وبلاگ‌نويسان صهيونيست:

تاكنون در مبارزه وبلاگي عليه ايران شكست خورده‌ايم

تاكنون در مبارزه وبلاگي عليه ايران شكست خورده‌ايم
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۳۸۸

دومين نشست موسوم به همايش بين المللي وبلاگ‌نويسان يهودي با حضور 300 وبلاگ‌نويس از سراسر جهان در سرزمين‌هاي اشغالي برگزار شد و حاضران در اين نشست تأكيد كردند كه تاكنون در مبارزه وبلاگي عليه ايران شكست خورده‌ايم.

به گزارش گرداب به نقل از روزنامه صهيونيستي جروزالم‌پست، اين همايش به‌منظور هماهنگي و يكپارچه كردن سرشاخه‌هاي وبلاگ‌نويسان در خدمت اهداف صهيونيست، افزايش تأثير اين نوع نگاه در جهان و مقابله با ايران تشكيل شد.

همايش مزبور با عنوان "يكپارچه‌سازي تشكل يهوديان از طريق رسانه‌هاي گروهي" آغاز به كار كرده و براي ارتقاء سطح كاربران و وبلاگ نويسان يهودي و افزايش كارايي آنها كارگاه‌هاي آموزشي دارد.

در اين همايش تصريح شد كه بايد پيروزي اسرائيل را به عنوان يگانه هدف براي خود هميشه به ياد داشته باشيم.

شركت كنندگان در اين همايش با تأكيد بر يكپارچگي و افزايش تأثيرگذاري درعرصه اينترنت و هماهنگي هر چه بيشتر بين اعضا، اين رويكرد را براي بقاء اسرائيل حياتي دانستند.

يكي از مؤسسان اين همايش نيز اعلام كرد: «ايران بزرگترين تهديد براي اسرائيل و يهوديان است، ايران تواسته است با انتشار عقايد و افكار خود باعث جلب توجه مردم دنيا شود كه اين امر، براي ما مسئله ايجاد كرده است. ايران توانسته است به خوبي در اين مورد تبليغ كند و ما در حال حاضر صحنه مبارزه را از دست داده ايم.»

منبع: طلبه بلاگ