Gerdab.IR | گرداب

وبلاگ "مهدیار دات بسیجی"

"من و تو" می‌خواهند، آنچه خواهند شویم

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۸۹

جوانان مسلمان تمام دنیا به رهبریت نسل سومی‌های انقلاب اسلامی ایران در حال تغییر مناسبات جهانی در همه جای جهان هستند. بزرگترین گروه جوانان این نسل را در جهان، جوانانی با شخصیت صورتی تشکیل می‌دهند که البته این برنامه‌ریزی چند سال است تولید همین جوانانی با شخصیت صورتی می‌کند که حالا می‌بینیم امروز دارند به صورت گروهی این جوانان را به راهی که خودشان می‌خواهند هدایت می‌کنند.

شبکه "من و تو 1" چند هفته‌یست آغاز به کار کرده است، شبکه‌ای تحت حمایت دولت انگلیس و بودجه دولتی آن کشور و دولت‌های استکباری؛ شبکه‌ای که در اذهان، شبکه شخصی خواننده زن فراری از کشور، مطرح شده است. به نوعی آکادمی موسیقی این خواننده برای تربیت خواننده‌های دیگر، چه تازه کار، چه اول کار، چه خوانندگان زن و مردی که دستی در موسیقی دارند ولی چندان مشهور نیستند.

شیوه کار فعلی این شبکه بدین صورت است که، چند نفر از خوانندگانی که در بالا وصف شد را آورده و به هر کدام یک موسیقی و یک متن شعر می‌دهند و آنها باید در مدت مشخصی آن را تمرین کنند و به صورت زنده روی سن، برای چند کارشناس، از جمله خانم صاحب شبکه و یکسری مهمان بخوانند. این کارشناسان بعد از خواندن آن آهنگ، نقاط قوت و ضعف را به صورت دقیق و فنی به او می‌گویند.

در آخر برنامه مجری از بینندگان می‌خواهد که با تماس با شماره برنامه در مورد اینکه کدام خواننده را دوست دارند نظر بدهند. جالب اینجاست که تماس با برنامه هم از هر جای جهان به صورت کاملا رایگان است و بر خلاف خیلی از شبکه‌های ماهواره‌ای که از تماس مردم با برنامه در آمدزایی می‌کنند، این شبکه به صورت کاملا رایگان است.

این شبکه، در ابتدا با این متد شروع به کار کرد و من بیننده، که جوان جویای نام هستم و می‌خواهم دیده شوم به هر صورتی، چه چیزی بهتر از این است که کلاس مفت و مجانی موسیقی داشته باشم؟ بتوانم همگام با این شبکه پیش بروم، هر نوع متد و سبک موسیقی هم که بخواهم هست و خیلی راحت می‌توانم خودم را در معرض نظر کارشناسان بزرگی!! که در این عرصه هستند قرار دهم.

این شبکه در اولین اقدام، برنامه خبری خودش را با عنوان گزیده‌ای از بهترین اخبار روز از همه جای دنیا، سیاسی، فرهنگی، هنری، افتصادی و غیره به مدت نیم ساعت، به برنامه اضافه کرد و جالب اینجاست که در خود شبکه، اکثر اخبار در مورد ایران و مسائل سیاسی و تخریبی است.

در سایت برنامه اخبار، با حالت هجوگونه به تمسخر شخصیت‌های بلندپایه نظام به صورت ناملموس گرایش دارد. این پله دوم ماجراست؛ پله سوم که هنوز اجرا نشده، هدف توسعه تخریب فرهنگی در وحله اول و "مشارکتی" کردن شبکه برای ارتباط تنگاتنگ با مخاطب و تأثیرات متقابل پیرامونی دارد.

میشود مهمترین هدف این شبکه را تأثیر بر روی آدم‌هایی با شخصیت صورتی در نظر گرفت. آدم‌هایی که در حوادث سیاسی کشور یا دخالت نمی‌کنند یا دخالت درون سازمانی می‌کنند یعنی دخالتی بین خانواده خود و دوستان خود؛ توانایی یا شجاعت بیان این مطالب را در جامعه یا در محیط‌های عمومی ندارند.

شخصیت‌هایی که مثلا یک فیلم از کشته شدن یک نفر در حوادث پارسال می‌دیدند به جای خشم و اعلام عمومی انزجار، می‌نشستند روی تخت و گریه می‌کردند. چه پسر چه دختر. این شخصیت‌ها که اکثرا در تهران هستند، تنها جاذبه‌ای که می‌شناسند خو گرفتن با موسیقی است.

چه جذابیتی بالاتر از اینکه شبکه‌ای تلویزیونی به صورت بسیار جالب و نو بیاید به صورت عمومی، خوانندگی و موسیقی را آموزش بدهد.
البته این مسائل و این نوع شبکه‌ها هیچ ارتباطی به مسائل سال 88 ایران ندارد اینها برنامه‌هایی از پیش تعیین شده برای ضربات متعدد به جمهوری اسلامی و پیشروی جهان اسلام هست.

جوانان مسلمان تمام دنیا به رهبریت نسل سومی‌های انقلاب اسلامی ایران در حال تغییر مناسبات جهانی در همه جای جهان هستند.
بزرگترین گروه جوانان این نسل را در جهان، جوانانی با شخصیت صورتی تشکیل می‌دهند  که البته این برنامه‌ریزی چند سال است تولید همین جوانانی با شخصیت صورتی می‌کند که حالا می‌بینیم امروز دارند به صورت گروهی این جوانان را به راهی که خودشان می‌خواهند هدایت می‌کنند.

شخصیت‌های خاکستری در رتبه دوم تعدد در جهان هستند و شخصیت‌های جهت دار در رتبه سوم. البته در ایران این تقسیم‌بندی به این صورت نیست؛ در ایران شخصیت‌های صورتی اگر چه در رتبه سوم هستند ولی رشد صعودی خوبی دارند؛ شخصیت‌های خاکستری و جهت‌دار رتبه اول و دوم را به صورت موازی دارند.

همین‌طور که دیدید و خواهید دید، دشمن استکباری و سلطه‌جو، با برنامه بلند مدت اول دسته‌ای در نسلی از یک کشور به وجود می‌آورد و بعد از چند سال آن دسته را هدایت می‌کند. البته این اولین حرکت دشمن برای هدایت شخصیت‌های صورتی کشور نبوده است ولی ملموس‌ترینش تا امروز بوده است.

مهدیار دات بسیجی