»
چند روز پس از انتشار خبر دستگیری مسئولین و انهدام سایت های مستهجن و ضد دین فارسی، ايميلي از سوي فردي برايم ارسال شد كه مي‌گويد از مشتريان ثابت سايت‌هاي مستهجن بوده و اكنون از كار خود پشيمان است. اين فرد در بخشي از نامه خود با اشاره به افشاي هويت واقعي سايت‌هاي مستهجن، نوشت: " این نامه رو من اول برای دل خودم نوشتم ولی بعد از اینکه به طور اتفاقی به وبلاگ شما اومدم و نزدیک بودن شما رو بعنوان یه خبرنگار به بازدید کننده های وبلاگتون دیدم تصمیم گرفتم که اون رو برای شما بفرستم...
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۴:۳۴
کد خبر: ۲۱۶

چند روز پس از انتشار خبر دستگیری مسئولین و انهدام سایت های مستهجن و ضد دین فارسی، ايميلي از سوي فردي برايم ارسال شد كه مي‌گويد از مشتريان ثابت سايت‌هاي مستهجن بوده و اكنون از كار خود پشيمان است.

اين فرد در بخشي از نامه خود با اشاره به افشاي هويت واقعي سايت‌هاي مستهجن، نوشت: " این نامه رو من اول برای دل خودم نوشتم ولی بعد از اینکه به طور اتفاقی به وبلاگ شما اومدم و نزدیک بودن شما رو بعنوان یه خبرنگار به بازدید کننده های وبلاگتون دیدم تصمیم گرفتم که اون رو برای شما بفرستم...

متن كامل دردنوشته اين قرباني سايت‌هاي مستهجن - كه ايميل وي نزد بنده محفوظ است- به اين شرح است:

" در حقیقت کسانی که کفر را به بهای ایمان خریدند هرگز به خداوند هیچ زیانی نخواهند رسانید و برای آنان عذابی دردناک است"

 تا حالا هیچ جمله ای اینقدر منو تحت تاثیر خودش قرار نداده بود . نمیدونم الان که این رو مینویسم کسی اینو میخونه یا نه؟ اصلا کسی اهمیتی به این نوشته ی من میده یا نه. اما الان که پر از گناهم و تازه متوجه شدم که چی کار کردم و با چه افرادی طرف بودم شدیدا ناراحتم . ایکاش هیچوقت وسوسه نمی شدم به اینکه وارد این سایت ها بشم. 

الان که فکر میکنم می بینم که عضویت در این سایت ها هیچ چیزی به من نداد . هیچ چیزی به من نداد و از طرفی توی همین مدت کوتاه که عضو این سایت ها بودم انسانیت من رو تا حدودی ازم گرفت و موجب شد تا خودم رو گم کنم . چیزی رو که خانواده ی من طی سالیان سال به من یاد دادن رو یکباره فراموش کنم .

راستش من ضعیف بودم و شخص دیگه ای رو مقصر نمیدونم . تمام این سایت ها با قوت و توان اعضا هست که جون میگیرن و اگه من و خیلی های دیگه خودمون رو کنترل میکردیم و پذیرای شکست برای یک لحظه خوشی نمی شدیم هیچوقت این سایت ها اینقدر گسترش پیدا نمیکردن.

خیلی از ماها که از اعضای این سایت ها بودیم بیشتر برای سرگرمی و گذروندن لحظه های زندگی مدام به فعالیت در سایت مشغول بودیم و من خوشحالم از اینکه با فعالیت های من آبروی هیچ انسانی نرفت و خوشحالم که ناموس کسی به دست من به بازیچه ای برای هوس بازان تبدیل نشد. من خاک پای سید الشهدا هستم ولی انگار که کور شده باشم، هیچ چیزی از اهانت به ایشون رو ندیدم. من متوجه این توهین به ایشون و همچنین شخص بزرگی مثل حضرت امام خمینی نشدم. من خودم به شخصه دیدم فردی رو که این بزرگواران و مقدسات اهانت کرد و کور شد. حالا دیگه نمیدونم چه طوری ماه محرم امسال سرم رو بالا بگیرم و توی هیئتش سینه زنی کنم؛ منی که تو گرداب اسیر شدم، اونهم بدست خودم.

بهتر بگم که ما مدیران اصلی سایت رو نشناختیم . همه ما مسلمان هستیم و اگه هم نباشیم به خدا ایمان داریم و وای بر منی که اینقدر خودم رو آلوده گناه کردم و توی سایت هایی فعالیت کردم که به سید الشهدا و امامان معصوم اهانت کردن.

راستش من مشکل کمبود دوست داشتم. یعنی با اینکه سعی میکردم با همه مهربون باشم اما دوست و رفیق کم داشتم و این منو عذاب میداد و وقتی که با سایت و جو به ظاهر آرامش بخش اون مواجه شدم، احساس کردم که این همون چیزیه که کم داشتم. وقتی که اون آیه قرآنی رو به جای صفحه اصلی سایت دیدم [سپاه پاسداران پس از هك كردن سايت‌هاي مستهجن، آيه اي از قرآن بر روي صفحات آنها قرار داده است]  یک لحظه به خودم اومدم و عمیقا به این آیه فکر کردم؛ ایکاش خیلی وقت پیش تر به خودم میومدم و یه شب با خودم خلوت میکردم و مشکلاتمو بین خودم و خدای خودم حل میکردم نه اینکه نمک رو به جای مرحم به زخمم بپاشم و سوز زخمم رو وقتی حس کنم که دیگه کار از کار گذشته.

حتما وقتی که این متن رو میخونید میگید که طرف هر کاری دلش خواسته کرده و خوشی های خودشو انجام داده و اون لحظه ای که توی سایت بوده به یاد خدا و پشیمانی نبوده و حالا که سایت ها مسدود شدن یکدفعه به یاد خدا افتاده. من به همه این هایی که این حرف رو بزنن حق میدم و هیچ جوابی ندارم بهشون بدم . شاید اگه خیلی از بحران های روحی و روانی نوجوانی و جوانی وجود نداشتند هیچ کدوم از ماها به اون سایت ها نمی رفتیم.

امشب یاد زمانی افتادم که نماز میخوندم و یاد روزهایی افتادم که توی مسابقات قرآنی مقام کسب می کردم. خودم رو از نظر روحی مقایسه کردم با زمان حالم  و چیزی جز پشیمانی رو احساس نکردم.

بیش از ده هزار سایت اینترنتی سرگرم فعالیت تخریبی علیه دین مبین اسلام و مسلمانان هستند. این جمله رو عینا از سایت گرداب خوندم و متوجه شدم که چه دینی دارم و باید با چنگ و دندون ازش محافظت کنم.

ذهنیت من از مدیران سایت ها افرادی بود با سن هاي کم و از نوع و جنس خودم ولی حالا که عکس ها رو مشاهده کردم و اونها رو با او چیزی که در ذهنم بود مقایسه کردم متوجه شدم که در چه خواب غفلتی به سر میبردم.امیدوارم که دیگه سایت های این چنینی ایجاد نشن و افرادی که قصد ایجاد این سایت ها رو دارن، منصرف بشن و به خودشون بیان و با اینکار نفرین میلیون ها انسان رو برای خودشون قرار ندن. شیطان خیلی با نفوذتر از اون چیزیه که در ذهن من بود. در قالب یک سایت، در قالب یک عکس، درقالب یه موسیقی، در قالب یه حرف و یه کلام ساده.

از خدا میخوام که همه ما رو که قربانی سادگی و مشکلات شخصی خودمون شدیم رو ببخشه. چه بسا دختران و پسران ساده و خوبی که در این پنج سال برپایی این سایت ها آبروشون رفت و مسیر زندگی اونها تا آخر عمر تغییر پیدا کرد.

و باز هم خدا رو شکر میکنم که من عامل آبرو ریزی حتی یک نفر نشدم و گرنه هیچ وقت خودم رو نمی بخشیدم، گرچه به این راحتی نمیتونم این ماجرا رو فراموش کنم؛ امروز دعای شش قفل رو خوندم تا شاید کمی مورد بخشایش قرار بگیرم ولی میدونم که این دعای من ذره ای به آسمان نرفت . تمام تلاشم رو میکنم باز هم روزی برسه که خودم رو به خدا نزدیک ببینم گر چه اون به من نزدیک تر از رگ گردنه.

