Gerdab.IR | گرداب

سردار اسلامی: فضای مجازی تنها راه باقی مانده برای دشمن است

سردار اسلامی: فضای مجازی تنها راه باقی مانده برای دشمن است
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۴۰۱

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رویای تسلط دشمن بر ایران اسلامی هیچگاه محقق نمی‌شود، اما در ذهن دشمن وجود دارد و برای رسیدن به آن همه توان خود را به کار می‌گیرد.

به گزارش گرداب، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در آیین بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در سالن همایش‌های پژوهشکده شهید محلاتی قم گفت: دشمن با بارش کلام دروغ و زور می‌خواهد ذهن‌ها را تسخیر کند.

وی ادامه داد: تحریمی که ایران در نقطه مرکزی آن قرار گرفت و هنوز در مرکز آن هم قرار دارد، ویرانگرترین راهبردی است که جمعی از کشور‌ها می‌توانند علیه یک ملت بکار گیرند که دشمن این راه را هم آزمود، اما نتیجه نگرفت.

فرمانده کل سپاه گفت: دشمن می‌گوید که ایران اعتبار قدرت ما را زیر سوال برده است و از این موضوع عصبانی است، آن‌ها می‌گویند که ما نمی‌خواستیم که ایران در منطقه نافذ باشد، ایران باید در جغرافیای سیاسی کوچک‌تر از این باشد، اما رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران را در منطقه به قدرتی نافذ تبدیل کرده اند.

سلامی افزود: ایران امروز به صورت مستمر درحال تقویت قدرت پهپادی و موشکی و توان نظامی خود است که این برای دشمن قابل قبول نیست، از نگاه خود می‌گویم که این موضوع هم را هم رهبری به یک غرور ملی تبدیل کرده اند. دشمن می‌گوید که می‌خواستند در انرژی هسته‌ای ایران فاقد ظرفیت باشد، اما ایران باز هم در این عرصه به یک غرور ملی رسیده است.

وی اضافه کرد: دشمن همه راه‌ها را امتحان کرده، اما به نتیجه نرسیده است، از محاصره اقتصادی گرفته تا تحمیل جنگ، انتشار پدیده تکفیر، عملیات روانی، تلاش برای منزوی کردن ایران در سیاست بین‌الملل و قطع دست ایران از بازیگری در بحران‌های منطقه‌ای؛ راه‌ها همه مسدود است و دشمن راهی به ایران ندارد.

سلامی تصریح کرد: تنها راه باقی مانده برای دشمن فضای مجازی و نفوذ به ذهن هاست و دشمن هنوز در این عرصه دارای قدرت است و ایمان و آگاهی جوانان ما را هدف گرفته است و نقش روحانیان و دغدغه‌مندان انقلاب در قلب این میدان تعیین می‌شود و همه افرادی که مشعل‌های علم را بلند کرده‌اند مسئول هستند که دل‌ها را مستحکم و جوانان را نسبت به همه حقایق و واقعیت‌ها آگاه کنند.