Gerdab.IR | گرداب

آموزش‌های مستقیم مایکروسافت، سیسکو و اپل در ایران

تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴

مدیر یک سامانه آموزشی الکترونیک گفت: این سامانه برای تبدیل شدن به هاب آموزشی الکترونیکی شرکت‌هایICT از جمله Apple، Adobe، Cisco Microsoft راه‌اندازی شد.

به گزارش گرداب، محمد کرمی در مراسم آغاز به کار سامانه آموزشی الکترونیک فام اظهار داشت: این سامانه یکی از سامانه‌های پیشرو در زمینه آموزش مجازی بر بستر OTT است.

وی ادامه داد: هدف از راه‌اندازی این سامانه تبدیل شدن به هاب آموزشی الکترونیکی شرکت‌هایICT از جمله Apple، Adobe، Cisco، Microsoft است.

مدیر این سامانه آموزشی الکترونیک گفت: در این زمینه توجه به نیازمندی‌‌های کشور، مذاکرات موفقیت­ آمیز گسترده­ ای با شرکت­ های Apple، Adobe، Cisco، Microsoft انجام شده تا از این پس امکان دریافت آموزش­ ها در سطح استانداردهای بین­ المللی و دریافت مدارک معتبر آن با کمترین هزینه فراهم شود.

کرمی در پاسخ به سوال فارس درباره نحوه همکاری با شرکت های آمریکایی، گفت: این همکاری به واسطه یک شرکت که پارتنر رسمی آنها است با ایران انجام می‌شود.

وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس درباره اعتبار بین المللی مدارک این دوره و اصالت گواهی نامه که یکی از معضلات آموزش در ایران است، گفت: گواهی نامه ها به هیچ وجه داخلی نیست و مورد پذیرش شرکت های مادر است.

کرمی گفت: با راه اندازی این سامانه، فرصت ­های آموزشی منطبق با استانداردهای جهانی برای تمامی علاقمندان حوزه­های دانش و مهارت خصوصا در زمینه علم و فناوری فراهم شده است.

این سامانه متعلق به شرکت رسانه­‌ای آسمان از زیرمجموعه های شرکت توسعه اعتماد مبین مالک سهام 50 درصد + یک سهم شرکت مخابرات است.