این نامه رو من اول برای دل خودم نوشتم ولی بعد از اینکه به طور اتفاقی به وبلاگ شما اومدم و نزدیک بودن شما رو بعنوان یه خبرنگار به بازدید کننده های وبلاگتون دیدم تصمیم گرفتم که اون رو برای شما بفرستم.

اول خواستم بعنوان یه نظر در سایت این مطلب رو بنویسم ولی بعد تصمیم گرفتم که ایمیل بزنم برای شما.
برای ماهایی که عضو سایت بودیم ، الان این موضوع که قصد مدیران سایت ها برچیدن اسلام و از پا انداختن کشورمون بوده مثل یه وزنه دویست کیلویی هست که تازه به سرمون فرود اومده.

 

 

منبع:وبلاگ خبرنگار مسلمان
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۱۴۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
دوست عزیز ان الله یحب التوابین
مطمئن باش خدا حالام دوست داشتت که این برادرا با انهدام سایت موجب توبه تو شدم منظورم لوگوی گردابه که رو همه ی سایتها زدن
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام
سایت خوبی دارین امیدوارم از این هم موفق تر بشین
ولی یه سوال من میگن چرا اینقدر که سایتهای مستهجن در دسترس هستن از متخصصان خبره کمک نمیگیرین که در دسترس نباشن و عوض اون سایتها سایتهایی باز بشه که فرد رو مشغول کنه و فرد نره سرغ چیز دیگه
چرا اون قدر که اونا سرمایه و مخ به کار میگیرن ما هم سرمایه و مخ به کار نمی بریم
ما مخ هایی داریم که با توسل به خدا خیلی بیشتر از اونا می تونن موفق باشن
من برنامه تلویزیونی شوک رو ونبال می کنم و همین طور خواننده سایت شما هم هستم
بیشتر سعی کنید
موفق باشید
ناشناس
|
SWITZERLAND
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
salam man kheili khoshhalam ke in site az kar oftade. man khodam har rooz be in site miraftam na baraye khandane matalebe mostahjenesh vali baraye inke bebinam aya kasi dar bareye man dastani rooye in site kasif gozashte ya na.chon chand mahi bood ke yeki az dastan dar karhaye in site dastani ba hameye etelaate man neveshte bud va mikhast be estefade az un az man sooe estefade kone. mah ha bud ke man ro tahdid mikard ke age be harfash goosh nakonamo ba un sex nadashte basham in dastan ro rooye site mizare. albate khoda ro shokr be komake doostamo badesham polis toonestam az dastesh khalas besham vali kheili az dokhtaraye dg hastan ke be in damha mioftan va zendegishoon be fana mire
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
سلام

اين مطلبي رو كه اين فرد نوشته ، دقيقا همون حسي هست كه من دارم .
آخه من هم يه وقتهايي مشتري اين سايت بوده ام ....... ( البته به عنوان بازديد كننده )
نميدونم ، خدا ما بندگان گناهكارش رو مي بخشه و فرصت جبران رو ميده يا نه .........
هميشه با خودم فكر ميكردم كه اين افرادي كه تصاويرشون در اين سايت منتشر شده ، اگه به اطلاع خودشون ، خانوادشون و يا آشنايانشون برسه چه حال و روزي پيدا مي كنن ......
تازه اگه اين قربانيان خطايي هم كرده بودن ، اين سايت ستار العيوبي خدا رو نشونه رفته بود .

انشاء اله كه خدا از سر گناهان ما و تقصيرات مسببينش بگذره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
به شخصه برات دعا میکنم.منم یه دخترم هم سن و سال تو شاید....
مطمئن باش خدا اونقدر بزرگ است که میبخشه....میبخشه...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۸
عالیه ولی این روند باید ادامه پیدا کنه وکل سایتهای مستهجن از بین بروند.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
به نام خداوند بخشنده و مهربان
دوست گرامی ناامیدی از بخشش خداوند گناه کبیره است
حالا که پشیمان شده ای قظعا حال خوشی داری که تاکنون تجربه نکرده ای و این از همان الطاف خداوندی است
شاید خواندن دعای کمیل و تفکر در مفاهیم آن بتواند نقطه روشنی برای شما ایجاد کند وی این را بدانید که دعای کوچکترین و پر گناه ترین انسانها به خداوند می رسد فقط کافی است توبه ای نصوح بنماید
به امید عاقبت بخیری همه ما
والسلام
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
صد بار اگر توبه شکستی باز آی
ناشناس
|
-
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
خدا بهت رحم کرد وگرنه کارت ساخته بود
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام
آفرين بر شهامت تو
تو قابليت برگشت و توبه را داشتي و بدان از مقربين خداوند خواهي شد به شرط اينكه توبه واقعي بكني و ديگر به اين راههاي كمراه بر نگردي
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
خيلي تشكر از شما كه اين كار را انجام داديد. در حقيقت شما هزاران نوجوان از جمله خودم از خواب غفلت بيدار نموديد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
يادت باشه خدا تو قرآنش ميگه گناهانتون حتي اگر به اندازه ي ريگ هاي بيابون هم باشه مي بخشمشون و يادت باشه اگر توبه ي واقعي كني خدا تمام گناهاتو تبديل به ثواب مي كنه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
خداقوت به بچه هاي سپاه ،خسته نباشيد متاسفانه من هم درگيراين سايتهاي مستهجن بودم وقبول دارم بنده ضعيف النفسي هستم اما ميدانم كه خدا بخشنده ومهربان است ودرتوبه بازاست ماهم جوانيم وخداتوبه جوانان رادوست دارد پس يه ياعلي ميگيم همه چيزروميزاريم كناروميريم سراغ سايتهاي اخلاقي آره اين بهتري راهه سايتهاي مذهبي عكسهاي جبهه وشهداوسايتهايي نظيرشهيداويني و.....
خداياكمك كن لعنت خدابرشيطان .درودخدابرآخرين فرستاده اش اللهم عجل لوليك الفرج
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام.من جزو افرادی بودم که مثلا" تحت عنوان کنجکاوی برروی داستانهایی که عجیب وغریب ( وصد البته کثیف ورذل ) بودند زوم کردم مدتی بعد فهمیدم داستانها به طرز ماهرانه ای طراحی شده اند تا ذهن و تخیلات افراد رو چه مجرد و چه متاهل به سمت اعمال کثیفی که خیلی پست تر از از کلمه مستهجن هستند سوق میداد و قصد اونا ازبین بردن قبح خیلی از هنجارهابود که حتی در سایر ادیان هم شرم آورترین کارهاست .آنجا که به مقدسات توهین شد دنبال سایت نرفتم .البته کاملا" معلوم بود وقتی حداقلترین بنیان اجتماعی از نظر این سایتها مردود بود اهدافشون مشخص بود ولی من تا این حد پست و رذیل بودنشونو نمیدونستم . خدایا توبه ام رو بپذیر و انسانهایی که مسئولانه جلو اینکارهارو گرفتند پاداش بده .والسلام
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام
بازم هم از این اقدام خدا پسندانه تشکر می کنم
واقعا" از شدت شادی نمی تونم یکجا بشینم وقتی که خبر نابودی سایت های غیر اخلاقی رو شنیدم تصمیم گرفتم بیا و عوامل این انتقلاب بزرگ رو پیدا کنم و ازشون تشکر کنم
این میلی هم که برای این خبرنگار مسلمان فرستادن خیلی جالب
اما از اول تا آخرش که من خوندم فقط یه چیزی به ذهنم رسید
چار آدم کند کاری -- که باز آرد پشیمانی
اگه میشه جنسیت این قربانی رو افشا کنید و یه نقدی درباره ی میلی که فرستاده بنویسید ممنون میشم
ناشناس
|
FRANCE
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام خدمت هکرهای گرامی

واقعا جمله اول سایت بنده را تحت تاثیر شگرف قرار داد که ما چند هزار شهید دادیم.
آیا اینقدر شهید دادیم که الان وضعیت جامعه این باشه. به همان قران که نگوئید همه چیز خوبه. خود فریبی محضه.

