Gerdab.IR | گرداب

کارلا برونی: تک‌همسری حوصله‌ام را سر می‌برد!

تاریخ انتشار : ۰۹ شهريور ۱۳۸۹

کارلا برونی همسر رئیس‌جمهور فرانسه در حالی از فاحشه نامیدنش توسط رسانه‌های ایرانی متعجب شده که بر اساس گزارش بی‌بی‌سی، وی پیش از این گفته بود که تک‌همسری حوصله‌اش را سر می‌برد.

گرداب- به گزارش شبکه ایران، برخی روزنامه‌های انگلیسی در واکنش به اشاره برخی رسانه‌های ایرانی به شخصیت واقعی کارلا برونی همسر نیکلا سارکوزی رئیس‌جمهور فرانسه اعلام کردند: ایران، کارلا برونی را یک "فاحشه" خوانده است.

دیلی‌تلگراف در گزارشی با اشاره به این موضوع اعلام کرد: کارلا برونی پس از آنکه بیانیه حمایت از آزادی سکینه محمدی آشتیانی در ایران را که به خیانت به همسر خود و معاونت در قتل او متهم شده است امضا کرد، از سوی ایران مورد حمله قرار گرفت.

این روزنامه مدعی شد: روزنامه دولتی کیهان کارلا برونی و ایزابل آجانی را که این بیانیه را امضا کرده بودند، در سرمقاله خود فاحشه خواند و تلویزیون دولتی ایران نیز برونی را به فساد اخلاقی متهم کرد.

براساس گزارش روزنامه انگلیسی دیلی‌میل نیز، کاخ الیزه هنوز واکنشی به این موضوع نشان نداده اما یک منبع داخلی در کاخ الیزه اعلام کرده که کارلا برونی به شدت از این موضوع شوکه شده است!

 تایید تلویحی فاحشه بودن برونی از سوی رسانه‌های غربی
شگفت‌زدگی "بانوی اول" فرانسه از فاحشه نامیدنش در حالی است که رسانه‌های غربی پیش از این، با بررسی سوابق گسترده وی در امور غیر اخلاقی، تلویحاً این عنوان را برای وی تایید کرده‌اند.

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل پیش از این در گزارشی آورده بود: کارلا برونی زمانی با "میک جاگر" خواننده انگلیسی روابط مخفیانه جنسی برقرار کرده بود و این در حالیست که میک جاگر در آن زمان، با "جری هال" یک زن آمریکایی زندگی می‌کرد و حتی از وی 4 فرزند داشت.

پایگاه خبری شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی انگلیس نیز در پروفایل یا پرونده شخصی بانوی اول فرانسه در وب‌سایت خود آورده است: در لیست روابط جنسی کارلا برونی، نام‌هایی همچون میک جاگر، کوین کاستنر، وینسنت پرز، دونالد ترامپ و حتی لورانت فابیوس نخست‌وزیر سابق انگلیس دیده می‌شود.

بی‌بی‌سی در ادامه، در بیان سابقه روابط کارلا برونی آورده است: در سال 2001 و در حالی که برونی به زندگی با "ژان پائول آنتوان" نویسنده فرانسوی مشغول بود، روابط غیراخلاقی مخفیانه‌ای را با پسر او رافائل که 10 سال از خودش کوچکتر بود، آغاز کرد و این رابطه باعث آن شد، رافائل از "جاستین لاوی" همسر خود جدا شود.

جاستین لاوی نیز در واکنش به این اقدام غیراخلاقی برونی، بی‌کار ننشست و در سال 2004 با انتشار رمانی در خصوص زن جوانی که شوهرش توسط یک "زن گستاخ با لبخندی مخرب" فریفته می‌شود، این اقدام برونی را افشا کرد.

برونی بعدها در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که حتی یک بار هم با آنتوان به عنوان همسر قانونی‌اش رابطه جنسی نداشته است.
کارلا برونی در سال 2001 از رافائل صاحب یک فرزند پسر شد اما در سال 2007 و در حالی که رافائل اعلام داشت که برونی به زندگی متعهد نیست، از یکدیگر جدا شدند.

 برونی؛ سمبل خیانت به همسر
این زن بوالهوس ایتالیایی‌الاصل که به خاطر نژاد و اقداماتش، مورد محبوبیت مردم فرانسه نیز قرار ندارد، پیش‌تر اعلام کرده بود که در جریان یک میهمانی شبانه در سال 2007 میلادی، با نیکلا سارکوزی که آن زمان با همسر دومش زندگی می‌کرد، روابط پنهانی برقرار کرده و این مسئله یک سال بعد به طلاق سارکوزی از همسر دومش و ازدواج با برونی به عنوان همسر سوم منجر شده است.

بی‌بی‌سی در ادامه افزوده است: کارلا برونی همچنین سال گذشته در گفتگو با نشریه زنان فیگارو، به راحتی اعلام کرده است که "تک‌همسری حوصله من را سر می‌برد" و "این عشق است که زمان طولانی می‌ماند و هوس آتشین، دو یا سه هفته بیشتر دوام نمی‌آورد."

"بانوی اول" فرانسه تنها یک سال پس از اینکه به کاخ الیزه راه پیدا کرد، به سارکوزی نیز خیانت کرد و بر اساس گزارش نشریه فرانسوی "لو‌ ژورنال دودیمانش" در ماه مارس، با "بنژامین بیولای" یک خواننده جوان فرانسوی روابط نامشروعی برقرار کرد که این، باعث رنجش خاطر مردم فرانسه، افت محبوبیت سارکوزی و افزایش انتقادات به وی به خاطر انتخاب چنین شخصیتی به عنوان همسر رئیس‌جمهور فرانسه شد.

این روزنامه در ادامه آورده بود: کارلا برونی از چندین سال پیش، از دوستان صمیمی بیولای بوده و اکنون نیز به رغم اینکه اصطلاحاً همسر سارکوزی است اما به طور غیررسمی با این خواننده فرانسوی در پاریس زندگی می‌کند.
شاید بررسی سوابق کارلا برونی به روشنی نشان دهد که چرا این زن بدسابقه، از یک زن ایرانی مرتکب زنای محصنه و مشارکت کننده در قتل همسرش که به مرگ محکوم شده، حمایت کرده است.

گزارش‌های از فساد اخلاقی کارلا برونی در حالی منتشر شده است، که موضوعات مورد اشاره این گزارش، بخشی از زندگی بانوی اول بوالهوس کاخ الیزه است.