عرضه ابزار جدید امنیتی مایکروسافت

عرضه ابزار جدید امنیتی مایکروسافت
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

مایکروسافت برای رفع این نگرانی‌ها قصد دارد مجموعه ابزار امنیتی تازه‌ای را در کنفرانس امنیتی RSA عرضه کند.

 به گزارش گرداب، تعداد شرکت‌هایی که دارای نگرانی‌های امنیتی هستند، روزبه‌روز در حال افزایش است و مایکروسافت برای رفع این نگرانی‌ها قصد دارد مجموعه ابزار امنیتی تازه‌ای را در کنفرانس امنیتی RSA عرضه کند.

 کنفرانس یادشده هفته آینده در شهر سان‌فرانسیسکو برگزار می‌شود و به گفته منابع آگاه مایکروسافت در جریان برگزاری آن از امکان استفاده از Active Directory در ویندوز هلو خبر خواهد داد که سیستم اختصاصی این شرکت برای ورود به ویندوز 10 با استفاده از قابلیت‌های بیومتریک محسوب می‌شود.
مایکروسافت همچنین ابزار تازه‌ای برای کمک به سازمان‌ها برای تسهیل مدیریت ابزار موبایل و انجام امور شغلی از این طریق عرضه خواهد کرد. این ابزار اعمال تنظیمات مربوط به سیاست‌گذاری استفاده کاربران از ویندوز را بر روی محصولات سیار و همچنین مدیریت این فرایند از طریق سرویس‌های کلود را تسهیل می‌کند.
مایکروسافت ابزار تازه دیگری را هم عرضه کرده که به مشتریان کمک می‌کند سخت‌افزار تبلت سرفیس را پیکربندی کنند و برای ارتقای امنیت خود اقداماتی مانند از کار انداختن دوربین‌های تبلت ها را انجام دهند. کاربران Office 365 هم از ابزار امنیتی جدیدی بهره‌مند خواهند شد که اطلاعات مفصلی را در مورد تهدیدهای امنیتی در معرض دیدشان قرار می‌دهد.
کاربرانی که مرتب فراموش می‌کنند رایانه‌های خود را قفل کنند هم می‌توانند از قابلیت تازه Dynamic Lock کمک بگیرند که به ویندوز هلو اضافه‌شده است. با این کار گوشی هوشمند کاربر به رایانه مجهز به ویندوز 10 متصل می‌شود و به‌طور خودکار از طریق بلوتوث رایانه را قفل می‌کند.