این سایتی که شما هکش کردید جز یکی از بهترین سایتهای سکس ایرانی بود.
تا کی می خواهید سایتهای مختلف را ببندید. فیلتر کنید.
جوان بدبختی که به این سایت می آید خودش هم می دونه چیزی گیرش نمیاد و فقط تحریک می شه. وای باز میاد. چرا؟

مشکل جای دیگه هست.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام این نوشته ها شاید دل نوشته های هزاران هزار جوان ایرانی بله جوان ایرانی باشه که هیچ گناهی نکرده جز اینکه هویت خودشرو در این دنیای مجازی گم کرده و بس
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
سلام من هم عضو همين سايتها بودم البته فقط به عنوان بيننده و الان خيلي شرمنده‌ام اي كاش خدا از ما بگذرد و توبه ما را قبول كند و از تمامي دوستاني كه در اين امر خير زحمت كشيده اند تشكر مي كنم و التماس دعا دارم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۱۹
با سلام و عرض خسته نباشید ،تبریک سال نو و دست بوسی شما سروران و سربازان امام زمان. شاید هر کدام ما به نحوی این سایت های پلید را به نحوی دیده باشیم که بنظر من باید در این خصوص همانگونه که الان شما عاشقان و سروران ما ملت انجام می دهید کار آموزشی و فرهنگی شود. برادران و خواهران جان برکف من دست شما را به عنوان پدر دو دختر می بوسم و از شما می خواهم این حرامزاده ها را تا آخر نابود کنید. به علی(ع) قسم در بین مردم همه به شما احسنت گفتند. خداوند یادر و یاورتان باشد و بدانید من به عنوان یک ایرانی در خدمتتان هستم. دستتان را مجددا می بوسم.
ناشناس
|
-
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
باز آ هر آنچه هستی بازز آ
درد نوشته تو مرا تحت تاثیر قرار داد ماهی را هر وقت از آب بگیری تازست از نو شروع کن به امید خدا به آنچه تو آن را از دست رفته میخوانی خواهی رسید
ناشناس
|
CANADA
|
۰۳:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
نترس عزیزم، از روی آی پیت سراغت نمی آیند، که از ترس جونت این همه صغری کبری چیدی. اینکه کور بودی و توهین ها را ندیدی، قابل قبول نیست، اگر کور بودی اون همه عکس و فیلم سکسی را هم نمیدیدی! اگر فقط مطلب دیدی ولی چیزی پست نکردی که این همه لرزون شدن نداره، مگر اینکه...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
خداوند ارحم الراحمین است و بنده پشیمان و تواب خود را دوست دارد.
خدایا جوانان شریف ایران زمین را از شر دشمنان دین و مملکت محافظت بفرما
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
نوید به این دوست عزیزمان
خداوند توبه کنندگان را دوست دارد
ان الله یحب التوابین
و بدا به حال کسانی که توبه نمی کنند و به تاخیر می اندازند.
ناشناس
|
-
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
فقط مي تونم بگم خوشا دلاني كه رهپوي سرزمين سبز يار مي شوند بي شك لطف و كرامت يار بيش ازآن است كه ما مي انديشيم اين را فراموش نكنيم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
سلام و خسته نباشید
از خدا می خوام این قدر اعتقادات جوانان ما رو بالا ببره که کشورهایی مثل عربستان و امارات دختران جوان ما رو باعث انحراف مردهاشون نبینند و توی نماز جمعه مکه از خدا طلب نکنند که خدایا جوانهای ما را از شر زنان ایرانی حفظ کن. ان شاء ا.. خدا جوانهای ما رو از شر شیطان حفظ کنه. امین یا رب العالمین
ناشناس
|
-
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
اگه یه لحظه فکر کنیم که هدف خلقت ما چه بوده و خدا همه جا مراقب ما است دیگر همچنین خطاهایی از ما سر نمی زند
دوست من توبه راهی است که خداوند برای اینگونه انسانها قرار داده است البته توبه واقعی و یه سفارش از برادر کوچکترت هم گوش کن اینکه نماز اول وقت هیچ وقت یادت نره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
من یک مسلمان هستم و تز کارهای که شما برای پیشرفت اسلام می کنید خیلی خوشهالم و امید وارم در کارهاتون ملت مسلمان احساس مسئولیت کرده و به شما و امسال شما کمک کنند با آرزوی موفقیت
جمشید قهرمانزاده مربی ورزش جودو اعلام همایت از شمارا می کنم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۰
واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم اگه یه خورده بهش فکر کنیم میبینیم که اول از همه مدیران این سایتها وطن فروشی میکردن و در درجه دوم امثال من و تو رو بازیچه قرار داده بودن چه خونواده هایی که از هم پاشید چه آدمایی که با پخش شدن کلیپشون خود کشی کردن و منشا همه ازاین جور سایتهاس نفرین نفرین نفرین امیذوارم به طرز وحشیانه اعدام بشن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۱
گرچه آب رفته بازآید به رود *** ماهیه بیچاره امّا مرده بود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
خدا ارحم الراحمین است و درب توبه برای تمامی انسانها باز است به شرطی که توبه واقعی باشد
مطمئن باشید و به خدا اعتماد کنید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
ان الله يحب توابين ويحب المتطهرين
نااميدي ازبخشش خداوند گناه بزرگي انشاءالله خداوند همه راببخشد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
از شما ممنون که توانستید جلوی این سایت هارو بگیرید من به عنوان یه شهروند ایرانی از شما می خوام که جلوی سایتهای خارجی را هم یگیرید تا جوانان ما با استفاده از فیلتر شکن نتوانند به این سایت ها بروند ، از شما وهمکاران می خواهم پروکسی درست شود که سایتهای مورد نظر کاملا در کشور ما بسته بماند ممنون
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
سایت بسیار خوبیه به جوانان هم سن من این مطلب ها خیلی کمک میکنه تااز راه درست منحرف نشیم و تو دام نیفتیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
فقط میتونم به این خواهر عزیز زندگی جدید را تبریک بگم
از مسعولان و مدیران این سایت هم خواهشمندم فعالیت خودشون را بیشتر کنند
کارتون فوق العاده هست
در انتظار ظهور...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
خیلی قشنگ بود...واقعا زیبا و درس دهنده...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۲
واقعا متاثر شدم از خوندن این متن و خوشحال از انهدام سایت های مستهجن و دستگیری عوامل برپایی این سایت ها ... این ایمیل و متنش ممکنه حرف دل خیلی از ماها باشه که گهگاه به خواب غفلت فرو میریم .. آرزو میکنم خدا یه لحظه ما رو به حال خودمون وا نگذاره و آرزو میکنم خدا همه کسانی رو که به خواب غفلت فرو رفتن بیدار کنه و روزی بیاد که زیر پرچم حکومت آقا امام زمان ( عج ) در آرامش کامل زندگی کنیم ... آمین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
خسته نباشید. خدا قوت عزیزان بیدار سپاه
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۰۹:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
خداوند آنقدر کریم و رئوف که اصلا فکرش را هم نمی کنی .
از اول وسط اخر تو خوب خبرداره .
عیبی نداره - این هم تجربه تلخی از زندگی کوتاه تو بوده - هنوز زنده ای و داری زندگی می کنی حالا حالا هم وقت داری .
پس از همین حال ذهنیات آشفته و ناجور بریز دور و یک روز خوب خوش سرشار از معنویت برای خودت شروع کن .وقت این را گفته باشم که خداوند اگر نمی خواست تو برگردی به مسیر زندگی این حال وهوا ی که الان داری را بهت نمی داد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
همه ما اشتباه می کنیم.من هم کسی بودم که قباحت این کار برایم از بین رفته بود.اما به خودم آمدم.خداوند فرصت توبه و بازگشت رو به ما داده.دعای خیر ما بدرقه راه پاسداران به حق اسلام.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
همیشه درهای توبه به روی بندگان خدا باز است هیچوقت از خدا مایوس نشوید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با سلام و خسته نباشيد خدمت عزيزاني كه كه براي ايران اسلاميمان جان خود را فدا مي كنند تا نگذارند هركسي با هر روشي هم كه شده دست درازي به خاك وطنمان كند چه از طريق جنگ نظامي وچه از هر طريق ديگر من متن نامه اين دوست رو خوندم
و من هم به نوعي گرفتار زرق و برق فريبنده و پوشالي اين سايت ها شده بودم شايد خيلي از از عزيزاني كه تو اين سايتها مي اومدن با نام كاربري mohsen75 اشنا باشند من با اين نام تو بعضي از اين سايت ها وارد ميشدم و فعاليت مي كردم ولي خدا رو شاكرم كه قبل از هر چيزي و چندين وقت از اين سايتها دست كشيدم چون ديدم نه تنها چيزي به من نميده بلكه روز به روز در اثر وبگردي تو اين سايتها منزوي تر ميشم و شايد هم خدا خيلي دوستم داشت كه باعث شد خيلي زود از اين كار زشت خودم دست بردارم بازهم از عزيزاني كه براي سربلندي ايرانمان تلاش مي كنند تشكر مي كنم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام خسته نباشید
کل متن رو خوندم
یه چیزی میگم برای نویسنده متن
لحظه با شکوهی رو حس کردی التماس دعا
یه معصوم بزرگواری فرمود :
گناهی که باعث توبه شود بهتر از کار نیکی است که موجب غرور شود
برات آرزوی موفقیت میکنم التماس دعا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
منم از خداي بزرگ مي خواهم كه ايشون رو مورد ببخشش خود قرار بدهد الهي آمين
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با سلام خدمت شما من تو اين بخش دستنوشته ايي رو گذاشتم كه خيلي دوست داشتم شما عزيزان بعد از مطالعه در زير نوشته اين تايپيك بذاريد تا ديگران هم بخوانند و درس عبرتي برايشان بشود ولي متاسفانه درج نشد خيلي دوست داشتم بدونم كه به دليل مسائل امنيتي كه ما بي خبريم نذاشتيد يا اينكه دليل ديگه ايي داشت با تشكر
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
به نظر من این کار شما واقعاً عالی چون شما با این کارتون بسیاری از جوانان ایرانی که مانند یک رشیه ی درخت در این مملکت می مونند رو از یک خواب بد و ترسناک که می توان آن را یک کاووس هم نام برد بیدار کردن من به شخصه از شما ممنونم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
با عرض سلام و خسته نباشید به شما و همکاران محترم و تمام کسانی که برای سلامت بودن و راهنمایی جامعه اسلامی زحمت می کشید میخواستم بگم به فکر جوانان باشید و تفریحاتی رو برایشان در نظر بگیرید تا خودشان را با چنین اعمال زشتی سرگرم نکنند من خودم اهل این چنین سرگرمی هایی نیستم و دوست هم خیلی کم دارم در حد دو الی سه تا و تفریح من گوش کردن موسیقی و رانندگی اتومبیل البته از نوع سرعت درباره این سایت هم در روزنامه بود یا تلویزیون مطلع شدم ولی به فکر تفریحات سالم برای جوانان باشید تا به چنین تفریحات غیر شرعی نروند از همه مهمتر به فکر رفع بیکاری باشید ممنون از زحمات شما
ناشناس
|
INDIA
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
السلام و علیکم!

