Gerdab.IR | گرداب

برلوسکونی هم حامی زن بدکاره شد

تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۸۹

بعد از افتضاح همسر بدکاره رئیس جمهور فرانسه در حمایت از یک زن بدکاره و قاتل ایرانی، نخست وزیر فاسدالاخلاق ایتالیا هم به این کلوپ پیوست.

گرداب- به دستور "سیلویو برلوسکونی" که سمبل انحطاط اخلاقی و اعتیاد به فساد جنسی در ایتالیا به شمار می رود، عکس بزرگ "س-م" (زن جنایتکاری که پس از ارتکاب زنای محصنه، شوهرش را نیز با سبعیت تمام به قتل رساند)، بر سردر ساختمان نخست وزیری نصب شد!
 
حمایت برلوسکونی از این زن جنایتکار از آن جهت عبرت آموز است که شخص وی از سردسته های مافیا در ایتالیا به شمار می رود و هر چند هفته یک بار، سند و تصویر و گزارش تازه ای از رسوایی های اخلاقی او در مطبوعات ایتالیایی و اروپایی منتشر می شود.
 
هرزگی اخلاقی برلوسکونی و ارتباطات گسترده وی با فواحش خیابانی بارها باعث جنجال در ایتالیا شده و کار را به آنجا کشانده که "ورونیکا لاریو"، همسر دوم وی، خواستار طلاق و جدایی شده است. همسر دوم برلوسکونی پس از 10 سال ارتباط با وی اقدام به ازدواج با نخست وزیر ایتالیا کرده بود.
 
برلوسکونی بیماری اخلاقی خویش را تا مرز تأثیرگذاری در چینش اعضای کابینه هم گسترش داده و بر اساس گزارش مطبوعات ایتالیایی، انتخاب شماری از اعضای زن کابینه، هیچ دلیل دیگری جز بیماری نخست وزیر ایتالیا ندارد.

در همین حال برخی گزارش های رسانه ها حاکی است برلوسکونی از یک باشگاه فوتبال تحت نفوذ خود خواسته در حمایت از "س-م" نوار سبز به مچ و لباس خود ببندند! حزب سبز ایتالیا هم تجمعی 30 نفره را با مشارکت گروهک تروریستی منافقین در شهر رم و در حمایت از "س-م" ترتیب داد.
پیش از برلوسکونی، کارلا برونی همسر بدکاره و ایتالیایی الاصل سارکوزی رئیس جمهور فرانسه، از خیانت "س-م" به همسر خویش دفاع کرده بود.
 
با این اوصاف پیش بینی می شود "کاندولیزا رایس"، وزیر خارجه سابق و "بیل کلینتون"، رئیس جمهور اسبق آمریکا، "لیونی"، وزیر خارجه سابق اسرائیل و "هیگ"، وزیر خارجه فعلی انگلیس هم به تیم برلوسکونی و برونی بپیوندند و کلکسیون هرزگی را در حمایت از کسی که خیانت و جنایت را یک‌جا مرتکب شده، کامل کنند.

منبع: کیهان