Gerdab.IR | گرداب

رژیم صهیونیستی: ایران بزرگترین خطر سایبری است

رژیم صهیونیستی: ایران بزرگترین خطر سایبری است
تاریخ انتشار : ۰۷ تير ۱۴۰۲

رئیس نهاد سایبری رژیم صهیونیستی در پشت تهدید‌های خود علیه ساختار سایبری ایران، وحشت خود را از این توانمندی‌های جمهوری اسلامی پنهان کرد.

به گزارش گرداب، پایگاه خبری وای نت در خبری در این رابطه نوشت: گابی پارتینوی که به مناسبت هفته اینترنت در دانشگاه تل‌آویو سخنرای می‌کرد، گفت: ایران تهدید و خطر اصلی ما در صحنه داخلی است.

او در عین حال تهدید کرد هر کسی که اقدام به انجام حملات سایبری علیه اسرائیل می‌کند، باید هزینه‌های آن را بپردازد.

به نوشته این رسانه عبری زبان، پارتینوی که صبح امروز به مناسبت هفته اینترنت در دانشگاه تل‌آویو سخنرانی می‌کرد، اعتراف کرد: ایران خطر بزرگ سایبری محسوب می‌شود. این مقام صهیونیست با اشاره ضمنی به ایران و حزب الله ادعا کرد که طرف‌هایی که شهروندان اسرائیلی را تهدید می‌کنند، هزینه آن را پرداخت خواهند کرد.

در همین راستا وای نت از این مقام سایبری اسرائیل پرسید چرا در تهدیدهایش هیچ اشاره‌ای به روسیه نمی‌کند، باز هم بدون اشاره به روسیه ادعا کرد تمامی حملات و هکر‌ها ما را می‌آزارند و ما خود را برای این حملات آماده می‌کنیم.

به نوشته این رسانه عبری زبان، در حالی مقام اسرائیلی ایران را بزرگترین تهدید سایبری برای (رژیم صهیونیستی) معرفی کرد که مدیر اینترنت کاخ سفید و مشاور بایدن که بعد از سخنرانی مقام اسرائیلی پشت تریبون آمده بود، روسیه و چین را خطرات سایبری جهان غرب معرفی کرد.

در ادامه گزارش آمده است، اما ظاهرا پارتینوی فقط ایران را خطر اصلی برای اسرائیل بر می‌شمارد و حتی این مقام به نام شماری از فعالان سایبری ایران هم اشاره کرد.