Gerdab.IR | گرداب

اطلاعیه شماره سه

تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۸۸

بیش از 3 دهه از پیروزی انقلاب مردمی و شکوهمند جمهوری اسلامی می‌گذرد و 30 سال جهت حفظ استقلال، امنیت و سرافرازی کشور تلاش و مجاهدت گردید. در این میان با همه تحریم‌ها، توطئه‌ها و خشونت‌های ناشی از ترور و جنگ تحمیلی، امروز شاهد توسعه و بالندگی همه‌جانبه کشور می‌باشیم.اهداء بیش از 200.000 شهید در مبارزه با شرارتهای ضدانقلاب، گروهکهای تروریستی، اشرار و قاچاقچیان و جنگ تحمیلی بیانگر مظلومیت انقلاب اسلامی ایران و فداکاری همه افراد کشور برای حفظ ناموس و تمامیت ارضی آن می‌باشد و خون پاک جوانان این مرز و بوم و صبر خانواده‌های معظم آنان و جانبازان و آزادگان گرانقدر، بیش از پیش مایه افتخار ملت عزیز ایران اسلامی قرار گرفت تا دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه در ناکامی قرار گیرند.

بسمه تعالی
اطلاعیه شماره 3
(پروژه مضلّین)


«30 سال تلاش و مجاهدت برای حفظ امنیت و صیانت از
ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی»


بیش از 3 دهه از پیروزی انقلاب مردمی و شکوهمند جمهوری اسلامی می‌گذرد و 30 سال جهت حفظ استقلال، امنیت و سرافرازی کشور تلاش و مجاهدت گردید. در این میان با همه تحریم‌ها، توطئه‌ها و خشونت‌های ناشی از ترور و جنگ تحمیلی، امروز شاهد توسعه و بالندگی همه‌جانبه کشور می‌باشیم.
اهداء بیش از 200.000 شهید در مبارزه با شرارتهای ضدانقلاب، گروهکهای تروریستی، اشرار و قاچاقچیان و جنگ تحمیلی بیانگر مظلومیت انقلاب اسلامی ایران و فداکاری همه افراد کشور برای حفظ ناموس و تمامیت ارضی آن می‌باشد و خون پاک جوانان این مرز و بوم و صبر خانواده‌های معظم آنان و جانبازان و آزادگان گرانقدر، بیش از پیش مایه افتخار ملت عزیز ایران اسلامی قرار گرفت تا دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه در ناکامی قرار گیرند.
اکنون که به یاری خداوند اینبار نیز دست های ناپاکی که میخواست با بهره گیری از فضای مجازی ارزش های اخلاقی و اسلامی ما را مورد هجمه قرار دهد قطع گردیده  تعدادی از شبکه‌های غربی و افراد و گروههای جیره‌خوار وابسته که همواره ماهیت آنان برای مردم شریف ایران روشن می‌باشد در سناریوی جدید خود اقدام به حمایت از دستگیر شده گان و یا منحرف نمودن اصل موضوع  که همانا مبارزه با شبیخون فرهنگی و سالم سازی فضای سایبر می باشد  می‌نمایند.
این در حالی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعنوان یک نهاد مردمی و ارزشی، براساس اصل 150 قانون اساسی مبنی بر نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن همواره صیانت از ارزشهای انقلاب اسلامی را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هر گونه اقدام علیه ارزشهای انقلاب اسلامی برخورد قانونی و قاطع می‌نماید.
شبکه‌هایی که نمونه‌ای از فعالیت های  آنان ارائه گردید بر خلاف جو سازی های صورت گرفته ، هیچ‌گونه سایت اطلاع‌رسانی و خبری و یا فعالیت سیاسی مشخص نداشته بلکه سایت‌های غیراخلاقی و ضددینی را مدیریت می‌نمودند و در این راستا اهداف ضدامنیتی خود را دنبال کرده‌اند که ماهیت و محتوای آن برای همگان در اینترنت روشن می‌باشد. بررسی فعالیت چند ساله شبکه‌های مذکور بیانگر این موضوع است که عوامل اصلی و مدیران سایتهای مذکور تعمدا با هدف تخریب فرهنگ و ارزشهای انسانی و الهی حتی از توهین و تمسخر دین اسلام و سایر ادیان الهی نیز ابا نکرده و از هر شیوه و حربه ای در این راستا نهایت استفاده را نموده‌اند، گرچه تعداد زیادی از مدیران فنی و محتوایی  و اعضای فعال اینگونه سایت‌ها از اهداف اصلی سرشبکه‌های این سایت‌ها مطلع نبودند اما به انحاء مختلف و با انگیزه‌های مادی جذب به همکاری گردیدند.
اما آنچه واضح است بدلایل امنیتی و همچنین حفظ شئونات اخلاقی جامعه تنها  گوشه‌هایی از اعترافات عوامل اصلی این شبکه‌ها در رسانه ملی پخش گردیدو زوایای مهمی از فعالیت های مخربی که کانون خانواده و حرمت های اخلاقی و دینی را هدف قرار داده بودند ناگفته باقی می ماند . مطمئناً راه‌اندازی این شبکه ها در راستای تخریب ارزشهای اسلامی و فرهنگی کشور و تضعیف باورهای دینی و مذهبی مردم طراحی گردیده است. تولید فیلم ، گزارش های خبری و انتشار آمارهایی که مشکلات جامعه ایرانی را با مسائل پورنوگرافی گره می‌زند و آنرا جامعه‌ای مبتذل‌گرا و بدور از ارزشهای انسانی به جهانیان معرفی می‌نماید از نمونه اقداماتی است که با بهره گیری از فعالیت اینگونه شبکه ها در سایتهای خبری خارجی صورت گرفته است.
بدیهی است شناسایی و دستگیری گردانندگان این شبکه‌های ضدامنیت فرهنگی و ضددینی فارسی‌زبان که در مجموع بیش از نود سایت ضددینی و مستهجن را شامل می گردد نتیجه تلاش  چندساله بوده که اکنون با پایان یافتن مراحل تحقیقات امکان اطلاع رسانی آن فراهم گردیده است .
در پایان به اطلاع می رساند اطلاعات مدیران و نحوه فعالیت دیگر شبکه های منهدم شده در این پروژه در اطلاعیه های بعدی باطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید.                                                                     و ما النصر الا من عندا... العزیز
                                                                     مرکز بررسی جرائم سازمان یافته
                                                                   دایره جرایم سایبری