Gerdab.IR | گرداب

برای اولین بار ممکن شد؛

صدور مجوز فعاليت برای سایت های ثبت شده در ساماندهی

تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۰

مديران مسئول پايگاه هاي ثبت شده در سامانه samandehi.ir از تاریخ 14/2/89 مي توانند براي دريافت مجوز رسمی فعاليت خود اقدام نمايند.

در راستای ارتقای جایگاه رسانه ها و پایگاه های اطلاع رسانی و همچنین تکریم و تایید شأن و نقش سایت های اطلاع رسانی برای اولین بار امکان صدور مجوز رسمی فعالیت پایگاه های اطلاع رسانی ثبت شده در سامانه ساماندهی میسر شد.
 
به گزارش گرداب به نقل از ستاد ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي و خبرگزاري هاي غيردولتي معاونت امور مطبوعاتي و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، مديران مسئول پايگاه هاي ثبت شده در سامانه samandehi.ir از تاریخ 14/2/89 مي توانند براي دريافت مجوز رسمی فعاليت خود اقدام نمايند.
 
متقاضيان از طريق مراجعه به پايگاه ساماندهي و تكميل مدارك مربوط به صدور مجوز و پركردن شناسنامه پايگاه متبوع مي توانند تصوير درخواست خود را به همراه مدارك مربوطه به نشاني Support@samandehi.ir ارسال نمايند تا نسبت به صدور مجوز فعالیت آن ها اقدام شود.
 
بنا بر اين گزارش كليه متقاضيان ده روز پس از ارسال مدارك، مي‌توانند درخواست خود را از طريق تماس با شماره تلفن هاي 88319539 و  88328104 پيگيري کنند.
 
گفتنی است، چندی پیش نیز این ستاد در اقدامی در راستای ایجاد امکان برخورداری خبرنگاران سایت های خبری از تسهیلات فراهم برای خبرنگاران، سامانه ای را برای ثبت مشخصات خبرنگاران سایت های خبری راه اندازی کرد تا خبرنگاران با ثبت نام در سیستم جامع مستندسازی سوابق و آثار خبرنگاران کشور (سمان)، از تسهیلات مختلف برخوردار شوند؛ این در حالی است که پیشتر، هیچ گونه تسهیلاتی برای خبرنگاران پایگاه های خبری در نظر گرفته نشده بود.
 
منبع: بولتن نیوز