من وقتی این مطلب را خواندم دو حالت برای من پیش آمد اول اینکه از بسته شدن این گونه سایت ها و دستگیری عاملین آن احساس مسرت نمودم و همچنان از اینکه فرستندۀ این نامه به اشتباه خود پی برده است و این را درک کرده است که اسلام چه دین اعلی و بزرگی است، خوب من امیدوارم که خداوند متعال همۀ آنهای را که در این گناه شریک بودند هدایت نیکی بفرماید. و دوم اینکه، از اینکه فهمیدم که چقدر از نو جوانان در این کار ملوث بودند خیلی اندوه گین شدم، پیام من به همۀ ایشان این است که هنوز هم دیر نشده هرچه زودتر که می شود از کرده های خویش پشیمان گردیده و به درگاه ایزد متعال شروع به توبه نمایید. چنانچه حضرت مولانای بزرگ چنین می فرماید:
باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافرو گبر و بت پرستی باز آ
این درگه مادرگه ناو میدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ

خداوند کریم و رحیم همۀ مایان را هدایت نیکی بفرماید. آمین!

عبدالواحد کریمی محصل اداره و تجارت دانشگاه آندرا - هندوستان

در امان خداوند لایزال باشید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه و از سر تقصیرات هممون بگذره. که ان شالله حتما می گذره....
ناشناس
|
-
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
منم در واقع بايد بگم تا حالا هيچ جمله اي مثل اين جمله منو تحت تاثير نذاشته
نمي دونم چرا، ولي من و روحيات من و افكارم با اين جمله كاملا تحت تاثير قرار گرفت و متحول شد و دريچه جديدي به روي من باز شد.
من فكر مي كنم تمامي آيات قرآني اين چنين تاثير گذارند، ولي متاسفانه كسي اين چيزها رو براي ما نمي گه و اين هم دردي است در كنار ساير درد ها و همه حرف ها و برنامه هاي مذهبي تكرار شدن و ديگه جالب به نظر نمي رسن و تاثير آن چناني ندارن
اگه اين جور چيزها رو بيان بگن و از جنبه زيستي و جنسي ما دخترا و پسرا رو آگاه كنن به نظر من تاثيرش خيلي خيلي بهتر و بيشتر ميشه
با سپاس
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
واقعاً دردناكه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
خدا کمکت کنه انشااله صد بار اگر توبه شکستی باز ار
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
خوب شد گفتی. نمیدونستیم اگه به امام خمینی توهین کنیم کور میشیم!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
سلام
سلام به تویی که نمی شناسمت.
زیاد نمیخواهم وقتت را بگیرم اما چند چیز رو میخوام برات یاد آوری کنم.
اینکه اینقدر شجاعت داشتی که به اشتباهاتت اعتراف کنی به نظر من از اون دسته الطاف الهی هست که خداوند سبحان به همه این عنایت رو نمیکنه.آفرین بدون که پذیرش این اشتباه مهمترین و اساسی ترین کار در خصوص توبه آدمی است و صد البته خداوند سبحان بخشنده و توبه پذیر است.
نکته ای که به نظر حقیر از بخش اول مهمتر هست حفظ این شرایط و عدم درگیر شدن دوباره در این مردابه که اونهم انشاءالله با ایمان و تقویت بنیه اعتقادی میسر و ممکنه.
خداوند سبحان همگی مارو از شر وسوسه شیطان حفظ بفرماید و فرج آقا و مقتدایمان امام عصر (عج) را تسریع بفرماید. انشاءالله
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
بابا دمت گرم...خوبه که پشيمون شدي و اعتراف ميکني..از سپاه هم خيلي بايد تشکر کرد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
بله واقعا روش شیطان همینه پله پله و قدم قدم مارو از راه بدر می کنه بگونه ای که خودمون نفهمیم! این رو من نمی گم خدا در قرآن میگه "خطواط الشیطان" روز اولی که یه داستان با موضوع ارتباط جنسی یک خواهر و برادر و در سایت دیدم بشدت گارد گرفتم و به همه شکایت و حمله کردم گرچه فایده ای نداشت و لی بعد از چندی متوجه تغییر در ناخودآگاه خودم شدم که یواش یواش داشت من از این داستان ها خوشم میومدخدارو چه معلوم؟! شاید اگه این سایت بسته نشده بود الان نمی تونستم خودمو ببخشم ...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
حالا جدا از کار خوب سپاه.این نامه جعلی بود نه؟:)
ناشناس
|
-
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
من خوشحالم که این شخص باز راه خود شو پیدا کرد و از ادامه دادن در مسیری اشتباه خوداری کرد و به مسیر سعادت و آرامش واقعی برگشت.
امیدوارم از این به بعد در انتخابها و تصمیماتش دوردست ها رو هم نگاه کنه تا دچار اشتباهی دوباره نشه .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خداوند ارحم الراحمینه و هیچ چیزی بزرگتر از رحمت پروردگار نیست و نمی تونه با اون برابری کنه.خداوند ان شاءالله همه ی اونایی که در این سایتا فعالیت میکردن رو به سزای اعمالشون برسونه.جا داره از سپاه هم تشکر کنیم ولی به قول معروف آمدی جانت به قربانم ولی حالا چرا؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
Az zahamate shoma azizan sepasgozaram.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
آقا ممنون خیلی لطف کردید
خدا حفظتون کنه که جوون های مردم را ازافتادن در این دام ها نجات میدهید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام
چقدر خوبه که آدم لذت توبه را بچشه.چون واقعیت اینه که آدم جایز الخطاست. اما باید بعد از توبه خلاء ناشی از ترک عادات قبلی را پر کرد.
واقعا کتاب ها و وبلاگ های خیلی خیلی نازی وجود دارن که من به شخصه پشیمون که چرا زمانی بجای صرف وقت برای آن ها متاسفانه به سمت سایت های بد می رفتم.البته شاید طبیعت غریزی اینچنین بود اما وظیفه ماست که به این غریزه جهت بدیم و از رشد و تکامل استعدادهامون در همه جوانب لذت ببریم.لذتی مافوق لذت های زودگذر.
دوست همه خوبیها
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
الله اکبر
الله اکبر
الله اکبر
قربانی ها فراوانند
و کسی به فکر نیست
خدا شماها رو خیر بده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
aya site "........." ham hack kardin ?

lotfan maro nejat bedin az kesafata

ya ali
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۰۳:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
10metoon garm ghol kashtit khoda ghovatetoon bede
ناشناس
|
MALAYSIA
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدا را شکر
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با عرض سلام. اگر انسان قبل از هر کاری کمی در مورد نوع عمل خود فکر کند مطمئنا راه خطا را انتخاب نخواهد کرد. خداوند سبحان به یکایک ما انسانها (البته اگر انسان باشیم) عقل عطا فرموده و همین عقل است که باعث تفاوت ما با سایر حیوانات است. حال ما آن چه را که داریم و بدون هیچ هزینه ای می توانیم از آن استفاده کنیم را رها کرده فریب عده ای را می خوریم که وعده چیزهایی را به ما می دهند که اگر بعد از مدتی آدم به آدمیت خود باز گردد می بیند نه تنها آن وعده ها محقق نشده بلکه تا خرخره در منجلاب فساد و تباهی گرفتار شده ایم. باید بدانیم کسانی که سعی در تضعیف ایمان و تخریب اعتقاداتمان دارند انسان نیستند و خیلی قبیح است که یک انسان از حیوان پیروی و تبعیت نماید.
ناشناس
|
-
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
salam
vaghean khaste nabashid tablighatetun kheyli moasere kheyliaro az tuye manjalab birun mikeshe baratun ta akhare omr 2a mikonam .ey kash azizane masul azadiye bishtari tu mohite ejtemaii be javuna bedan ta shayad kamtar be samte in sita gerayesh peyda konan.manam khodam 1 javunam va az inke ba barnameye shoma ta hodudi etelaatam dar morede mozalate interneti bala raft khoshhalam.azatun khahesh mikonam be karetun edame bedin hata motehavel shodane yek nafaram moheme.mamnun
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
این کارها خوبه ولی اصل کاری یه چیز دیگه است. باید اینترنت مهندسی اسلامی و ملی شود.
ناشناس
|
NETHERLANDS
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
واقعا اين كار سپاه خیلی مثبت و خوب بوده حتي هم اگر بخاطر مصالحشان بوده دستشان از اين لحاظ درد نكند
ايكاش هميشه اينطور به اسلام خدمت كنند و مانند اين انجاز هميشه از حد شعار به حد شعور برسند
اما بنظر من سپاه باید خيلي زودتر از اين اين كار را ميكرد نه بعد از 5 سال و خيلي هم بعيد است كه سپاه توانایی این کار را زودتر نداشته
خلاصه از اين بابت از سپاه متشکریم
ناشناس
|
-
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام من مطالب را خوندم واقعا راست میگه این وقتی آدم توی این عکس و کلیپ ها قرق میشه دیگه در اومدنش خیلی سخته منم توی بچگی هام به این سایت ها میرفتم ولی در محرم سال 1382 من توبه کردم و خوشحالم که تا الان پای توی این سایت ها باز نشده و از این دوست که تمام این سایت های مستهجن را هک کرده ممنونم شما آینده یک ملت را نجات دادیم هرچند هنوز خطرات دیگری وجود داره : ماهواره - بولوتوس- فلش - سی دی و... امیدوارم که با تلاش های خودتون موفق بشین این خطرات را هم نابود کنید بعد باید خانواده ها به فرزندانشان بگویند که این افرادی که سایت ها را ساخته اند می خواستند آینده و آبروی شما را نابود کنند . من خودم دانش آموز سال دوم تجربی هستم به همه ی برادر و خواهر های ایرانی می گم که شما این جور چیز ها را رها کنید به دنبال درس هاتون برید و رفیق های بد را فراموش کنید از بخواهید خیلی آسونه من 8 ساله نه عکس و نه فیلم مستهجن نگاه نکردم . می دونم اولش خیلی سخته ولی بعد آدت می کنید.
اگر دختر خانوم ها موارد اسلامی را رعایت کنند هم خطر بعدی هم نابود خواهد شد اگر کمکی چیزی خواستید
به وبلاگ من بیایید: www.silveraqua.iranblog.com
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خیلی خوب بود واقعا خسته نباشید لطفا از کارتون دلسرد نشید وادامه دهید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
بسيار اموزنده بود اميدوارم كه اينجور افراد هر چه سريعتر به اشتباه بزرگ خود پي ببرند(والسلام)
ناشناس
|
-
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
امیدوارم همه مان یاوری برای مهدی (عج) باشیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
من دست تک تک شما رو میبوسم واقعا شماها مردین خسته نباشید جانانه به همه دستاندرکاران میگم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خدا قوت.اين براي اين توبه كننده مينويسم هر وقت ماهي رو از اب بگيري تاز است از الان براي خدات بنده خوب باش گذشته رو فراموش كن يا علي به همه زحمت كشان و سربازان گمنام امام زمان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خدا قوت پاسداران انقلاب بگیرید سرویس کنید این مفاسد فی الارض رو - بی شرفن این افراد
من حاضرم با شما همکاری کنم و این خانه های فحشا رو آتیش بزنید اینا زالوان واسه مملکت ایران ما مسلمونیم اینا نیستن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
راستش داستان من هم شبیه به شماست من دوستان زیادی داشتم ولی به یک باره همه من رو ترک کردن خودم بودم و خدای خودم نزدیک یک سال بود که حتی یک نفر هم غیر از خانوانده ام به من حتی سلام هم نکرده بود بعد از با یک نفر اشنا شدم اولش با این سایت ها شروع شد بعدتعارف سیگار و ...
ولی خوب حدود 2 ماه دیگه همه ای این ها ترک کردم و الان احساس خیلی خوبی دارم
یا علی
ناشناس
|
CHILE
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
dastane besyar jalebi bod khoda konad ke ma az an dars begirim va hich zaman az yade khoda gafel nashavim baraye man kili jaleb bod vagti ke ayeye qoran ra mikhandam goya khoda ba man sohbat mikard an ham be tor mostagim .............................
va hala hich chizi baraye goftan nadaram


