Gerdab.IR | گرداب

سود و زیان رجیستری برای کیست؟

تاریخ انتشار : ۲۴ آذر ۱۳۹۵

قطعاً هر پروژه‌ای با کلید خوردنش سود و زیان‌های خاص خودش را به همراه خواهد داشت، در برخی موارد پروژه‌ای اجرا می شود تا با ضربه زدن به عده‎ای منافع چشمگیری را برای عده دیگر به همراه آورد.

به گزارش گرداب پروژه رجیستری مدتی است فعالیت خود را آغاز کرده و با موفقیت و علیرغم خبرهای ضدونقیض همچنان دارد پیش می‌رود.
در این پروژه موارد زیادی مدنظر قرارگرفته است، از سلامت گوشی ها و اصالت آن‌ها گرفته تا جلوگیری از ورود غیرقانونی گوشی‌های موبایل به کشور، با این تفاسیر به نظر می‌آید، این پروژه قصد دارد اطمینان خاطر خریداران موبایل هنگام خرید را فراهم کرده و سلامت استفاده‌کنندگان گوشی همراه را در حالت استاندارد حفظ کند.
بنابراین این پروژه ملی جز آن دسته پروژه های است که مردم در آن اهمیت بالایی دارند و قرار است سود این پروژه در جیب مردم رود و سلامت آن‌ها را تضمین کند و به آن‌ها ضمانت دهد گوشی موردنظر آن‌ها اصالت دارد یا خیر؟
پس اگر بخواهیم جواب سؤالی که اول این گزارش پرسیده شد را بدهیم باید گفت:زیان این طرح برای آن قاچاقچی سودجویی است که گوشی موبایل را با ارزان‌ترین قیمت و در بدترین شرایط وارد کشور و آن را در قالب بهترین گوشی ها به دست من و شما می‌دهد.
سودش هم برای من و شمایی است که با طرح رجیستری دیگر، در بازارِسیاهِ ‌گوشی قلابی و قاچاق نخواهیم افتاد و گوشی باکیفیت خریداری می‌کنیم و به‌زودی دست سودجویان و یقه‌سفیدان کوتاه خواهد شد.