Gerdab.IR | گرداب

حملات سایبری همزمان با حمله بزرگ سپاه پاسداران به سرزمین‌های اشغالی

حملات سایبری همزمان با حمله بزرگ سپاه پاسداران به سرزمین‌های اشغالی
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۳

گروه‌های هکری عملیات‌های مختلفی را علیه رژیم صهیونیستی انجام دادند.

به گزارش گرداب، شب گذشته همزمان با پرواز موشک‌ها و پهپاد‌های ایرانی به سمت سرزمین‌های اشغالی، حملات سایبری متعددی علیه رژیم صهیونیستی انجام شد.

بامداد امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات صهیونیست‌ها حمله‌ای گسترده و بی‌سابقه به پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی در عمق سرزمین‌های اشغالی ترتیب داد. این حملات در شرایطی صورت گرفت که صهیونیست‌ها در دو هفته گذشته با ترس و وحشت منتظر اقدام تلافی‌جویانه جمهوری اسلامی ایران بودند.

گروه‌های سایبری مقاومت نیز همزمان با شلیک ترکیبی موشک‌ها و پهپادها، حملات متعددی را علیه صهیونیست‌ها انجام دادند.

گروه انتقام‌جویان (Cyber Av۳ngers) اعلام کرد که حملاتی را علیه سامانه‌های توزیع برق در تل‌آویو اشغالی انجام داده.

همچنین این گروه با انتشار ویدئویی اعلام کرد که در سال‌های اخیر حملات دیگری را علیه رژیم غاصب ترتیب داده است. دیمونا، ایلات، حیفا، بئر السبع، اسدود، سامره و دیر الاسد از دیگر شهر‌های اشغالی هستند که این گروه مسئولیت اختلال در شبکه برق آن‌ها در سال‌های اخیر را بر عهده گرفت.

گروه هکری حنظله نیز با انتشار تصاویری از هک سامانه‌های راداری رژیم صهیونیستی خبر داد.

این گروه همچنین اعلام کرد که با هک یک سامانه پیام‌رسانی بیش از ۵۰۰ هزار پیام را برای شهرک‌نشینان ارسال کرده. آکادمی امنیت سایبری Smart College که بزرگ‌ترین مرکز آموزشی امنیت سایبری در سرزمین‌های اشغالی است نیز هدف دیگر هکر‌های حنظله بود. این گروه اعلام کرد که این آکادمی با واحد ۸۲۰۰ در ارتباط بوده و یک موسسه پوششی برای این یگان به شمار می‌رود.