Gerdab.IR | گرداب

یک مقام صهیونیست:

نبرد سایبری را جایگزین جنگ‌ نظامی کردیم

تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۸۹

یک مسئول ارشد رژیم صهیونیستی مدعی شد جنگ سایبری از نوعی که سال گذشته بر ضد ایران آغاز شد، به ملت‌های پیشرفته جایگزینی به جای نیروی نظامی پیشنهاد می‌دهد.

یک مسئول ارشد رژیم صهیونیستی مدعی شد جنگ سایبری از نوعی که سال گذشته بر ضد ایران آغاز شد، به ملت‌های پیشرفته جایگزینی برای نیروی نظامی که نیرویی "زشت و کریه" است و هزینه‌های اخلاقی‌ به همراه دارد، پیشنهاد می‌دهد.

به گزارش گرداب به نقل از خبررگزاری رویترز، دان مریدور، معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی که برای دیپلمات‌ها و روزنامه‌نگاران در یک مؤسسه تحقیقاتی سخن می‌گفت، اظهار داشت: «جنگ زشت است، چون جنگ دائماً در تلویزیون نمایش داده می‌شود، مردم آن را دیده و نمی‌توانند بپذیرند. در جنگ محدودیت‌ها و هزینه‌هایی وجود دارد.»

مریدور اظهار داشت: «به علت دشواری جنگ، سایر شیوه‌ها جست‌وجو شد. یکی از این راه‌ها اجتماع اطلاعاتی است که تمام دنیا بکوشد کاری انجام دهد تا زشت به نظر نرسد و مردم را نکشد.»

معاون وزیر خارجه رژیم صهیونیستی گفت: «بر اهمیت جهان سایبری در منازعات میان ملت‌ها افزوده شده است. اگر دوست داشته باشید، این میدان نبرد جدیدی است، نه با اسلحه بلکه با چیز دیگری.» 

وی اظهار داشت:‌ «اسرائیل از گزارش‌های خبری و سرزنش و انتقادهای عمومی بعدی منازعاتش با دشمنان درس گرفته است.»

منبع: خبر آنلاین