فراخوان وزارت ارتباطات برای شناسایی متقاضیان حقوقی ایجاد اشتغال روستایی

فراخوان وزارت ارتباطات برای شناسایی متقاضیان حقوقی ایجاد اشتغال روستایی
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف شناسایی افراد حقوقی حائز صلاحیت برای ایجاد و تثبیت اشتغال روستایی، فراخوانی از سوی دبیرخانه کمیته اشتغال روستایی این وزارتخانه منتشر کرد.

به گزارش گرداب، دبیرخانه کمیته اشتغال روستایی طی فراخوانی اعلام کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد بر اساس ظرفیتهای «قانون حمایت از توسعه و ایجاد مشاغل پایدار در مناطق روستایی و‌عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی مصوب 1396» نسبت به شناسایی افراد حقوقی حایز صلاحیت برای ایجاد و تثبیت اشتغال روستایی که منجر به افزایش بهره‌وری عوامل کار شود، بر اساس شرایطی اقدام کند.

همچنین متقاضیان می‌توانند از تاریخ درج آگهی به مدت هفت روز کاری نسبت به ارائه مدارک صلاحیت و سوابق کاری مورد نیاز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طریق پست پیشتاز، پست الکترونیکی و ‌با مراجعه حضوری به دبیرخانه اشتغال روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس: خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی 22، ساختمان مرکزی سازمان فناوری اطلاعات ایران، دفتر معاونت توسعه صنعت و اعتبار بخشی فناوری اطلاعات (دبیرخانه اشتغال روستایی) اقدام کنند.

براساس شرایط این فراخوان، شرکت باید حداقل دارای یک پلتفرم موفق به همراه طرح تجاری مربوطه در زمینه‌های فروش الکترونیکی، گردشگری و ‌بوم‌گردی، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی (بصورت عام) و روستایی (به صورت خاص)، آموزش، خرید تجهیزات و ایجاد مراکز فنی و‌تعمیرات روستایی و سلامت باشد.

علاوه بر آن شرکت باید دارای سابقه بازاریابی موفق و گردش مالی حداقل 800 میلیون تومان سالانه در حداقل دو‌سال از سه سال گذشته باشد.

همچنین شرکت باید برای توسعه پلتفرم خود دارای برنامه بوده و برای توسعه درخواست تسهیلات داشته و براساس شروط قید شده، شرکت باید ظرفیت ایجاد شرکتهای استانی را داشته باشد.