سردار شریف ؛

فقر، فساد و محرومیت دشمنان داخلی ما هستند

فقر، فساد و محرومیت دشمنان داخلی ما هستند
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۵

مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: سپاه همان‌گونه که با لباس سبز پاسداری به جنگ با دشمنان رفت با همین لباس نیز به جنگ فقر و محرومیت می‌رود.

به گزارش گرداب، سردارسرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در جمع  بیش از 1900 نفر از افسران وظیفه در کرمانشاه  عزت،  اقتدار و امنیت ایران اسلامی را مرهون رابطه مستحکم امت با رهبری دانست و اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در ایجاد امنیت پایدار یک الگو برای سایر کشورها به شمار می رود و امید است در اقتصاد نیز به عنوان یک الگو مطرح شود.

وی با اشاره به خباثتها و توطئه های استکبار جهانی علیه اسلام و انقلاب اسلامی گفت: داعش به عنوان دست پرورده آمریکا، توانست امنیت اروپا را به هم بزند و درحالی در قلب اروپا عملیات تروریستی انجام داد که با یاری خدا و به برکت هوشمندی و اقتدار نیروهای نظامی و امنیتی وهمراهی ملت ، علیرغم توطئه ها ی گوناگون ،تروریستهای تکفیری موفق به خرابکاری در ایران نشدند.

سردار شریف با بیان اینکه مسئولان قدر این امنیت و حضور در صحنه مردم را بدانند ، تصریح کرد:  هیچ جای جهان مانند ایران نیست که مسئولانش در کمال آرامش بتوانند خدمت کنند و همه دولت هایی که در کشور روی کار آمده اند خودشان می دانند که اگر حمایت ها و هدایت های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نبود ، قادر به انجام این خدمات نبودند.
 
سخنگوی سپاه  هدف اصلی دشمن را  ایجاد تفرقه و دو قطبی کاذب بین "مردم و مسئولان" عنوان وخاطرنشان کرد: دشمنان باید بدانند ملت ایران با فرهنگ قرآنی و اهل بیت (ع) و فرهنگ پیروی از فرامین مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در برابر توطئه های آنان ایستاده است.
  
وی با تاکید بر اینکه جوانان و فرزندان انقلاب ایثارگرانه در 38 سال گذشته در برابر استکبار ایستاده اند ، گفت:  ملت ایران هر کس را که قصد خدمت به انقلاب اسلامی دارد حمایت می کنند ، همگان باید بدانند این حمایت مردم محصول پیروی عملی از فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است. 
 
مسئول روابط عمومی کل سپاه در بخش دیگری از سخنانش  با بیان اینکه امام راحل با گفتمان انقلابی خویش گفتمان های کمونیست و لیبرال دموکراسی را به چالش کشیدند، یادآور شد: گفتمان کمونیست به زباله دان تاریخ پیوست و گفتمان لیبرال دموکراسی آمریکا نیز با مناظره ای که 2 نامزد رئیس جمهوری آمریکا برگزار کردند، نشان داد که در حال نابودی است.
 
وی افزود: از سوی دیگر گفتمان انقلاب اسلامی که برگرفته از گفتمان قرآنی پیامبر و اهل بیت (ع) است؛ روز به روز در جهان مستحکم تر و محکم تر می شود و هر روز که خورشید طلوع می کند این گفتمان در جهان بیشتر طنین انداز می شود.
 
سردار شریف در ادامه خاطرنشان کرد: درحالی که تاریخ سراسر استعمار آمریکا  سرشار از توطئه های گوناگون علیه جمهوری اسلامی ایران است، آمریکا با چه رویی دم از تعامل با ایران می زند؟

وی بابیان اینکه شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم برمبنای تکلیف خدا عمل کردند، افزود: این شهدا راه و منطق شهادت را برگزیدند و نزد خدا سربلند هستند.

 مسئول روابط عمومی کل سپاه با طرح این سؤال که امروز ما بازماندگان قافله شهدا چه وظیفه‌ای داریم، اظهار کرد: در ۹۹ درصد وصیت‌نامه شهدا به سه موضوع اشاره‌شده است و این سه مطالبه تکراری نشان از مهم بودن آن دارد.

سردار شریف تصریح کرد: این سه موضوع شامل پایبندی عمیق به مکتب اسلام، فرهنگ پیامبر اکرم (ص)، فرهنگ اهل‌البیت (ع) و فرهنگ قرآن که بسیار مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده و شهدای ما نگاهی عمیق به این موضوعات داشته اند.

 وی افزود: اطاعت از رهبر معظم انقلاب و ولی‌فقیه زمان از موارد دیگری است که شهدا تأکید فراوان به آن داشته‌ و در وصیت نامه های خود بارها ذکر کرده‌اند که به ولی‌فقیه بدون شک و شبهه نگاه کنید.
 
مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه تمام داشته‌های مابعد از ۳۸ سال مرهون اطاعت از بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و ولی‌فقیه زمان است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم اسلام کرده و اگر کسی درصدد خیانت به ملت ایران و نظام اسلامی باشد، باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشد.

 وی از جنگ تحمیلی بعنوان یکی دیگر از نمونه‌های بارز ایستادگی و مقاومت ملت ایران یاد کرد و گفت: اقتدار امروز ایران اسلامی ثمره مجاهدت دوران دفاع مقدس است و امروز بحمد الله در برابر تک تک دشمنان خود ایستادگی کرده‌ایم و امن‌ترین کشور در منطقه هستیم و روز به روز بر مشکلات پیروز می‌شویم.
 
 مسئول روابط عمومی کل سپاه در ادامه با بیان اینکه   جنگ ۳۳ روزه صهیونیست‎ها را با چالش جدی مواجه کرد  ،گفت: پس از آن ،معروف‌ترین و کهنه‌کارترین سیاست‌مدار آمریکا خطاب به رهبران و دولت صهیونیست گفت " نگران نباشید ما هنوز نسخه‌هایی داریم که بتوانیم از آن‌ها برای سرپا نگه‌داشتن خود استفاده کنیم" که منظورش از آن نسخه‌ها تفرقه میان مسلمانان بود.
 
وی با اشاره به اقدامات ال سعود در منطقه نیز گفت: در سال‌های گذشته آل سعود از امت‌های اسلامی شرم می‌کرد و اگر با آمریکا و صهیونیستها سر و سری داشت  آن را پنهان می‌کرد، اما اکنون شاهدیم علناً خدمت به آمریکا و صهیونیست را اعلام می‌کند.

سردار شریف با بیان اینکه به برکت خون شهدای مدافع حرم آینده از آن امت اسلامی است ، اظهار کرد: کسی نباید به این امر مهم شک کند و امروز فرزندان این خاک و بوم به دستاوردهایی در سپاه و ارتش رسیده‌اند که در نه در زمین و نه در آسمان هیچ‌کس یارای مقابله با ملت ایران را نخواهد داشت.
 
مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان فقر، فساد و محرومیت را از جمله دشمنان داخلی کشور خواند و گفت: سپاه همان‌گونه که با لباس سبز پاسداری به جنگ با دشمنان رفت با همین لباس نیز به جنگ فقر و محرومیت رفته و به فضل الهی ، با کمک مردم و همکاری دستگاهها آن‌ را از بین می‌برد.