az tarafe yek gonahkar be name mostafa
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
پناه می برم به خدا از شر شیطان
که زشت را در نظرم زیبا و زیبا را در نظرم زشت جلوه میدهد
پناه بر خدا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
واقعا خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم من یاد این حرف افتادک که میگه حتی از کوچکترین گناه ها هم به سادگی نگذرین چون کم کم ما رو تحت تاثیر قرار میدم باز هم خدا رو شکر میکنیم که جوانان سرفراز این مرز و بوم دست تین دیو صفتان را رو کردند خدا ان شاالله نگهدارشان باشه و خدا پدر و مادرشون رو بیامورزه واقعا دست مریزاد داره آفرین به شما حقا که شما دماغ اینان رو به خاک مالیدید پایدار و پاینده باشید
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
همه ی ما یه زمانی همه چیر را متوجه میشویم ولی بهتر است قبل از آنکه دیر بشود بدانیم خدا را شکر کن و در بی جبران باش .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
انشاالله مدیران تمامی این سایت های مستهجن نابود بشن که این جوون این طوری ناراحت نباشه واقعا مرگ بر شما واجب هست
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
دست برادران سپاه درد نکند و حق تعالی همواره نگهدارشان که این مراکز فساد را ویران کردند و بنده بعنوان مادر دعای خیرم را نثارشان میکنم.یا علی مدد
ناشناس
|
TURKEY
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
دوست من تولدت مبارک
من هم بارها به این سایت سر زدم اما نه برای سرگرمی بلکه کنجکاوی تا بدانم مردم کشورم اکنون چه جوانانی پرورش داده اند و همیشه افسوس می خوردم که چرا همرزمان و شاگردان حسین فهمیده تاکنون هیچ نفهمیده اند زیر دماغشان چه می گذرد و چگونه فرهنگ آبرومند و ناب اسلامی مان بازیچه شهوترانان مزدور شده زمانی مدیر علمی بیسج دانشگاهم بودم و وحشت می کردم از اینکه می دیدم همسن و سالان من با وقاحت از فحشای خود و فرزندانشان افتخار می کنند و نسل جوان ایرانی را چنین تباه شده می پنداشتم و حتی برای معرفی ایران کنونی این سایت را نمونه بارزی می دیدم و متاسف بودم . خدا را شکر که اشتباه می کردم و هنوز رزمندگان گمنامی داریم که مرزهای معنوی ما را پاس می دارند بر ماست یاریشان کنیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
همه ی این کارا به خاطر جو بد مملکتی است که باباهای ما با انقلابی که به خیال خودشون مدینه فاضله میخاستنه.
من ضدجمهوری اسلامی نیستم من یک مسلمون 18 ساله ام که عاشق امام ره هستم..........الان توسن من تمام هم سنی های من تو دنیا دارن تفریح و خوش گذرونی میکنن و درسشونم به موقعش میخونن ولی ما....... .
اگه حرفی داشتید بدون هک کردن ایمیل من..بهم میل بزنید
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خوب بود
سالاری
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
هيچگاه نبايد از رحمت خدا نااميد شد. درهاي توبه هميشه به روي بندگان گنه‌كار باز است و او ستارالعيوب است.
به اميد ظهور منجي حق و نابود كننده باطل و نابودي همه دشمنان اسلام و مسلمين.
پروردگارا!فرزندان و جوانان ما را از شر شياطين جن و انس محفوظ بدار و به صراط مستقيم هدايت فرما. آمين!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام. من نمیگم طرف هر کاری دلش خواسته کرده و حالا که... هر کسی ممکنه در هر سنی اشتباه بکنه و مطمئنا نسبت به مقدار اشتباه تاوان هم میپردازه.ولی خوبه همه ما با هر نشانه ای که بهمون میرسه بتونیم راه درست را پیدا کنیم . به تو دوست ندیده و همه جوانان پیشنهاد میکنم وقت خود را با مطالعه این همه آثار ادبی ایرانی و خارجی که در نت هم هست پر کنی . البته ببخشید قصد نصیحت نداشتم ... و اما با مسعولین. میخواهم همان حرف کلیشه ای همیشه را بزنم . در کنار این بر خوردها حتی قبل از این برخوردها به فکر صورت مساله باشید . چند شب پیش که به خانه رفتم دخترم گفت بابا برنامه های تلویزیون چقدر خوب شده . دختر پسرهایی که به هم شماره می دن را نشون میدن و دلایلشون را و ... دیدم این برنامه ها تاثیرش بیشتره تا نصیحت های پدر و مادرها . باز هم میگم صورت مساله را پاک نکنیم . موفق باشید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خداااااااااااااااااا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
هیچ وقت ناامید نشو همین که پشیمانی و برگشتی حتما خدا خواسته ناامید نشو ایمانتو قوی کن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
من هم هر از چند گای از فیلتر استفاده می کردم و وارد این سایت های مستهجن می شدم ولی عضو نبودم البته چرا دورغ داستان ها آن را برای خواندم و پرینت هام گرفتم و به چند تن از دوستان هم دادم ولی بعد پشیمون شدم و از گناه خودم پشیمانم وبار ها استقفار کردم امیدوارم خدا مرا ببخشد از شما تقاضا دارم من را مببخشید چون به اعتقاد خودم باعث ایجاد فحشا در جامعه شدم با تشکر جوان پشیمان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
جلو اين جور چيزا نميشه وايساد . در هر سايتي رو ببنديد ده تا سايت ديگه كنارش در مياد .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
mamnon az saite khobeton
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
آفرین بر غیرت و شرف تو ایرانی مسلمان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
دوست من خوشحالم که پشیمان شدی و از دوستان عزیز پاسدار هم تشکر میکنم من میدونم چه قدر کار شما سخته و و اقعا درک میکنم چون خودم پدری دارم که واسه حفظ ناموس و کشورمون تو بدترین مناطق خلیج فارس در حال خدمت هست و مبینم که پاسدار هایی مثل پدر من چقدر در سختی هستند
من هم برای اینکه شما و امثال شما احساس تنهایی نکنین سایت رو دست و پا کردم که میتونید از اون استفاده ببرید
www.iecloob.com
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
دوست من خوشحالم که پشیمان شدی و از دوستان عزیز پاسدار هم تشکر میکنم من میدونم چه قدر کار شما سخته و و اقعا درک میکنم چون خودم پدری دارم که واسه حفظ ناموس و کشورمون تو بدترین مناطق خلیج فارس در حال خدمت هست و مبینم که پاسدار هایی مثل پدر من چقدر در سختی هستند
من هم برای اینکه شما و امثال شما احساس تنهایی نکنین سایت رو دست و پا کردم که میتونید از اون استفاده ببرید
www.iecloob.com
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
ان ا... عفور رحیم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
به نظر من هر انسانی عقل و فکر دارد و قبل از انجام هر کاری باید فکر همه جای آن کار را بکند و ارزش های آن کار را با منطق و قوانینی که ما در این مملکت زندگی میکنیم تطبیق دهد. و در آخر تصمیم بگیرد.
و زمانی که کارش را انجام داد پای همه چیز به ایستد. پس در ایصورت پشیمانی وجود نخواهد داشت.
یا حق.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
نمیدونم چی بگم ولی واقعا احساس خوبی دارم که اینو شنیدم که سپاه پاسداران به جای سایت های مستهجن از آیه های قران استفاده میکنه واقعا زیباست .من به شما خسته نباشید میگم گر چه کاری ازم بر نمیاد ولی میتونم امشب هنگام دعا حتما به یادتون باشم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام و تشکر از اظهار لطف . ما هم از شما انتظار دعا داریم . موفق باشید.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
با سلام
من در مورد فيلتر جديد گرداب شنيده بودم ولي تا به حال باهاش رو به رو نشده بودم.
از تمام زحمت كشان اين سايت ممنونم و از خداوند متعال خواستارم كه اجر اين كار بزرگ را به تمامي زحمت كشان اين سايت (فيلتر) اعطا نمايد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : از اظهار لطف شما تشکر می شود. لطفا در مورد این فیلتر جدید به ما هم اطلاعات بدهید ! . چنین چیزی وجود ندارد. پایگاههای ضد اخلاقی که قبلا فیلتر شده بودند بطور کامل از روی سرورها Remove شده اند و مخاطب آنها به گرداب منتقل می شود. موفق باشید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
