Gerdab.IR | گرداب

هک شبکه تلویزیونی اسراییل توسط فلسطینی ها

تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

هکرهای فلسطینی بعد از ظهر روز گذشته به مدت چند دقیقه پخش برنامه های یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی را مختل کرده و تصاویری از شهدا و مبارزات خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش گرداب به نقل از جروزالم پست، در زمان نمایش برنامه تلویزیونی پرطرفدار Big Brother از Channel 2 پخش این برنامه ها با نمایش کلیپی فلسطینی مختل شد که در آن پیام های تهدیدآمیزی بر ضد صهیونیستها به زبان های عربی و عبری درج شده بود.

در یکی از این پیام ها آمده بود: "در خانه هایتان بمانید. داستان تمام نشده ... رویدادهای بیشتری در راه است. انتفاضه قدس"

از جمله دیگر تصاویر پخش شده می توان به عکس هایی از تشییع پیکر پاک شهدای فلسطینی، وحشگیری صهیونیست ها در برابر غیرنظامیان فلسطینی به خصوص زنان و کودکان، عملیات استشهادی فلسطینیان بر ضد صهیونیست ها و در نهایت یک کلیپ انیمیشن اشاره کرد که در آن فلسطینیان انتقام خون به ناحق ریخته شده شهدای خود را از سربازان صهیونیست می گیرند.

این حمله هکری به دنبال حمله صبح جمعه ارتش و سرویس مخفی رژیم صهیونیستی به دفتر یک شبکه تلویزیونی وابسته به جهاد اسلامی موسوم به الیوم در رام الله و تعطیلی آن رخ داد. صهیونیست ها ترویج به اصطلاح تروریسم را عامل این تصمیم خود دانستند.

مدیر 34 ساله این شبکه تلویزیونی که عضو جنبش جهاد اسلامی است و قبلا در زندان صهیونیست ها بوده در جریان حمله اخیر بازداشت شد.