Gerdab.IR | گرداب

لپ‌تاب موساد در دست ماموران اطلاعاتی ایران + عکس

تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۸۹

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در اطلاعیه‌ای ضمن اعلام دستگیری عوامل اصلی ترور این استاد فیزیک دانشگاه تهران تاکید کرد که سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در این ترور نقش داشته است.

برخی تجهیزات کشف شده از مزدوران سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی (موساد) که در اقدامی جنایتکارانه دکتر علی‌محمدی دانشمند برجسته ایرانی را به شهادت رساندند، در معرض دید رسانه‌ها قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به لپ تاپ موساد اشاره کرد.

به گزارش گرداب به نقل از ایرنا، این تجهیزات در مجاورت محل برگزاری نشست خبری وزیر اطلاعات مورد بازدید نمایندگان رسانه‌های داخلی و دفا‌تر رسانه‌های خارجی در تهران قرار گرفت.

لپ تاپ موساد که در جریان دستگیری مزدوران رژیم صهیونیستی به دست سربازان گمنام امام زمان(عج) افتاد، حاوی سیستمی است که برای ارتباط امن با موساد طراحی شده است.

ابزارهای فعالیت جاسوسی و اطلاعاتی نظیر دستگاه جاسوسی تهیه فیلم و عکس، فرستنده و گیرنده رادیویی، کیف حاوی مدارک عوامل ترور، وسایل جاسازی اسناد و مدارک در کیف، از جمله تجهیزات کشف شده در جریان اقدامات اطلاعاتی ایران علیه صهیونیست‌ها بود که تصویر آن‌ها در دریچه دوربین رسانه‌ها نقش بست.

در این نمایشگاه همچنین وسیله‌ای که عوامل موساد بمب را در آنجاسازی کرده بودند و همچنین چاشنی بمب کشف شده و چند قبضه سلاح کمری در معرض دید رسانه‌ها قرار گرفت.

وزیر اطلاعات نیز دیروز در نشستی خبری برخی جزییات این دستاورد مهم اطلاعاتی کشور در غلبه بر سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی را تشریح کرد.* عکس‌ها آرشیوی است.