Gerdab.IR | گرداب

بیانیه

این تازه شروع ماجراست ...

تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تمامی مرتبطین شبکه معاند آمدنیوز برای ابراز ندامت و تخفیف مجازات احتمالی، می‌توانند با سایت گرداب ارتباط برقرار نمایند.

این تازه شروع ماجراست ...

پیرو دستگیری سرشبکه سایت و کانال معاند "آمدنیوز"، سایت گرداب بیانیه ای صادر کرد.

در بیانیه گرداب با اشاره به درخواست‌های مکرر از سازمان اطلاعات سپاه، به افرادی که با این شبکه معاند همکاری داشته اند، اعلام شده با این سایت تماس برقرار نمایند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
سلام بر کاروان "پیام رسانان نهضت حسینی" که الهام بخش حرکت پرشکوه و بی نظیر میلیونی امت اسلام برای رساندن ندای حق به بشریت شدند، تا با امواج عظیم حرکت اربعینی ملت‌ها در عصر جاهلیت مدرن موج بیداری را تقویت و پایان حاکمیت ظالمان فریبکار بر جهان را هرچه نزدیکتر کنند. ظالمانی که پس از شکست چهل ساله از انقلاب اسلامی و خلع سلاح شدن در تمام جبهه ها و پس از آنکه ناتوانی ناوها و بمب افکن‌ها و موشک‌هایشان در مواجهه با انقلاب اسلامی به اثبات رسید، اینک به سحر رسانه‌ای متوسل شده‌اند تا شاید با فریبکاری رسانه‌ای، اجل محتوم خود را عقب بیاندازند. 

خدا را شکر می‌کنیم که در چنین ایامی پاسداران گمنام امام زمان (عج) را توفیق دیگری عنایت فرمود تا با گرفتار کردن یکی از مزدوران رسانه‌ای استکبار که تحت پوشش چتر حفاظتی کم‌نظیر قرار داشت، از سویی پوشالی بودن هیمنه ظاهری سرویس‌های اطلاعاتی غرب و ضعف و جاماندگی آنها را به اثبات برسانند و از سوی دیگر با پرده‌برداری از دروغ و دغل‌های رسانه‌ای دشمن و افشای پشت پرده نمایش‌های دروغین، زمینه رسوایی بیش از پیش آنها را نزد همه جهانیان فراهم آورند. 

حال زمان آن است تا همگان بدانند دیگر دورانی که افراد سرخورده و جاه‌طلب از یک ملت به دشمن پناه ببرند و با مزدوری و دلخوش کردن به وعده‌های پوشالی سرویس‌های جاسوسی، با راه انداختن رسانه و انجام جنگ روانی به سر آمده و دوران آگاهی ملت‌ها فرا رسیده است. آنهایی که از شکست‌های زنجیره‌ای استکبار از انقلاب اسلامی درس نگرفته‌اند و هنوز باور ندارند که عصر ملت‌ها فرا رسیده است، جا دارد که به خود آیند و چشم‌های خود را بر روی حقیقت باز کنند و از این حوادث عبرت بگیرند و باور نمایند سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کمین آنان بوده و تمامی افعال و عملیات مجرمانه‌ی‎ آنان را رصد می‌نمایند. لذا قبل از آنکه ضابطین وارد عمل شوند با بهره‌برداری از امکانات قانونی سر بر آستان مقدس مردم و نظام اسلامی فرود آورده و به جبران خیانت‌های انجام گرفته بپردازند تا مشمول محبت مردم و رأفت اسلامی شوند. بدیهی است همکاری آنان زمینه‌ساز تخفیفات قانونی  نسبت به جرائم‌شان خواهد بود.

در همین راستا و با توجه به درخواست‌های مکرر از این سازمان، به اطلاع می‌رساند که مرتبطین، هواداران و فریب‌خوردگان شبکه معاند آمدنیوز و سایر کسانی که به هر دلیل گرفتار لغزش و همکاری با رسانه‌های دشمن و بدخواهان ملت شده‌ می‌توانند از طریق پست الکترونیک contact@gerdab.ir  و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۱۴ به سایت گرداب اعلام نمایند.