دوست من شما درد دل منو گفتيد منم به اين مصيبت گرفتار شده بودم و واقعا الان خدا را شكر مي كنم و دست برادرا و خواهراي سپاهي خودمو مي بوسم كه با اين كار ما را از خطر گرفتار شدن توي اين گرداب شيطان حفظ كردند اجرتون با سيد و سالار شهيدان آقا امام حسين (ع) به اميد روزي كه منجي عالم ظهور كند و بساط همه اين ظلم ها و دسيسه هاي شيطان صفتان را بر چيند
آمين يا رب العالمين
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : از اظهار لطف شما تشکر می شود. فرزندان امت اسلامی را دعا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
من هم از قربانیان این سایتها هستم من به خاطر این کار از شما تشکر می کنم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
من این نامه را خوندم راستش را بخواین یکم روی من واکنش نشون داد .اره راست گفت این دوست ما این ما هستیم که به این افرا پا می دهیم و اسیر خواسته های انها می شویم شاید اگه ما یکم به خودمون فکر می کردیم یا به خون اون جوانان که به خاطر ما رفتن و دیگه بر نگشتن دیگه اسیر هوای نفسانی خود نمی شدیدم خود و روح ارزش مندمون که در واقع از روح خداست الینده نمی کردیم. جدا چرا....چرا و چرا که جوانا ما اینقدر سست ایمان شده اند هرچند جوانان ما هرچند به گناه الوده می شوند اما بازم تو قلبشون یاد خدا هست و هموشون عاشق خدا هستند . ای کاش امام زمان ظهور می کرد ای کاش ای کاش
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
بابا دمت گرم حرف دل خیلی ها رو زدی ولی چرا اینقدر نا امید.
امام زمان یارانی امیدوار می خواد که به رحمانیت و رحیم و توبه پذیر ....بودن خدا اعتقاد داشته باشند.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
ajab be sepah che rabti dareh.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : اصل 150 قانون اساسی ج.ا.ا ماموریتهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تشریح کرده است. برای اطلاعات بیشتر به مطلب جهاد در فضای مجازی از روزنامه کیهان که در همین سایت منتشر شده است رجوع نمایید . موفق باشید.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام دمتون گرم - خيلي كارتون درسته - همين كه به اشتباهتون پي بردين خوبه
دست همه ي كسايي كه توي اين كار بزرگ و شناسايي اين افراد سهيم بودن درد نكنه .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام
واقعا وقتي ديدم عواملش دستگير شدند و سايت بسته شده متحير موندم باور نميكردم آقا دمتون گرم ولي يه سايت ديگه اي هم هست كه هنوز با فيلتر شكن باز ميشه لطفا پيگيرش باشد
ناشناس
|
-
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام . دمتون گرم. واقعا فاصله کفر و ایمان از مو باریکتره پس مواظب باشید که اگر گناهی کردید هر مقدار هم که باشه نا امید نشید و توبه کنید و هر وقت کار خوبی کردید مغرور نشید و خودتون رو از انجام گناه دور نبینید و کاملا مراقب باشید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام / من هم ضربات روحی زیادی از این جور سایت ها خودرم و وقت های زیادی از زندگیمو با حضور در این سایت ها از دست دادم . از همه مهمتر ایمان کمرنگ شده بود! / خدا از بانیانش نگذره! / از شما هم ممنونم که چنین سایت هایی رو جمع آوری می کنید تا خیلی دیگر از جوان هایی مثل من شخصیت و ایمان و عمرشون و بازیچه این جور سایت ها نکنند! / خداوند پشت و پناهتان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام. با تشكر از اين دوست عزيز كه حرف دل ما رو نوشته. همه براي هم ديگه دعا كنيم تا دوباره در اين گردابها نيفتيم و دعا كنيم كه خدا ما رو مورد عفو و بخشش قرار بده! برادران سپاه خسته نباشيد.
ناشناس
|
-
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
dame oonaE ke jelooye karashoono gereftan garm!KHODA GHOVAT!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
بابا ای ول
دمتون گرم
حال کردم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام.کمال تشکر رو اول از این دوستای زحمتکشمون دارم.مزدشون نزد خدا محفوظه!دوم این که امیدوارم همه ی دوستان با ایمان جایگاهشون رو پیدا کنن و بدونن که چه ارزشه بالایی دارن.فقط آخرش یه آیه از قرآن بگم و برم:یا ایها الذین امنوا و اسرفوا علی انفسهم،لا تقنطوا من رحمه الله،ان الله یغفرالذنوب جمیعا!فقط کافیه که ما بخوایم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
gah tajrobehaye baese avaz shodan masire zendegi adama mishie ....inam tajrobeye bozorgi baraye to bood vali ba bahaye besyar sangin......hala ham mitoooni tobe kone va be khoda nazdik beshi.....motmaen bash alan estemar dige besoorate fiziki nist.....ma be onvane hefze enghelab va khoone shohada...bayad khili moraghebe harbehaye farhangi bashim....dar panahe khoda va emame asr
ناشناس
|
TURKEY
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
کار خوبی کردید.منم یه زمان شاید به دلیل سن کمم یا شاید از روی کنجکاوی عضو یکی دو تا از این سایتها بودم.اما واقعا مزخرف بود.سعی کنید از نظر اجتماعی هم این موضوع رو ریشه یابی کنید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
دست بر وبجه های سباه درد نکنه
به به این سباه باید افتخار کرد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
اوني كه اون بالا ست خيلي بخشنده تر از اينها ست
صدر بار اگر توبه شكستي بازه
البته خودم هم مستثني نيستم.
ناشناس
|
FRANCE
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
انشاء الله شهدا از ما بگذرند و خدا ما رو به راه راست هدایت کنه که اینقدر کج رفتیم من از بچه های سپاه به خاطر دفاع مجددشون از کیان اسلامی تشکر میکنم انشاء الله پیش دوستان شهیدشون روسپید باشیند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
خداوند بزرگتر از تصور انسانهاست.بخشندگی او هم مانند خود اوست.کسانی که به مقدسات توهین میکنند را باید در کشوری که بر پایه اسلام استوار است به شدت مجازات کرد تا درس عبرتی برای دیگران شود.خدا از سر تقصیرات ما بگذرد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
با تشكر از مطالب آموزنده تان آيا اين فرد پس از دستگيري اين نامه را نوشته يا هنوز دستگير نشده است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : اصالتا هویت ایشان مشخص نیست و تحت تعقیب نیز قرار ندارند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
كارتون عالي بود خدا خيرتون بده
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
انا لله و انا اليه راجعون(همه چيز از سوي خدا است وبه سوي او باز گردانده مي شود) پس چه خوب است با اعمال نيك و پسنديده به سوي او راهي شويم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
امیدوارم خدا واقعا ببخشتمون و به دیگران هم کمک کنه تا دیگه توی این مشکلات نیفتن.
من هم خودم زمانی به این سایتا می رفتم و بازدید کننده بودم. نمی دونم این لجن چی بود که توش فرو می رفتم .
امیدوارم مادرو پدرا هم بیشتر مراقب بچه هاشون باشن تا مثله ماها نشن .یه بچه ممکنه هزاران بلا توی این اینترنت سرش بیاد.
من بشخصه از ادمایی که روحمو کثیف کردن و باعثو بانی این اتفاقات بودن نمی گذرم .
حالا که دارم حرف میزنم گریم گرفته .
من دست همه ی کسانی که حقه اون کثافتو رو کفه دستشون گذاشتن میبوسم واز ته دل دعاتون می کنم.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
شکر خدا که چشامون وا شد به حقیقت!

