رونمایی از «موتور هوشمند جست‌وجوی رادار»

رونمایی از «موتور هوشمند جست‌وجوی رادار»
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

موتور هوشمند و پیشرفته جست‌وجو و طبقه‌بندی اخبار «رادار» با قابلیت دسترسی آسان، بدون محدودیت و به لحظه در قالب اپلیکیشن اندرویدی در نمایشگاه رسانه‌های دیجتیال انقلاب رونمایی شد.

به گزارش گرداب، سامانه نرم‌افزار تلفن همراه رصد جامع فضای مجازی در طول برگزاری چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی معرفی و در معرض دید بازدیدكنندگان از این نمایشگاه گذاشته شد. 
 
سامانه رصد جامع فضای مجازی رادار یك موتور هوشمند و پیشرفته جست‌وجوی خبر است كه به واسطه امكانات و قابلیتهای خود می‌تواند اخبار و اطلاعات موجود در منابع مختلف خبری و اطلاعاتی را بدون دخالت انسان و به شیوه‌ای صحیح استخراج و تحلیل كرده و آنها را به كاربران با سطح دسترسی مشخص در قالب یك اپلیكیشن اندرویدی ارائه كند. 
 
این سامانه می‌تواند به عنوان بستری مطمئن و سریع برای ارائه طبقه‌بندی شده اطلاعات منابع مختلف خبری به مسئولان حوزه‌های مختلف باشد همچنین این سامانه علاوه بر ارائه محتوای سریع به مخاطبان خاص خود، اشراف طلاعاتی و تحلیلهای عملیاتی و محتوایی به‌لحظه‌ای را ارائه می‌كند. 
 
از جمله ویژگیهای انحصاری سامانه رصد جامع فضای مجازی رادار استفاده از بستر تلفن همراه و سیستم عامل اندروید، پایش اخبار از بیش از 200 منبع خبری داخلی و خارجی و ارائه طبقه‌بندی شده آنها به كاربران بدون نیاز به هرگونه نرم‌افزار جانبی، قابلیت تعریف سطوح مختلف دسترسی به منابع خبری برای افراد و مسئولان با رده‌بندی‌های متفاوت، قابلیت ایجاد یك خبرگزاری شخصی برای هر كاربر با تكیه بر سیستم جامع شخصی‌سازی منابع مورد نیاز خبری، پیشخوان روزنامه‌ها به همراه متن كامل تمام صفحات آنها، دسترسی به اخبار منابع عربی، انگلیسی، تركی و كردی همچنین قابلیت نگارش تحلیل حرفه‌ای بر روی اخبار توسط تحلیلگران مختلف است. 
 
این سامانه با حمایت سازمان فضای مجازی سراج در معرض دید مخاطبان در این نمایشگاه گذاشته شده است.