اوراکل در پلی کلینیک تامین اجتماعی طوس خبر داد و افزود: این مهم برای تکریم بیمه شدگان و مراجعان است.

وی، کاهش زمان دسترسی به اطلاعات قبلی پرونده، بالا بردن میزان دقت اطلاعات، ارائه خدمات بهتر به بیماران، تسریع در ارائه خدمات و در نهایت افزایش رضایتمندی بیماران را از جمله مزیت های این سیستم عنوان کرد.

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران اظهار داشت: با نصب سیستمHIS، کارهای ثبتی و دستی در بخش های مختلف مراکز درمانی کمتر می شود و از این طریق کادر درمانی زمان بیشتری را می توانند در خدمت بیماران و مراجعه کنندگان به مراکز درمانی باشند.