الحمد لله!

من شک ندارم خدا می بخشه!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
به نظر من کار خوبی کردن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
من از سر كنجكاوي به اين سايتها سر زدم گاهي
اما هيچ وقت نتونستم هيچ كدوم از مطالبشونو بيشتر از چند خط بخونم
اينا عمر خودشونو و خواننده هاشونو حروم مي كنن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
من از سر كنجكاوي به اين سايتها سر زدم گاهي
اما هيچ وقت نتونستم هيچ كدوم از مطالبشونو بيشتر از چند خط بخونم
اينا عمر خودشونو و خواننده هاشونو حروم مي كنن
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
باتشكر ازشمادوست عزيز
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
خیلی مردی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
با سلام خدمت سربازان گمنام و زحمت کش اسلام ... واقعا خوشحالم .. نه به خاطر اینکه این کار را انجام دادید به خاطر اینکه انقدر شما به فکر ما جوانان هستید و از بی راه رفتن ما نگران و این حرکت بزرگ را انجام دادید مثل هزاران هزار سرباز که به فکر مملکتشون بودند و به جبهه رفتند و مردانه جنگیدند و شهید شدند. خیلی دوست داشتم در این راه کمکی به شما میکردم من رشته فوق لیسانس IT هستم افتخار جنگیدن تو جبهه رو نداشتم ... ولی این کار شما با جنگیدن و به شهادت رسیدن در راه اسلام هیچ فرقی ندارد. فقط یه سوال دارم که بعضی وقتا ذهنم و مشغول میکنه. چرا سپاه انقدر دیر تصمیم به چنین اقدامی گرفت؟ چرا بعد از چندین سال از تاسیس این سایت های خانمان سوز ؟؟ سپاه همیشه قدرتمند غیور و به فکر ملت بوده ولی چرا تو این چند سال اقدام نکرده؟ بازهم خدا قوت اجرتون با آقا امام زمان التماس دعا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
سلام نمي دونم ما تا كي مي خوايم بنشينيم و فقط با پند نصيحت اون هم از موضع امرانه با جونها برخورد كنيم دنياي غرب دنياي تحقيق و پژوهش است اونها براي نابود كردن جوانهاي ما بهترين روانشناسهاشون و استخدام مي كنند بودجه هاي مليارد دلاري (هاليود)خرج مي كنند اونوقت ما با شعار مي خواهيم جلو اونها رو بگيريم علت بدبختي ما عدم درك صحيح اسلام و فرهنگ خودمونه اخلاقيات رو تو فوتبال ما ببين با اروپا نه بابا با حلوا حلوا گفتن دهن شيرين نمي شه بايد يك جهاد علمي در جهان اسلام صورت بگيره يه رونسانس اسلامي
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
salam... khoobid? khaste nabAshid... yani m ishe hamashoono edam konid ke darse ebrati beshe barA doshmanAne ensAniyat va khodAvande bihamtA...? inA bAyad be badtarin vajh edam shan... na.. avval bAyad shekanje beshan tA mA hAl konim bad edam shan... albate ta asob dAshtan faghat dar moorede khodA vca dine eslAm bad nist va kheyli ham pAdAsh dare az jAnebe khoda . chon dar khodA va dinesh naghs yA eshtebAhi vojod nadAre... dar baghiyeye mavAred ta asob dAshtan chize mozakhrafo eshtebAho kamelan ghalatiye
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
MAN HAM BE IN DOKHTAR TABRIK MIGAM KE BE KHODESH OOMAD VA Ba OON TAVALLODE DOBaRASHO BE FALE NIK MIGIRAM... OMIDVARAM DIGE BE VASVASEHAYE SHEYTANE PALID TAVAJJOHI NAKONE... ALBATE BA CHANG ENDAKHTAN BE TANABE NEJATE KHODA( GHORaN VA NAMAZ) VA AMAL BE FARAMINE ELAHI... AREZOOYE KHOSHBAKHTIYE MAN BARA TAKTAKE SHOMA HAMMIHANAN
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
میدونم گناهکارم و هیچ وقت گناهم بخشیده نمیشه من یکی از بازدید کننده
های جمعی از این سایت ها بودم شرم میکنم که...
به جون خودم قسم میخورم که دیگه
دکمه سرچ گوگل رو اینتر نکنم واسه...
من یک سال بود که نماز رو ترک کردم معتاد مطا لب سکسی شدم
شبی بود که از 12 نیمه شب تا صبح پای این صفحات مینشستم
خدا نوکرتم خیلی بزرگی به قرآن ...
به مولا ...
شرمندم که افکار و ذهن شما رو اذیت میکنم
کممکم کنید به قران توبه کردم
ولی هست کسی منو امسال منو به جدا اصلی بیاره
توبه کردم نه ترک
یه راه حل بگذارید جلوم به قرآن من
توبه کردم ولی افکار و اون فیلم و عکس هایی که تو ذهنمه نمیذارن اروم باشم
به قرآن حیرونم
چی کار کنم همش عکسا میاد به فکرم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . مواجه شدن با مطالب اینگونه درد را بر وجود هر منصفی استوار می کند. رهبر معظم انقلاب به پرسشی با همین شکل این پاسخ را داده بودند : "حداقل سه روز روزه متوالی بگیرید". همچنین بنظر می رسد اگر نمازهای یومیه را تا جایی که ممکن است در مسجد بجا بیاورید و در مواد غذایی خود از مواد بسیار پرکالری آنهم در شب استفاده نکنید حتما مفید خواهد بود. توکل بر خدا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
salam
جالب بود
ميشه خلاصه خبرها برام ميل كنيد؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۲
خدا قوت بسیجی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۴
با سلام من هم یکی از کاربران گمراه این سایتها بودم واز خودم شرمنده ام یک بار به یکی از داستانهای زشت آنها مراجعه کردم که در مورد جنگ تحمیلی نوشته شد از خودم خجالت کشیدم که اصلا چشمم به این داستان افتاد اخه من دو تا از پسر عمه هام شهید شدن میدونم چه گلهایی بودن از دولت و سپاه هم ممنونم که حساب این افراد رو رسید و اجازه نداد افراد بیشتری رو به گناه الوده کنند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۲
ان شاالله به حق مادر سادات تمامی برادران مخلص سپاه در سایه مقام معظم رهبری، و به کوری چشم دشمنان ، همیشه پایدار و سلامت باشید
برای ظهور اقا 3 تا صلوات
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۳
درود و رحمت خدا بر سربازان گمنام امام زمان (ع)
یک دوست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۱/۰۶
سلام تقریبا همه حرفها را خواندم بعضی از رفقا دنبال راه حل می گشتند هرچند ظرف شکسته اگر چسب هم بخورد مثل اولش نمی شود ولی باز ناامیدی جزو گناهان کبیره است یادم هست چهار سال پیش وارد این سایتها شدم ومتوجه اوج کثافات انها شدم خیلی دنبال راه شرعی برای انها گشتم هیچ مرجع تقلیدی کار انها را تایید نکرد وحلال ندانست لذا برای اینکه به گناه نیفتم هرچند متاهل هم بودم دو کار انجام دادم یک : اینترنت در حد ضرورت ولزوم می رفتم دو: در محضر بعضی از بزرگان اخلاق و ادب به بررسی دقیق این جمله پرداختم که اگر من این کار را ادامه می دادم چه می شد برخی از نتایج آن به شر ح زیر بود :
1. تصویر ومتن غیر اخلاقی تا هشت سال در ذهن انسان باقی می ماند
2. مداومت انسان با هر آنچه که خلاف سیر کمال انسان است آدمی را نسبت به مقدسات دین خود جری وگستاخ می کند بطوری که مثلا در مجلس روضه سنگین ترین روضه را می شنوی ولی نه تنها محزون نمی شوی بلکه تصاویر و موضوعات شیطانی توسط شیاطین در تو القا می شود
3. گذشت زمان از تصاویر و موضوعات سکسی در ذهن شما آرام آرام آتشی در زیر خاکستر به ظاهر عقل و منطق فراهم می آورد که ضریب اطمینان شما در برابر گناه (مخصوصا جنس مخالف )راتا زیرده درصد کاهش می دهد
4. به شدت افسردگی روحی و در آینده ناتوانی ارتباط جنسی صحیح را در پی دارد
5. موجب درون گرایی منفی و اعتماد به نفس کاذب می شود
6. و...
راه حلها
1. فرار جدی از تنبلی بیکاری و کسالت
2. روزه گرفتن
3. تنبیه نفس به گونه ای که مثلا برای گناه چشم که یک لحظه به نامحرم نگاه کرده متقابلا یک ربع به قرائت قرآن یا حدیث بپردازد
4. تغییر در رژیم غذایی از جمله حذف غذا هایی که تبع گرم دارند
5. حذف هر گونه موسیقی مهیج
6. حذف دوستانی که خلاف این عقیده را دارند
7. و...
دوست من غیر از این عمل کنی اولین اشتباه تو می تواند منجر به آخرین اشتباهت شود
مينا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۴
از خدا ميخوام همه جونارو به راه راست هدايت كنه.
نیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۹
خدا یاور تمام سربازان اسلام
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد