رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: مردم می‌توانند با استفاده از تلفن همراه از سرویس‌های دولت که به تدریج آماده می‌شود به راحتی استفاده کنند.
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
کد خبر: ۲۶۶۶۶
به گزارش گرداب، نصرالله جهانگرد شامگاه سه شنبه در هفتمین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیکی استان گلستان، اظهار کرد: زیرساخت شبکه‌ای و مبادله‌ای دولت الکترونیک در کشور آماده شده و در ایتان‌ها هم با فاصله اتفاق می‌افتد.

وی افزود: ظرفیت بسیار خوبی در استان‌ها فراهم شده و بسیاری از پروژه‌ها را می‌توان در استان به صورت پایلوت اجرا کرد زیرا با مدیریت متمرکز زودتر به نتیجه خواهیم رسید.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: استان گلستان آورده خوبی در زیرساخت داده‌ای دارد و سوئیچ دیتای استانی را در اولویت خواهیم گذاست تا مرحله بعدی را اعلام کنیم.

جهانگرد تصریح کرد: ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای مرکز توانمندی در گلستان در نظر گرفته‌ایم و ظرفیت سازی‌های داخل استان هم بسیار مهم است.

وی ادامه داد: بدون نظام پرداخت الکترونیکی نمی‌توان به شفاف سازی رسید و در اندازه‌های ملی شتاب بیستری به این کار خواهیم داد و امیدواریم در استان‌ها هم این اتفاق رخ دهد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مدیران اجرایی باید در مقابل گره‌ها به دنبال راهکار باشند، گفت: ما برای حفظ امنیت ملی خود، مسائل مالی، احراز هویت و اطلاعات مکان محور را نباید در اختیار خارجی‌ها قرار دهیم.

وی تصریح کرد: دولت و مجلس ۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال در شهرها و روستای زیر ۱۰ هزار نفر در نظر گرفته و استات‌ها برای جذب آن تلاش کنند.

نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد