خرید از آمازون بدون حساب بانکی هم ممکن شد

خرید از آمازون بدون حساب بانکی هم ممکن شد
تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۹۶

تا به حال خرید از سایت آمازون بدون افتتاح حساب بانکی مستقل با دشواری ممکن بود، اما حالا این شرکت روش جدیدی برای افزودن پول به حساب‌های کاربران ابداع کرده است.

به گزارش گرداب، آمازون به عنوان بزرگترین سایت خرده فروشی اینترنتی دنیا امیدوار است با اجرای این ابتکار عمل بر تعداد مشتریان و کاربران خدمات خود بیفزاید.

با اجرای این طرح موسوم به آمازون کش افراد می توانند به طور مستقیم و فوری حساب کاربری خود را شارژ مالی کنند. آنها برای این کار می توانند به بیش از ده هزار مرکز خرده فروشی فیزیکی در نقاط مختلف آمریکا مراجعه کنند.

این اقدام آمازون رقابتی مستقیم با فروشگاه های زنجیره ای در امریکا هم محسوب می شود و ظاهرا آمازون قصد دارد از جذابیت مراجعه به این فروشگاه ها نیز برای مردم بکاهد.

آمازون پیش از این ایده هایی مانند تحویل کالا با استفاده از پهپاد را عملی کرده و درصدد اجرای طرحی است که پرداخت هزینه کالا را تنها با کشیدن گوشی در برابر جایگاه هایی خاص ممکن می کند.

اجرای طرح آمازون کش به نفع افرادی است که فاقد هرگونه کارت اعتباری یا حساب بانکی هستند ولی دوست دارند از مزایای خریدهای آنلاین استفاده کنند. ارائه این خدمات فعلا محدود به داخل امریکاست.