Gerdab.IR | گرداب

جانشین سازمان اطلاعات سپاه خبر داد:

اعتراف جاسوس دستگیر شده آمریکایی به پروژه انحراف زنان وخانواده ها

تاریخ انتشار : ۰۴ اسفند ۱۳۹۵

جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: نزار زاکا جاسوسی که با یک واسطه به اوباما وصل بود، بعد از دستگیری اعتراف کرد که ماموریت ویژه او پیگیری انحراف هدفمند در حوزه زنان و خانواده بود.

به گزارش گرداب، سردار سیاری در مراسم تودیع و معارفه  مسئولین سابق و جدید اطلاعات سپاه استان کرمانشاه که در محل مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در عرصه رویایی رویی با دشمن باید بدانیم که عامل «تهدید کننده» برای ایران اسلامی تغییر نکرده است.

وی افزود: اما باید بدانیم که عرصه های تهدید و تهدید شونده" تغییر کرده است و همین تغییرات باعث شده که صحنه جنگ تبدیل به یک صحنه جنگ نرم و اطلاعاتی شود.

سردار سیاری با اشاره به اینکه تهدید شونده در عرصه جنگ نرم بدنه اجتماعی مردم است، گفت: امروز خود سردمداران دشمنی با ملت ایران اعتراف می کنند دوران مقابله نظامی گدشته است. رییس جمهور ایالات متحده در همین اوایل هفته جاری تاکید کرد که این کشور توان راه اندازی یک جنگ جدید را ندارد.

این فرمانده ارشد نظامی گفت: لازمه اینکه عدم جنگ نظامی با توجه به ضعف دشمن در این حوزه شکل نگیرد داشتن یک دیپلماسی قوی است. اگر دیپلماسی ما قوی نباشد دشمن اگر خودش هم نتواند یک جنگ نیابتی راه خواهد انداخت.

جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و معاون سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این یک واقعیت است که عرصه جنگ امروز جنگ نرم است و دشمن تمرکز کاملش در حوزه آسیبهای اجتماعی است.

جنگ امروز با آسیب های اجتماعی است

وی افزود: نزار زاکا جاسوسی که با یک واسطه به اوباما وصل بود، بعد از دستگیری اعتراف کرد که ماموریت ویژه او پیگیری انحراف هدفمند در حوزه زنان و خانواده بوده است. او اعتراف کرد ۸ میلیون یورو برای جذب ۱۵ ان جی او را هزینه کرده و در اختیار داشته است.

سردار سیاری همچنین به شبکه سازی دشمن در حوزه رسانه اشاره کرد و گفت: در پرونده دستگیری که اخیرا راجع به آن صحبت شد ۶۰۰ نفر رسانه ای را با محوریت یک سرشبکه در لندن شبکه سازی کرده بودند که متلاشی شد.

وی تصریح کرد: اینجاست که رهبر معظم انقلاب جلسه بررسی آسیب های اجتماعی را مهمترین جلسه نظام می داند و وقتی می گویند جلسه بعدی نزدیک به انتخابات است ایشان تاکید می کنند که جلسه باید برگزار شود.

وی با اشاره به راهبردهای دشمن در حوزه جنگ نرم گفت: یکی از این راهبردها ایجاد دوقطبی های کاذب سیاسی برای متلاطم کردن فضاست و اولویت اینها پیروزی در انتخابات است.

وی افزود: راهبردهای جریان های برانداز داخلی و خارجی نیز استفاده از این دو قطبی ها برای ایجاد هزینه است.

موفقیت همه طرح های اجتماعی به پای کار بودن مردم وابسته است

سردار سیاری با اشاره به ضرورت حمایت مردم از طرح ها و برنامه ریزی ها حوزه نرم گفت: در اجرای برنامه های نرم برای همه حوزه ها نیاز اصلی به حصور مردم و پای کار بودن آنهاست.

در پایان این مراسم، با تقدیر از زحمات علی آزوغ، سرهنگ مسعود قنبری به عنوان مسئول اطلاعات سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه معرفی شد.