مدیر یک سامانه آموزشی الکترونیک گفت: این سامانه برای تبدیل شدن به هاب آموزشی الکترونیکی شرکت‌هایICT از جمله Apple، Adobe، Cisco Microsoft راه‌اندازی شد.
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۵
کد خبر: ۱۹۵۵۸
به گزارش گرداب، محمد کرمی در مراسم آغاز به کار سامانه آموزشی الکترونیک فام اظهار داشت: این سامانه یکی از سامانه‌های پیشرو در زمینه آموزش مجازی بر بستر OTT است.

وی ادامه داد: هدف از راه‌اندازی این سامانه تبدیل شدن به هاب آموزشی الکترونیکی شرکت‌هایICT از جمله Apple، Adobe، Cisco، Microsoft است.

مدیر این سامانه آموزشی الکترونیک گفت: در این زمینه توجه به نیازمندی‌‌های کشور، مذاکرات موفقیت­ آمیز گسترده­ ای با شرکت­ های Apple، Adobe، Cisco، Microsoft انجام شده تا از این پس امکان دریافت آموزش­ ها در سطح استانداردهای بین­ المللی و دریافت مدارک معتبر آن با کمترین هزینه فراهم شود.

کرمی در پاسخ به سوال فارس درباره نحوه همکاری با شرکت های آمریکایی، گفت: این همکاری به واسطه یک شرکت که پارتنر رسمی آنها است با ایران انجام می‌شود.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس درباره اعتبار بین المللی مدارک این دوره و اصالت گواهی نامه که یکی از معضلات آموزش در ایران است، گفت: گواهی نامه ها به هیچ وجه داخلی نیست و مورد پذیرش شرکت های مادر است.

کرمی گفت: با راه اندازی این سامانه، فرصت ­های آموزشی منطبق با استانداردهای جهانی برای تمامی علاقمندان حوزه­های دانش و مهارت خصوصا در زمینه علم و فناوری فراهم شده است.

این سامانه متعلق به شرکت رسانه­‌ای آسمان از زیرمجموعه های شرکت توسعه اعتماد مبین مالک سهام 50 درصد + یک سهم شرکت مخابرات است.
برچسب اخبار:
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد